Bosak totalnie masakruje Sakiewicza i jego paszkwil. Kłamstw i manipulacji naliczył w nim ponad 100 [VIDEO]

Tomasz Sakiewicz i Krzysztof Bosak z
Tomasz Sakiewicz i Krzysztof Bosak z "GaPolem" w ręku/fot. YouTube/Radio WNET/Media Narodowe (kolaż)

Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego i jeden z liderów Konfederacji był gościem w Mediach Narodowych. Rozprawił się ze wszystkimi manipulacjami i kłamstwami Tomasza Sakiewicza, jakie zamieścił w swoim artykule o narodowcach w „Gazecie Polskiej”. Jak podkreśla, jest ich ponad setka.

W programie Krzysztof Bosak zajmował się tematem „kłamstw i manipulacji, jakich dopuścił się ostatnio Tomasz Sakiewicz”. Jak się okazuje, lista jest niezwykle długa.

Przepraszam naszych widzów, że musieli czekać na ten program, ale zacząłem punktować te kłamstwa i manipulacje – powiedział Krzysztof Bosak pokazując artykuł Sakiewicza z „Gazety Polskiej”, w którym szkaluje narodowców.

Wyszło mi, że jest ich ponad 100 – dodał lider Konfederacji. – Samo ponumerowanie tego jest sporą pracą – zaznaczył wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.

Uważam, że trzeba to robić. My między sobą w środowisku narodowym uważamy, że propaganda przeciwko nam jest niekiedy tak grubymi nićmi szyta, że to przecież widać na pierwszy rzut oka. Ale jest mnóstwo ludzi, którzy przecież nie zna nas ani naszej publicystyki, nie zna naszej pracy – wyjaśnił Krzysztof Bosak.

Bosak uważa też, że coraz większe ataki na narodowców i Konfederację „można brać za dobrą monetę”.

Słyszeliśmy przecież informację, że część Klubów Gazety Polskiej odwraca się od propagandy redaktora naczelnego TVP dezInfo do której ściągnięto specjalnie z Lublina Mariana Kowalskiego, żeby nas tam krytykował, czy też Tomasza Sakiewicza i inne osoby – mówił Bosak.

Poniżej pełen program z udziałem Krzysztofa Bosaka, jednego z liderów Konfederacji.

Źródło: youtube.com

Comments are closed.