Jasnowidz Jackowski o pożarze katedry Notre Dame w Paryżu. „To nie był zwykły pożar”

Płonąca katedra Notre Dame i jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski/fot. PAP/Panoramic/YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official (kolaż)
Płonąca katedra Notre Dame i jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski/fot. PAP/Panoramic/YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official (kolaż)

Płonący symbol najpotężniejszego momentu średniowiecza i rozwoju kultury europejskiej przyprawiał ludzi na całym świecie o rozpacz oraz zdruzgotanie. Katedra Notre Dame przetrwała rewolucję francuską i II wojnę światową. Oficjalny powód nie jest jeszcze znany, jednak jasnowidz Krzysztof Jackowski ma stanowcze odczucia w tej sprawie.

Pierwotnie nic nie zapowiadało, że średniowieczna katedra znajdzie się w centrum wszystkich serwisów informacyjnych. Początkowo mowa była o niewielkim ogniu. Ot nic niepokojącego.

Jednak z każdą minutą emocje rosły, aż oczom świata ukazała się stojąca w ogniu katedra Notre Dame oraz informacje o zagrożeniu dla bezcennych zabytków oraz relikwii.

W pewnym momencie runęła charakterystyczna iglica oraz część dachu. Pożar został ugaszony dopiero o godz. 4 rano.

Świat do tej pory jest w szoku. Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział, że katedra zostanie odbudowana.

Co o przyczyna pożaru sądzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa? Jego przeczucia na temat tej sprawy są niepokojące.

Uważam, że to nie był zwykły pożar. Po tym, co się dzieje we Francji, nie jestem przekonany, że to był zwykły wypadek. Moim zdaniem to mógł być sprowokowany ogień. Czas pokaże, czy miałem rację – powiedział zapytany przez „Super Express” Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Źródło: se.pl

7 KOMENTARZE

   • A powinien, bo kurs dolara do złotego wpływa np na poziom pewnych cen w Polsce i ogólnie, naszą gospodarkę.

    A Jackowski powiedziałby pewnie: „przez pewien czas będzie rósł, ale potem trochę spadnie”, po czym redaktorzy NCzas będą zachwyceni trafnością przepowiedni:)

 1. To ten mitoman tego nie przewidział?
  A co do tego „pożaru”, to mikron pewnie sam zlecił podpalenie, żeby przykryć protesty żółtych kamizelek.
  Bo jak teraz znowu mogą protestować, to zaraz powie że ważniejsza jest odbudowa katedry, a oni są przeciwni i tym sposobem będą mieli przeciwko sobie opinię publiczną.

 2. piszę to 17.04. AD 2019r., jeżeli to tego czasu żabuje nie wrócą do 10 dniowych tygodni w swoim rewolucyjnym kalendarzu, to jutro jest Wielki Czwartek

Comments are closed.