Znany piłkarz i były mąż Anny Przybylskiej podejrzany o gwałt? Jarosław B. zatrzymany w Sopocie

fot. Twitter

Sopocka prokuratura zatrzymała we wtorek mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Według mediów zatrzymany to były, znany piłkarz Jarosław B., prywatnie mąż zmarłej przed kilku laty aktorki.

Fakt zatrzymania przez sopocką prokuraturę mężczyzny, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej potwierdziła rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Jednocześnie rzecznik odmówiła podania jakichkolwiek innych informacji dotyczących sprawy.

Jako pierwsze o zatrzymaniu poinformowało radio RMF FM. Według rozgłośni zatrzymany to były piłkarz Jarosław B. który w grał m.in. w Lechii Gdańsk, Amice Wronki oraz Widzewie Łódź, a od 2014 roku jest dyrektorem sportowym w gdańskiej Lechii. Jak przypomniało radio, jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która zmarła w 2014 r.

Według nieoficjalnych informacji RMF, mężczyzna został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Radio podało też, że zatrzymanie może mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło w jednym ze znanych sopockich hoteli. „Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie” – poinformowała rozgłośnia.

(PAP)