Wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Chciała wyrazić żal po pożarze katedry Notre Dame. Ale opublikowała TO [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan i płonąca katedra Notre Dame/fot. ilustracyjne/fot. Instagram/PAP/Panoramic (kolaż)
Małgorzata Rozenek-Majdan i płonąca katedra Notre Dame/fot. ilustracyjne/fot. Instagram/PAP/Panoramic (kolaż)

Internauci dług nie zapomną tej wpadki. Małgorzata Rozenek-Majdan chciała podzielić się ze swoimi fanami spostrzeżeniami w związku z pożarem katedry Notre Dame w Paryżu. Niestety, zrobiła to w bardzo nieprzemyślany sposób.

Jak napisała celebrytka, żałuje, że nie udało się jej pokazać katedry swoim synom zanim wybuchł pożar.

Od wczoraj świat wstrzymał oddech. Pożar katedry Notre Dame w Paryżu przypomniał nam jak ważne jest dziedzictwo kulturalne świata. Bardzo żałuje, że nie zdążyłam pokazać synom jej piękna – napisała na Instagramie w opisie zdjęcia. No właśnie – zdjęcie.

Otóż Rozenek-Majdan postanowiła dodać taki opis nie do zdjęcia katedry, ale… siebie pozującej w swojej stylizacji, okraszonej nazwami producentów i butiku.

Internauci skrytykowali Rozenek-Majdan. Jak pisali, „zdjęcie ma się nijak do opisu”, „katedra płonie, ale najważniejsze to nowe portki pokazać”.

Piszę o tragicznym pożarze w katedrze Notre Dame, ale wrzucam fotki w nowej stylizacji… Jakież to spójne… – zwróciła uwagę inna internautka.

Źródło: instagram.com

5 KOMENTARZE

  1. Świat wstrzymał oddech: idiotka-celebrytka pojawiła się w nowej „stylizacji”. Nawiasem, czy jak ta pani założy majtki na lewą stronę, to też będzie to stylizacja?

  2. Niewiasta powinna zainwestować w rękawiczki bo skóry na dłoniach nie naciągniesz i po nich widać że wiek balzakowski, dlatego nawet świeżo napompowane cyce przeżytych wielu już lat nie ukryją…

  3. A poza tym uważam że kobiety po ukończeniu 27 roku życia powinny popełniać samobójstwo z samego wstydu że są takie stare !

Comments are closed.