Znany piłkarz i były mąż Anny Przybylskiej podejrzany o gwałt? Jarosław B. zatrzymany w Sopocie

fot. Twitter

Sopocka prokuratura zatrzymała we wtorek mężczyznę podejrzewanego o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Według mediów zatrzymany to były, znany piłkarz Jarosław B., prywatnie mąż zmarłej przed kilku laty aktorki.

Fakt zatrzymania przez sopocką prokuraturę mężczyzny, który jest podejrzewany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej potwierdziła rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk.

Jednocześnie rzecznik odmówiła podania jakichkolwiek innych informacji dotyczących sprawy.

Jako pierwsze o zatrzymaniu poinformowało radio RMF FM. Według rozgłośni zatrzymany to były piłkarz Jarosław B. który w grał m.in. w Lechii Gdańsk, Amice Wronki oraz Widzewie Łódź, a od 2014 roku jest dyrektorem sportowym w gdańskiej Lechii. Jak przypomniało radio, jego życiową partnerką była aktorka Anna Przybylska, która zmarła w 2014 r.

Według nieoficjalnych informacji RMF, mężczyzna został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze. Radio podało też, że zatrzymanie może mieć związek ze zdarzeniem, do którego doszło w jednym ze znanych sopockich hoteli. „Dwudziestokilkuletnia kobieta, która miała spotkać się tam z byłym piłkarzem, po tym zdarzeniu złożyła zawiadomienie o przestępstwie” – poinformowała rozgłośnia.

(PAP)

11 KOMENTARZE

 1. wpolityce.pl/polityka/196363-awantura-w-tvn24-korwin-mikke-do-kowala-gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

 2. każdy seks to gwałt – z definicji – i to od kobiety zależy jak ona to odbiera – tak dzisiaj jak i w przyszłości.

 3. Powinni tym sopockim mewkom ci…y pozaszywać. Bieniuk też kretyn że dał się wrobić – zrobił na Wielkanoc dzieciom niespodziankę…

 4. NIE był MĘŻEM Przybylskiej. Nie ożenił się z nią nawet pomimo, iż zrobił jej kilkoro dzieci.

  • bardzo cenna uwaga.

   ogólnie trzeba wprowadzić prawo modliszki. kazda kobieta powinna mieć jedno prawo do eliminacji jednego samca. i gwalty się skończą.

   oczywiście w tym wypadku stoimi murem za poszkodowanym, i czekamy na sprawiedliwość Mesjasza.

 5. za poszkodowaną miało być. wiadomo. juz za samo bycie psem należy mu się czapa. teoretycznie jego jedyną obroną może być, że do niczego nie doszło. jeśli doszło to należy mu się czapa. z automatu.

  • A ty moherowa babo tylko po kościele się szlajasz? Normalni ludzie w każdym wieku mają prawo chodzić ,gdzie im się żywnie podoba

 6. Nie wiem jak bylo i trzeba poczekac na sledztwo, dowody, i wyrok. U nas tak juz jest, z Anny Przybylskiej robilo sie doskonala aktorke, chociaz byla mocno srednia, acz przemila i mozna ja bylo lyzkami jesc. Po jej smierci z jej kociolapowej rodziny robilo sie swieta. Oczywiscie zal mlodej, slicznej dziewczyny i matki, ale ten medialny cyrk byl dla mnie zupelnie niezrozumialy. Teraz podejrzenie o gwalt, burzy ten caly wizerunek i zal mi teraz Anny Przybylskiej podwojnie.

Comments are closed.