Odloty pisowskich gadzinówek. Sakiewicz twierdzi, że Braun i Korwin-Mikke to narodowcy, a Konfederacja broni nazizmu i Hitlera [VIDEO]

Tomasz Sakiewicz/fot. YouTube/Radio WNET
Tomasz Sakiewicz/fot. YouTube/Radio WNET

Układ III RP idzie na całość. W mediach publicznych oraz w TVN pomija się rosnącą w siłę Konfederację, zaś PiS uruchomił „protokół Sakiewicz”, który wszędzie wietrzy spisek ruskiej agentury w środowisku prawicy. Oprócz tego twierdzi, że Konfederacja „popiera nazizm i broni Hitlera”.

Wczoraj poseł Robert Winnicki poinformował, że dzisiejsza „Gazeta Polska” już na okładce ma być „z otwartym atakiem na Ruch Narodowy i Konfederację”. Okazało się, że miał rację.

W tekście Tomasza Sakiewicza „Narodowcy w służbie lewactwa” czytamy, że „pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy”, zaś „w USA prowokują konflikt pomiędzy Polakami i Żydami”.

W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie – pisze Sakiewicz, zwany „Michnikiem PiS-u”.

Ale to nie wszystko. Dziś rano Sakiewicz był gościem Radia WNET. Najwyraźniej zdaniem szefa „Gazety Polskiej”, skrajnie propisowskiej gazety, Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke to… narodowcy.

Polacy są robieni w konia przez lewicę, która wykorzystuje ludzi urwanych z choinki [tj. @KONFEDERACJA_ @grzegorz_braun @JkmMikke ]. Oni nazywają się narodowcami? (…)Służą nie wiadomo komu, ale na pewno nie Polakom – czytamy w tweecie cytującym Sakiewicza na profilu Radia WNET.

Oprócz tego wprost kłamie, że… w Konfederacji popiera się nazizm i Adolfa Hitlera. – Natomiast to, że oni nawiązują do najbardziej szkodliwych dla Polski haseł. Już trudno sobie wyobrazić. Jak na przykład wyrzucenie wojsk amerykańskich, popieranie nazizmu czy obrona Hitlera – palnął Sakiewicz.

Pozostaje tylko zapytać: Czy on w ogóle wie, o czym mówi?

Źródła: twitter.com/facebook.com/nczas.com

78 KOMENTARZE

 1. Sakiewicz banderowsko zydowski agent powinien gnić w kryminale ale to możliwe tylko w Wolnej Polsce

 2. Sakiewicz to gruba świnia jedząca z koryta PIS-u który kosztem Polaków chce nakarmić wyznawców gwiazdy Dawida 60 miliardów dolarów ciacha negocjacje

