Jerzy Zięba ostro jak nigdy! Zdradził na kogo zagłosuje. „Dopóki nie weźmiemy władzy w swoje ręce, to będzie tak jak jest”

Jerzy Zięba. / foto: YouTube
Jerzy Zięba. / foto: YouTube

Jerzy Zięba, znany naturoterapeuta, budzący duże kontrowersje w środowiskach lewicowych wyraził poparcie dla Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. – Dopóki nie weźmiemy władzy w swoje ręce, to będzie tak jak jest – powiedział Zięba.

Jak informuje portal korwin-mikke.pl Jerzy Zięba wyraził swoje poparcie dla Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Wyraził on przede wszystkim zadowolenie z tego, co cieszy wielu sympatyków prawicy, że małe ugrupowania wreszcie połączyły siły.

Dopóki nie weźmiemy władzy w swoje ręce, to będzie tak jak jest. Zbliżają się wybory. Nigdy nie zagłosuję na tych, którzy niszczą Polskę, okradają ją, albo rozdają Polskę w ręce innych narodów – powiedział Zięba, odnosząc się oczywiście do działań obecnej władzy wobec Izraela.

Powstają w tej chwili bardzo silne ruchy w całej Polsce, które się powoli jednoczą w Konfederację – mówił Zięba. – Pan poseł Jacek Wilk był jedynym posłem, który w swojej tzw. “piątce Wilka” zawarł weta obywatelskie. To jest właściwa droga – dodawał.

Tak trzeba postępować z Polską. Bo przez ostatnie 30 lat Polska była rozgrabiana, szabrowana i rozdawana. Dlaczego? Bo naród polski nie miał nigdy kontroli nad rządem – podsumował znany naturoterapeuta.

Źródło: korwin-mikke.pl

Comments are closed.