Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy pozywa TVN! „A tak się dostaje pozew w trybie wyborczym” [FOTO]

Screen z wydania
Screen z wydania "Faktów" TVN, którego dotyczył pozew. / foto: Prt Sc TVN

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w trybie wyborczym pozywa stację TVN. Chodzi o nieuwzględnienie wśród zarejestrowanych komitetów wyborczych właśnie Konfederacji we wczorajszym głównym wydaniu „Faktów” TVN.

Przypomnijmy że „Fakty” TVN wśród zarejestrowanych komitetów wyborczych pominęło Konfederację. Natomiast nie omieszkano poinformować o zarejestrowaniu mającego minimalne poparcie ugrupowania Lewica Razem.

W swoim serwisie informacyjnym TVN poinformowało o zarejestrowaniu komitetów PiS, KE, Wiosny, Kukiz’15 i Lewicy Razem. Nie wspomniano natomiast o zarejestrowaniu Konfederacji.

A tak się dostaje pozew w trybie wyborczym. Do zobaczenia w sądzie – napisał na „Facebooku” rzecznik Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy Tomasz Grabarczyk.

To jest podstawowa zasada strusia: na widok poważnego zagrożenia struś chowa głowę w piasek i niebezpieczeństwo znika. Z oczu. Ale pozywamy TVN… – napisał z kolei Janusz Korwin-Mikke na Twitterze.

10 KOMENTARZE

  1. Dokładnie to samo robi dzisiaj Polskie Radio Olsztyn. Nie informuje zupełnie o komitetach Konfederacji.

  2. Albo partia KORWiN (która jest w KONFEDERACJI) odbiera liberalny elektorat PO, albo TVN pomaga PiSowi tak samo jak TVP, bo POPiS to jak wiadomo jedna drużyna socjaldaruchów, a może jedno i drugie – jest obawa, że KORWiN odbierze trochę głosów PO i jednocześnie TVN pomaga PiS-owi – i w dodatku TVN jest dogadana z Kurskim.

  3. Dobre, na 6 zarejestrowanych komitetów akurat Konfederacja się „nie zmieściła” na planszy:)

  4. Jeszcze na dobre nam to wyjdzie, jak będą musieli umieścić sprostowanie. Chociaż z komuszymi sądami to jeszcze Konfederacja będzie musiała ich przepraszać za to że śmie startować w wyborach

  5. Nie, to jest podstawową broń lewackich skur…..ów, dezinformacja w połączeniu z propagandą.

  6. Dla TVN-owców lepsze PiS, niż Konfederacja. Raz, może dwa, porządzi PiS, ale potem KE, potem zmiana i tak w kółko. W przypadku wygranej K. zniknie to, co spaja magdalenkowych politykierków – koryto. Afery też nie pozostałyby przed Polakami w ukryciu.

Comments are closed.