Odloty pisowskich gadzinówek. Sakiewicz twierdzi, że Braun i Korwin-Mikke to narodowcy, a Konfederacja broni nazizmu i Hitlera [VIDEO]

Tomasz Sakiewicz/fot. YouTube/Radio WNET
Tomasz Sakiewicz/fot. YouTube/Radio WNET

Układ III RP idzie na całość. W mediach publicznych oraz w TVN pomija się rosnącą w siłę Konfederację, zaś PiS uruchomił „protokół Sakiewicz”, który wszędzie wietrzy spisek ruskiej agentury w środowisku prawicy. Oprócz tego twierdzi, że Konfederacja „popiera nazizm i broni Hitlera”.

Wczoraj poseł Robert Winnicki poinformował, że dzisiejsza „Gazeta Polska” już na okładce ma być „z otwartym atakiem na Ruch Narodowy i Konfederację”. Okazało się, że miał rację.

W tekście Tomasza Sakiewicza „Narodowcy w służbie lewactwa” czytamy, że „pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy”, zaś „w USA prowokują konflikt pomiędzy Polakami i Żydami”.

W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie – pisze Sakiewicz, zwany „Michnikiem PiS-u”.

Ale to nie wszystko. Dziś rano Sakiewicz był gościem Radia WNET. Najwyraźniej zdaniem szefa „Gazety Polskiej”, skrajnie propisowskiej gazety, Grzegorz Braun i Janusz Korwin-Mikke to… narodowcy.

Polacy są robieni w konia przez lewicę, która wykorzystuje ludzi urwanych z choinki [tj. @KONFEDERACJA_ @grzegorz_braun @JkmMikke ]. Oni nazywają się narodowcami? (…)Służą nie wiadomo komu, ale na pewno nie Polakom – czytamy w tweecie cytującym Sakiewicza na profilu Radia WNET.

Oprócz tego wprost kłamie, że… w Konfederacji popiera się nazizm i Adolfa Hitlera. – Natomiast to, że oni nawiązują do najbardziej szkodliwych dla Polski haseł. Już trudno sobie wyobrazić. Jak na przykład wyrzucenie wojsk amerykańskich, popieranie nazizmu czy obrona Hitlera – palnął Sakiewicz.

Pozostaje tylko zapytać: Czy on w ogóle wie, o czym mówi?

Źródła: twitter.com/facebook.com/nczas.com