Wilk wbija szpilę Sakiewiczowi. „Te słowa są tak głupie, że ciężko je komentować. Myślę, że miał dużo gorszy dzień” [VIDEO]

Tomasz Sakiewicz i Jacek Wilk/fot. Wikimedia/Elekes Andor/YouTube/Radio WNET (kolaż)
Tomasz Sakiewicz i Jacek Wilk/fot. Wikimedia/Elekes Andor/YouTube/Radio WNET (kolaż)

Jacek Wilk w ostrych słowach odniósł się do wczorajszych wypowiedzi Tomasza Sakiewicza na temat Konfederacji. Szef skrajnie propartyjnej „Gazety Polskiej” palnął, że Konfederacja broni nazizmu i wspiera Adolfa Hitlera.

Te słowa są tak głupie, że ciężko je komentować. Myślę, że pan redaktor Sakiewicz miał jakiś dużo gorszy dzień i jakieś emocje mu się udzieliły – stwierdził poseł partii KORWiN Jacek Wilk.

Jeśli nas do tej pory lewica wyzywała od faszystów, to chyba zrozumiałe. Ale jeśli pan redaktor używa takich określeń, to znaczy, że chyba nie do końca czuł się dobrze. Przynajmniej tak mi się wydaje. To szkoda nawet komentować – dodał Wilk.

Szkoda, że pan redaktor przeszedł na lewą stronę frontu ewidentnie atakując Konfederację, która rzeczywiście będzie zagrażać PiS-owi, ale nie dlatego, że pomaga lewicy, ale dlatego, że PiS odchodzi od nurtu prawicowego i staje się coraz bardziej lewackie – wyjaśnił.

Prowadzący rozmowę dziennikarz zapytał też o reakcję jednego z internautów, który pisał pogróżki w stronę „Gazety Polskiej” po artykule Sakiewicza oraz wypowiedzi w Radiu WNET.

Ludzie reagują emocjonalnie. Oczywiście nie popieram tego typu działań. Ale przy tak haniebnych słowach redaktora mógł się spodziewać tego typu reakcji – stwierdził poseł Jacek Wilk.

Źródło: youtube.com

9 KOMENTARZE

 1. A czego się spodziewać po pisoskim szechteremicie-syjoniście? Oni się różnią od szechteremitów-komunistów z GWna tylko kierunkiem odchylenia garba na kulfonie.

 2. Pan poseł Wilk jak zwykle w punkt, świetnie i z poprawną polszczyzną.
  A pan redaktor Sakiewicz? Cóż… podobno już nawet dzieci w przedszkolach mówią, że to antypolska świnia.

 3. Sakiewicz jako PiSowska bezideowa wydmuszka nie rozróżnia wolnorynkowej konserwatywnej prawicy od nazi-bolszewickiej socjalistycznej lewicy.

  • No ale dostał medal ukraińskiego kartofla i zadowolony z siebie, że wszystkie rozumy pozjadał.

 4. Jeśli to prawda że Jego klubowicze buntują się i zapowiadają udział w manifestacji 11ego maja to Sakiewkiewicz będzie miał nie tylko gorszy dzień ale cały miesiąc o kolejnych nie wspominając.

 5. Gruby Somuś Takiewicz skompromitował się już całkowicie.

 6. Dzieki pojawieniu sie Konfederacji pisowi coraz trudniej odgrywac role prawicy i opcji narodowej wiec zaczelo sie rzucanie gownem na slepo moze cos sie przylepi, jeden madry zarzuca popieranie Hitlera drugi opcje prorosyjska.

 7. Jak rozpoznać żyda? Porównać z sakowiczem*. Ożeszzz.. a to się Klubowicze cieszą z takiego wodza… :)) Cóż, nieklubowicze mają JUDĘ i też się cieszą, c’nie?

Comments are closed.