 3. No, trzeba przyznać, że napracowałeś się przy takim dużym manifeście. Uznaję też, że masz dużo przemyśleń dotyczących tej tematyki. Powiem ci jednak, że pogubiłem się w tych niuansach o, cytuję: ” Anarchokapitalizmie, Minarchizmie, Paleolibertarianizmie, Klasycznym liberalizmie czy Konserwatywnym liberalizmie, ” i wielu innych, ktore wymieniasz. Wiem, że są i opisują różnice podejścia do ważnych zagadnień i ich interpretacji. Ja ci powiem – warto to wszystko uprościć. Przecież wszyscy żyjemy w cywilizacji chrześcijańskiej wyznającej określone wartość i normy., które ogólnie są nam znane ale różnie interpretowane.
  A np. odnośnie wolności jednostki można przytaczać słowa JP II cytuję: „Wolność – (łac. libertas) – zarówno zasada życia społecznego, jak i postawa moralno-społeczna; integralny element natury ludzkiej; zdolność i możliwość wyboru wartości i opowiedzenia się za nimi. Wyraża się w życiu zgodnym z własnym sumieniem. Jest związana z prawdą i dobrem: wyrasta z prawdy i ukierunkowuje się ku dobru. Wolność nie jest tożsama z brakiem jakichkolwiek norm.” koniec cytatu.
  A własność, jak ją widzi jeden z internautów – Michał Wojciechowski – teolog, wg. ogólnego nauczania Kościoła wynika z, cytuję:
  „Odrębności osoby i rodziny odpowiada instytucja własności prywatnej, której Kościół zawsze bronił, przypominając Boże przykazanie „nie kradnij”. Prawo własności nie jest bezwzględne. Ochrona własności prywatnej oznacza oczywiście prawo do dóbr uczciwie nabytych, a nie legalizację łupu. Jest też dozwolone wzięcie rzeczy cudzych, jeśli wymaga tego zaspokojenie elementarnych potrzeb. Miłość bliźniego wymaga dzielenia się dobrami z biednymi.
  Ochrona praw ludzkich wymaga w praktyce instytucji państwa. Jego prawodawstwo nie może rzecz jasna być sprzeczne z Bożym prawem moralnym. Państwo nie powinno też zabierać ludziom i społecznościom kompetencji, które do nich należą. Pozytywnym zadaniem państw jest stworzenie ram prawnych, które zapewnią ludziom sprawiedliwość i bezpieczeństwo, a więc ochronę życia, wolności i własności. Ochrona życia zwykle nie kojarzy się z gospodarowaniem, ale ponieważ życie stanowi wymóg wstępny korzystania z wszelkich innych praw, trzeba mu przyznać pierwsze miejsce. Żadne społeczeństwo nie realizuje tych zasad w pełni. Socjalizm, komunizm i różne inne totalitaryzmy są z nimi całkowicie sprzeczne. ” koniec cytatu.
  I to ostatnie zdanie tego teologa wydaje mi się najważniejsze bo wskazuje na potrzebę dystansu do każdej ideologii. Także twojej wypowiadanej z najgłębszym przekonaniem o jej słuszności, konieczności i samych zaletach. Piszesz np. że można być tak, że – cytuję: „Prawicowiec nie musi być katolikiem, nie musi być nawet wierzącym, to nie ma nic do rzeczy.” – z czym trudno się zgodzić. Sam piszesz jak jedne grupy kradną drugim nazwy i pojęcia i „przerabiają” z korzyścią dla siebie. Powstają jakieś najdziwniejsze odmiany wynajdowanych coraz to nowych ideologii. Oczywiście podział, identyfikacja i opis grup społecznych czy politycznych powinien istnieć i ogólnie szufladkować – porządkować naszą świadomość o takich zjawiskach.
  Ale warto zastosować trwałe uproszczenie. Wg. mnie wszyscy, ktorzy uznają integralne wartości naszej chrześcijańskiej cywilizacji /ze wszystkimi jej korzeniami np. z judaizmu, filozofii greckiej, prawa rzymskiego i co tam jeszcze/ i starają się kierować nimi w życiu prywatnym, społecznym, politycznym i przy formułowaniu programów – są PRAWICĄ.
  Inni, ktorzy nie wyznają tych wartości w sposób integralny – całościowy, ale robią to w sposób wyrywkowy, wg. własnego uznania, przechodzą – w miarę jak coraz mniej korzystają i stosują się do tych integralnych wartości i im bardziej dowolnie wyciągają „swoje rodzynki” – przechodzą do CENTRUM i dalej na LEWICĘ /negującą większość z integralnych wartości naszej cywilizacji/.
  W takiej analizie twoje uwagi o PIS-ie jako partii lewicowej tracą sens. I taka jest prawda – takie „łatki” są bez sensu. Ale skopiowałem twój post ze względu na to, że włożyłeś w niego dużo pracy i oczywiście ma swoją wartość informacyjną.

  • Wychodzisz na kłamcę i hipokrytę jak cały PiS. Od kiedy moje teksty można już brać na poważnie? Od teraz? Kiedy się to zmieniło? Przed chwilą? Od Kiedy KONFEDERACJA zaczęła się liczyć? Kiedy się to zmieniło? Od Teraz?

   Ty tak jak cały PiS jesteś niewiarygodny, więc jakakolwiek argumentacja z Twojej strony jest nic nie warta. Jeśli przeciwnik od początku grał nieczysto – kłamał i manipulował, to dlaczego mam wierzyć w to, że teraz jest szczery i gra fair?

   Teraz już są dowody, że idea wolnościowa od początku się liczyła i była największym zagrożeniem dla złodziejskiego systemu.

  • (edit)
   Wychodzisz na kłamcę i hipokrytę jak cały PiS. Od kiedy moje teksty można już brać na poważnie? Od teraz? Kiedy to się zmieniło? Przed chwilą? Od Kiedy KONFEDERACJA zaczęła się liczyć? Kiedy to się zmieniło? Teraz?

   Ty tak jak cały PiS jesteś niewiarygodny, więc jakakolwiek argumentacja z Twojej strony jest nic nie warta. Jeśli przeciwnik od początku grał nieczysto – kłamał i manipulował, to dlaczego mam wierzyć w to, że teraz jest szczery i gra fair?

   Teraz już są dowody, że idea wolnościowa od początku się liczyła i była największym zagrożeniem dla złodziejskiego systemu.

