Mentzen ostro o atakach na Konfederację. „Widać strach. Jesteśmy w stanie przełamać duopol PO-PiS”

Sławomir Mentzen oraz Tomasz Sakiewicz. / foto: YouTube/PAP
Sławomir Mentzen oraz Tomasz Sakiewicz. / foto: YouTube/PAP

Sławomir Mentzen, lider pomorskiej listy Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, odniósł się do ostatnich medialnych ataków na Koalicję Propolską. – Widać strach, że po raz pierwszy od lat udało się zbudować coś poważnego na prawo od PiS – uważa Mentzen.

Jeszcze dwa dni temu TVN stał twardo w szyku i udawał, że nas nie ma. W materiale Faktów o wyborach mowa była nawet o Jedności Narodu, Normalnym Kraju, Związku Słowiańskim i innych potężnych komitetach, a o Konfederacji cisza. Była to jednak tylko cisza przed burzą – zaczyna swój wpis na Facebooku.

Lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy odniósł się do ostatnich ataków medialnych. Przypomnijmy, że najpierw Tomasz Sakiewicz opublikował „analizę” polityczną w „Gazecie Polskiej”, gdzie udowadniał że narodowcy służą lewactwu i chcą powrotu do władzy PO.

Sakiewicz pojawił się też w Radiu Wnet gdzie oświadczył, że Konfederacja broni Adolfa Hitlera i popiera nazizm. Nie są to pierwsze złote myśli Sakiewicza, który dwa lata temu twierdził, że jeździmy pod Moskwę na szkolenia z zabijania i wysadzania – komentuje Mentzen.

W czwartek wieczorem do ataku dołączyło TVP Info. Michał Rachoń zaprosił do studia „Minęła 20” mędrców nie z tego świata, czyli właśnie Tomasza Sakiewicza i Mariana Kowalskiego, którzy obwiniali a to amerykańskie lewactwo a to Rosję o nasłanie Konfederacji na jedyny słuszny i wielce prawicowy rząd PiS.

Wieczorem uaktywniony został znany autorytet moralny, uznany i ceniony geopolityk oraz religioznawca dysponujący rządem dusz na prawicy – Marian Kowalski, według którego jesteśmy Towarzystwem Przyjaźni Polsko-Radzieckie – dodaje Mentzen.

Lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy przypomina też, że na front walki „rzucony został” Antoni Macierewicz. – Ruszył też Antoni Macierewicz wzywając słuchaczy Radia Maryja by nie dali się uwieść marginalnym, prorosyjskim środowiskom pseudonarodowym – pisze Mentzen.

Strategia pozyskiwania wyborców zawiedzionym tragicznymi rządami PiS po prostu działa i oni już to widzą. W sondażach regularnie mamy już ponad 5% (…) Głęboko wierzę, że z waszą pomocą jesteśmy w stanie przełamać duopol PO-PiS i wnieść do polskiej polityki mnóstwo ożywczej świeżości – podkreśla.

Nie ma lepszej metody na pokazanie swojego niezadowolenia z PO i PiS niż głosowanie na Konfederację, do czego gorąco każdego w tym miejscu zachęcam – podsumowuje polityk Konfederacji.