Grzegorz Braun ostrzega: Lotnisko Rzeszów to, jak Polin, skrawek eksterytorialny Izraela [VIDEO]

Grzegorz Braun. Foto: YT
Grzegorz Braun. Foto: YT

Grzegorz Braun w programie Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl wypowiedział się na temat przejmowania państwa Polskiego na Podkarpaciu przez żydów. – Całe lotnisko na czas tych uroczystości [żydowskich] zostaje przejęte przez służby Izraelskie – ostrzega.

Kandyduję z Podkarpacia, wszystkim z Podkarpacia życzę żebyśmy to wszystko przeżyli. Dzięki temu bywam częściej w tamtych stronach i rożne sprawy docierają do mnie szybciej, niż by to było w innym przypadku. I zatem lotnisko w Rzeszowie przeżywa raz na jakiś czas taką radosną inwazję pielgrzymów, którzy zdążają tysiącami do grobu cadyka Elimelecha w Leżajsku. Lądują tysiącami w Rzeszowie i tam wiedziałem o tym i słyszałem, że przechodzą oni tam inną ścieżką. Żydzi z Izraela tam przechodzą – mówił Grzegorz Braun.

Wiem od dni paru, że to nie tylko oni tak sobie przechodzą, ci pielgrzymi, ale całe lotnisko na czas tych uroczystości zostaje przejęte przez służby Izraelskie. Czym się to wyraża? Tym, że przyjeżdżają goście, którzy wedle rozpiski z imienia i nazwiska, których pewnie nasi funkcjonariusze nie są w stanie czasami prawidłowo wymówić – powiedział Braun.

Ale według tej rozpiski dostają ci żydowscy funkcjonariusze taki same identyfikatory z czipem, który jest magicznym kluczykiem, jakie ma służba lotniska. I uwaga! Mają takie same identyfikatory tylko lepsze, bo nie każdy polski zielony ludzik tam co to nas tam oglądając czy bomby nie wnosimy na pokład i co nas obmacują. Nie każdy z tych ludzi nie ma prawa wstępu do strefy do strefy sterylnej czy wieży kontroli lotów – zaznaczył lider Konfederacji.

Proszę Pana my nie wiemy kto to jest? Bo przecież Ci ludzie to tak na słowo, oni się przedstawiają, pewnie pokazują jakąś kartkę, nie wiem, od mamy, że oni to oni. Tylko nie wiemy kto im to wystawiał – to może być każdy. Oni nie przeszli polskich procedur sprawdzających. Nie przeszli testów psychofizycznych. Okazuje się, że lotnisko Rzeszów to jak Polin skrawek eksterytorialny Izraela – ocenił Grzegorz Braun.

Marcin Rola powiedział w tym momencie, że to duże oskarżenie, na co Braun odpowiedział, że „to jest zarzut nie wobec tych Żydów”.

To, że lis wprowadzony do kurnika robi to, na co ma ochotę, to nie jest jego wina, to jego lisia natura. Natomiast ten łajdak, nie wiem minister czy może nawet premier, wydał takie rozporządzenie, dlaczego tak się dzieje, to proszę Pana pod ścianę! To są zdrajcy stanu – stwierdził Braun.

Źródło: YouTube

35 KOMENTARZE

 1. Bede wysylala e-mailami wszystkie te wiadomosci do moich znajomych -wiekowych po swietach WIELKANOCY Nie wszystkie babcie potrawia pitonowac na komputerze WESOLEGO ALLELUJA !

 2. Tak długo jak w Konfederacji będzie ten kryptoszabesgoj Krzysiu Bosak, nie zagłosuję na nią. Gościu jest śliski, wierzy w jakiś sojusz z wasalem Izraela USA, pomija kryminalną działalność tego państwa i moim zdaniem jest całkowicie niewiarygodny.

  • To nie glosuj. Zaglosuj na PiS, która pozwala na panoszenie się Izraelowi w Polsce. Głąbie.

  • Pies cię w doopę iebał, lewaku.

   NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
   CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
   youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

   • ty po je bie genetyczny nie przyznawaj się, ze jesteś za Konfederacją, bo stracą przez ciebie głosy

  • Lepiej głosuj tam gdzie nie ma śliskich gości czyli PiS, tam jest tylko bagno.

 3. chcę być PENETROWANY analnie przez DWA PENISY jednocześnie !!!!!
  będę połykał SPERMĘ Grzegorza Brauna !!!!!
  A M E N ! ! ! ! !

  NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
  CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
  youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs

 4. Co to za belkot bez ladu i skladu : „…nie kazdy zielony ludzik….co nas obmacuja” albo ostatnie zdanie jego wypowiedzi.Jestes Braunie po prostu emocjonalnym glupcem.Chcesz aby tobie tez ktos, jak twojemu kimplowi Mihalkiewiczowi, wykupic mieszkanie i dlatego tracisz rozum, blaznie? No, jezeli cos tam wczesniej posiadales.
  Wyjasniam wszystkim gimnazjalistom, ze moje przekonania antykomunisty i zdrowego centroprawicowca sa ugruntowane ca. od 1975 roku.Za nie siedzialem po wiezieniach.Dlatego takim pajacom jak Braun mowie : „Odi profanum vulgus”

  • Parchu naucz się pisać poprawnie w języku polskim, umyj, odrobacz, zażyj leki przepisane przez psychiatrę, następnie zrób rachunek sumienia (wiesz co to takiego pajacu?) i zrób wreszcie jakiś dobry uczynek w swoim nikomu niepotrzebnym żywocie, np. zabij się.

 5. A czego się spodziewać po rządach PiS, czyli Polin i Syjon? :-))))))))))))))))

 6. Ta katedra i tak była pod kontrolą Wielkiego Wschodu od Rewolucji Francuskiej
  więc Dr Krajski może mieć rację

 7. coś w tym jest .Część mieszkańców Leżajska wyjeżdża w tych dniach z miasta . Widziałem też ” dykty ” ochronne na witrynach wielu sklepów . Służby sprzątające miasto , w owym czasie , mają pełne ręce roboty .Miasto zamiera . Urynę czuć jeszcze długo .

 8. Nie przejmuj się Grześ Twój niecny kolega po lewej rządzący w tych okolicach na to nie pozwoli :)

 9. Całe szczęście że nikomu szerzej ta telewizja nie jest znana podobnie jak ten Braun czy ta masa zionących jadem komentujących. Są mali, żałośni i niech tak zostanie. Wesołych świąt.

  • Myślący czy uważasz, że lotniska w Polsce powinny być chronione przez służby państw z których przylatują samoloty, czy tylko dotyczy to Izraela ?

 10. Braun to krytykant wszystko krytykuje i sprowadza do żydów. Aż dziwne ,ze jeszcze nikt mu nie zarzucił ,ze jest antysemitą .
  Konfederacja z Tym populistycznym Typem

  • To jest jeden z najmądrzejszych Polaków, jeśli ktoś tego nie rozumie, to nawet szkoda dyskusji. On już od dawna widział to, co się będzie działo. To, co się właśnie w przyspieszonym tempie dzieje na naszych oczach. Zamiana Polski na Polin. Boże, ratuj nas, bo zginiemy marnie i nikt po nas nie będzie płakał, jak nikt nie płacze po Palestyńczykach :-(

 11. Kandydował w Gdańsku za darmoche,teraz bywa na Podkarpaciu i z niego kandyduje . Skąś musi ,rządy dostać sie do koryta unijnego ,chociaz mowi, ze jest przeciw unii i co wiecej chce Polexit. Gadane ma tylko i krytykuje wszystko. Czuje ,ze jak nie PE to bedzie próbował dalej .
  Taki wieczny kandydat na wszystko co sie da 😂

  • nieprawda. Ten człowiek chce ratować Polskę. Wystarczy znać jego filmy, jego wypowiedzi, żeby wiedzieć, że on nie z tych co robią wszystko dla koryta. Nie słuchajmy jego i jemu podobnych patriotów, to obudzimy sie w żydowskim Polin z ręką w nocniku. Wtedy będzie za późno na żal

 12. Zauważyłem że sporo trolli się obecnie pojawiło pod tekstami w Najwyższym Czasie. To bardzo dobrze. POPiS czuje już że problemy NADCHODZĄ.

 13. panie Grzegorzu, wal Pan do przodu, kierunek, forma i treść jest jak najlepsza; może się w końcu lemingi obudzą; a jak nie, to pies ich … itd.; tę bandę magdalenkową z przybudówkami lewackimi i zbokami trzeba rozgonić po kniejach, a jeszcze lepiej pogonić za wielką wodę; byle dalej od Polski; niech tak spróbują sił; ujadają bo czują i widzą oczami wyobraźni swoją sromotną klęskę; (c)hiwd z nimi; i mam pomysła – wystarczy utworzyć kordon sanitarny wokół lotniska i wszystkich, w tym czasie przejęcia go przez wroga, zawracać tam na powrót itd., itp.; utrudniać najeźdźcy atak jak tylko się da; no chyba, że nasza policja ma zakaz służby nie tylko na Jasionce, ale w całej okolicy? a, to inna rzecz; to środki muszą być adekwatne – chyba odpowiednie służby, te prawdziwe, wiedzą co i jak się robi w takich sytuacjach? czyż nie?

Comments are closed.