   • miło mi, że zdecydowałeś się napisać parę słów w odpowiedzi na mój post. Postaram się zrewanżować. Ale nie chcę jakoś w pełni się prezentować, tym bardziej, że nic nadzwyczajnego we mnie nie ma. Otóż mam już sporo lat życia, ale był okres gdy, jak wielu z mojego pokolenia, angażowałem się w sprawy polityczne na prawicy. Stąd mam i pewną wiedzę i przekrojowe obserwacje i własne przemyślenia i opinie dotyczące zdarzeń i społecznych procesów politycznych. Nie mam żadnych aspiracji do bycia jakimś guru, czy bycia uznanym autorytetem w jakiejś dziedzinie: ani w polityce, ani co do szerokiej wiedzy historycznej, ani co do innych bardziej szczegółowych dziedzin wiedzy.
    Tak więc jak piszesz np. „…Ty tak jak cały PiS jesteś niewiarygodny…” to naprawdę taka uwaga mnie nie dotyczy, bo z moich obserwacji z boku polityki mogę PIS, Kaczyńskiego, Dudę i kogo tam chcesz, zarówno chwalić albo krytykować. I tak wielokrotnie było. To samo dotyczy innych partii, zdarzeń i procesów politycznych.
    Rzeczywiście mój kontakt z PIS-em jest tylko taki, że w wyborach /póki co / głosuję na tą partię. Ale o tym starczy.
    A teraz ważniejsza dla mnie sprawa: sprawa suwerenności i niepodległości Polski. Bo tak naprawdę tylko to mnie interesuje w programach i praktycznym działaniu różnych partii. A z tego punktu widzenia wszelkie ideologizmy / jako rezultaty dociekań ideologów starających się przełożyć teorię na praktykę/ są na dalszym miejscu. Dla mnie rozważania np. typu: nacjonalizm a idea wolnościowa, są mniej ważne od samej kondycji naszej niepodległości i suwerenności. I pasuje mi to co mówił Robert Winnicki – cytuję: „…Robert Winnicki: Marsz Niepodległości mówi o dzisiejszej suwerenności
    Listopad 12, 2016
    – Marsze Niepodległości od początku organizowane przez środowiska narodowe nie dotyczą tylko daty historycznej. My mówimy o realnej suwerenności, o tym, że to zagadnienie jest dzisiaj żywe. Ono dotyczy suwerenności politycznej…”
    I dlatego parę lat wcześniej, po jednym z niewielkich jeszcze wtedy Marszów Niepodległości w Warszawie, gdy został kolejny raz zaatakowany przez lewackie bojówki, to do mnie i do wielu rodaków dotarło, że jest coś grubo nie w porządku w tym, że jakaś lewacka dzicz atakuje uczestników Marszu Niepodległości. W kolejnym roku i w latach następnych wielu rodaków /ja także/ uczestniczyło w tym Marszu przesądzając o ważności jego przesłania dotyczącego właśnie idei Niepodległości.
    Ale jak sam widzisz, poparcie społeczne dla Marszu nie przekłada się prosto na poparcie dla innych pomysłów ruchu narodowego. I ja właśnie o tym piszę.

 4. Syjonistyczny PiS to lewica udająca prawicę, zadająca się z Banderowską Upadliną
  to USA wspierało NKWD, Hitlera, Bolszewików, Lenina, Stalina któremu oddali pół Europy
  później wojna w Wietnamie, Iraku …
  W 21 wieku zrobili zamach na WTC, wojnę w Iraku wspieranie organizacji typu ISIS, FSA …
  PiS ściągnął wojska USA do Polski, wcisnął nas do lewackiego Eurokołchozu …
  robi z siebie bezsilnych wobec ataków, kłamie
  Konfederacja JKM, GB, RN … przeszkadza Po, Pis …
  to uruchomili protokół Sakiewicz z kolejnymi kłamstwami

  • no, no, nieźle cię pogięło. Wątpię abyś o własnych siłach doszedł kiedyś do rzeczywistości.

 5. Panie Sakiewicz- nazizm a patriotyzm-to różnica:)Polakom,nigdy,nie były bliskie poglądy Hitlera,ale Pan,taki ,,znawca”,powinien to wiedzieć -a jeśli nie?…braki uzupełnić i nie klepać głupot.

 6. Sakiewicz zapomina o podstawowej niespełnionej obietnicy wyborczej pis tj. ochronie życia poczętego. Dlatego w Koalicji znalazła się p. Kaja która jest obrońcą prawa do życia dzieci nienarodzonych. Kaczyński zaparł się i nic nie zrobił w sprawie aborcji i zabijania nienarodzonych dzieci. Dlatego pis przestał być wiarygodny. Są sprawy ważniejsze niż inne i do nich należy ochrona życia poczętego. Kto nie jest za życiem jest przeciw niemu. Inne sprawy w których pis zawiódł i zdradził są mniej istotne. To, że uciska małych i średnich przedsiębiorstw a jak ue, trampek, niedźwiedź lub mosze tupnie nóżką to pis wycofuje naprawdę reformujące ustawy. To, że podpisuje międzynarodowe umowy i uchwała ustawy niekorzystne dla Polski, wycofuje się z reformy sądownictwa, etc. Pis nie zasługuje już na głosy ludzi którym dobro Polski leży na sercu. To pis zrównał się z po, w podejściu do spraw najważniejszych. Rozdaje na prawo i lewo pieniądze, ale nie tworzy podstaw państwa-prawa. Głównym problemem jest to,że nie ma na kogo głosować. Pis=po dziękuję. lewusy, pedały dziękuję, narodowcy bezprogramowa masa ludzi wśród których znajdują się byli donosiciele ub też dziękuję. Po prostu nie ma autorytetu. Gdyby p. Kaja Gądek startowała sama to na nią można by było głosować, a tak naprawdę to nie ma na kogo.

 7. coraz bardziej żałosny, coraz bardziej napompowany wazeliną ten „nasz” partyzant z wyciętego lasu; bardzo się upodobnił do Urbana; i z wyglądu, i z gadania głupstw, i z chamstwa, i tupetu, i z bezczelności; i można by tak jeszcze kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt podobnych przymiotów onego wymienić; szkoda czasu na miernoty;

 8. Tylko Konfederacja może nas uwolnić od tego syfu który coraz bardziej następuje :/

 9. Jeśli Sakiewicz może powiedzieć że Korwin jest narodowcem, to ja mogę napisać że ten tłusty wieprz z Gazety Polskiej jest nekrofilem.
  Jedyne co Sakiewicz umie to zmieniać klęczniki.
  Przepełza z tego przed Kaczyńskim na ten przed Danielsem a potem przeczołguje się na ten przed banderowcami.

 10. Nie od dziś wiadomo, że Sakiewicz to wyjątkowa wredny typ, taki PiS-owski Michnik, funkcjonariusz pisowskiego aparatu propagandy i dezinformacji. Po takim typie specjalnie wiele bym nie oczekiwał.

 11. Ten opasły żydofil udowodnił,że ten cały konflikt PiS-u z PO,komuchami,”żydowską gazetą dla Polaków” i w ogóle opozycją to ściema.Tzw.banda czworga(może być pięciorga,trojga) walczy naprawdę o stołki,ale w sprawach zagrażających ich władzy spinają pośladki i walą czym się da w JKM czy obecnie szerzej w Konfederację.Chyba zagłosuję na Hitlera,może Konfederacja wystawi go na jakiejś liście.Niedobrze mi się robi jak muszę czasami rozmawiać z debilami,którzy nie nie rozumieją,ponieważ są pod wpływem „wykształconych” debili,takich jak ten.Sakiewicz przypomina mi swoją postawą postać majora Majora z Paragrafu 22 J.Hellera-” Jedni rodzą się nijacy, inni w pocie czoła do nijakości przychodzą, innych nijakość szuka sama. W przypadku majora Majora wszystkie trzy stwierdzenia były prawdziwe. Nawet w gronie zupełnych miernot wyróżniał się swoją jeszcze większą miernością i każdy, kto się z nim zetknął, pozostawał pod wrażeniem jego nieprzeciętnej przeciętności.”

 12. ja go nawet troche rozumiem – STRACH MA WIELKIE OCZY – a tu wychodzi na jaw prawda o PIS ze to socjaliści są na kolanach przed żydowskim lobby i przed ukraińskimi nazistami – zaczynają się bać iz prawda wyjdzie na jaw i tyle

 13. PO znacjonalizowało dzieci poprzez ustawę „o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie”. PiS był oczywiście przeciwko, po czym gdy doszedł do władzy, to tej haniebnej ustawy o niewolnictwie (państwo właścicielem dziecka) nie cofnął. O aborcji nie wspomnę. Nie wiem, co gorsze, nie czas na licytowanie się, czego PiS NIE zrobił.

 14. Ależ problem nie jest z PiS, czy z jakąkolwiek partią. Problemem jest, czy Polacy chcą suwerennego, niepodległego państwa, a ci którzy chcą (jaki odsetek, 25%?, 30?, wszyscy głosujący na PiS?) wiedzą, że w tym celu trzeba wykreować niepodległościową elitę. Nie mamy suwerennego państwa, bo nie chcemy, lub nie umiemy wykreować takiej elity, TO SA FAKTY. Mamy takie rządy na jakie zasługujemy. Może być to przykre spostrzeżenie, ale pocieszanie się, że Żydzi, że kłamliwa propaganda mediów itd. itp. brzmi żałośnie. Skoro, po zmianie ustawy na skutek jawnej, ordynarnej interwencji Izraela i USA elektorat prawicowy nadal popiera PiS tak jak popierał, to znaczy, że jesteśmy narodem skundlonym, który pogodził się z tym , że mogą nami pomiatać.

 15. Zwróćcie uwagę jak się utyło tej pisowskiej szmacie opłacanej z naszych podatków :)

Comments are closed.