PiS w totalnej panice. Macierewicz atakuje Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy w Radiu Maryja

Antoni Macierewicz/fot. YouTube/Radio Maryja
Antoni Macierewicz/fot. YouTube/Radio Maryja

W PiS najwyraźniej wybuchła prawdziwa panika. Oto bowiem pojawiła się faktycznie prawicowa Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, która z dnia na dzień rośnie w siłę. Dowodem na taki stan rzeczy jest wystąpienie Antoniego Macierewicza w Radiu Maryja, w którym zwraca się do środowiska Konfederacji ze standardowym przekazem: Nie działajcie, bo wygra PO.

Najpierw cię ignorują, potem się z ciebie śmieją, potem z tobą walczą, a na końcu wygrywasz. To powiedzenie zna chyba każdy. Obecnie Konfederacja najwyraźniej jest już na etapie zwalczania.

Ostatnie dwa dni były pełne zajadłych ataków na Konfederację. Tomasz Sakiewicz w „Gazecie Polskiej” pisał o wielkim spisku narodowców służących globalnemu lewactwu, zaś w Radiu Wnet palnął nawet, że Konfederacja broni nazizmu i popiera Hitlera. Wczoraj w TVP Info na żywo puszczono „eksperta” Mariana Kowalskiego twierdzącego, że „sitwa wokół Brauna” tworzy opcję prorosyjską w Polsce.

Tymczasem Antoni Macierewicz wykorzystał znowu to, że jest stałym felietonistą Radia Maryja. Na antenie katolickiej rozgłośni wystosował apel do Konfederacji. Oczywiście w starą, znaną wszystkim myśl „nie działajcie, bo wygra PO”, jakby zwycięstwo lewicowego PiS-u było czymkolwiek lepszym.

Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych – powiedział Antoni Macierewicz.

Apeluję do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość, osłabiacie Polskę – dodał.

Z pewnością osłabiając PiS osłabiamy co innego, choć niekoniecznie Polskę. Konfederacja raczej nie pozostawiłaby bez echa przyznania 7,5 mln zł na portal o puszczy. O negocjacjach w sprawie wypłaty kilkuset miliardów USD na żydowskie roszczenia w ogóle nie wspominając.

Źródło: radiomaryja.pl/nczas.com

74 KOMENTARZE

 1. Macierewicz to jeden z najbardziej zasłużonych polityków – działaczy niepodległościowych w najbardziej newralgicznym czasie naszych transformacji: najpierw ekonomicznej /upadek gospodarki socjalistycznej/ i przejście do kapitalistycznej, następnie transformacji politycznej – ustrojowej /ułomnej demokracji/, a obecnie – po 30 latach, transformacji ogólnej świadomości narodowej od niegdysiejszej akceptowanej podległości obcemu mocarstwu i mentalności homo sovieticus, do narastającej obecni w narodzie świadomości wolnych obywateli w wolnym i suwerennym państwie.
  Takie bzdury jakie tu można przeczytać nt. PIS mogą się równać jedynie z głupotami wypowiadanymi przez anarchistów – bojówki wykorzystywanej przez lewactwo i neokomunę do walki z prawicą.
  Powiem wam szczerze: tracicie przy każdym wypowiedzianym czy napisanym zdaniu. Tych głupot nikt normalny nie kupi. Tracicie to co posłowie kojarzeni z szerokim ruchem narodowym zyskali przez dojrzałą obecność i dojrzałe zachowanie w Sejmie obecnej kadencji /w przeciwieństwie do posłów Nowoczesnej/ . Gdyby zachowywali się, pisali i mówili jak wy to poparcie byłoby 0,5%. Zresztą to nie pierwszyzna, że w ruchu narodowym wszyscy wszystkich okładają epitetami typu: zdrajca, żyd, agent, itd.

 2. @realista
  Słownictwo ok, skłania ok – można przyjąć że jesteś inteligentnym gościem… aż do momentu kiedy wyskakujesz z tekstem „…. i mentalności homo sovieticus, do narastającej obecni w narodzie świadomości wolnych obywateli ….” Z góry przepraszam ale muszę zapytać – ktoś Ci płaci za pisanie tego? Przecież dzięki cudownej partii PIS i takim ludziom jak Macierewicz wracamy właśnie to tej socjalistycznej mentalności „czy się stoi czy się leży…..”. Z góry zaznaczam nie lubię ŻADNEJ partii żebyś zaraz nie wyskoczył z tekstem „A Po to to i siamto ” Po jest równie słabe jak Pis ale obecnie jest mniejszym złem.

 3. Ministra Macierewicza nie znoszę i uważam za szkodnika – choć jak większość, wiedzę mam jednak ograniczoną. Niemniej, tu ma rację.

  Prawica (chodzi mi o kwestie światopoglądowe i stosunek do Kościoła, pis jest w takim ujęciu prawicą, w przeciwieństwie do neomarksistów, choćby w kwestiach gospodarczych pis mówił językiem lewicy, a marksiści – liberałów) cieszy się, że Wiosna odbierze głosy koalicji obywatelskiej. Wy w taki sam sposób odbieracie głosy pisowi.

  Nie wątpię, że Wasz (Narodowców) czas nadejdzie, ale jeszcze nie teraz. Mimo całej sympatii, Wasze postulaty i poglądy są zbyt skrajne, by zaakceptowała je choćby „mniejsza większość” Polaków – pozwalająca nie na zwycięstwo, ale na solidne kilkanaście procent, pozwalające na zawieranie koalicji i realizację części postulatów. Za to bezkompromisowość stanowi zaletę, ale w polityce trzeba bezustannie lawirować. Dla Was to zabójstwo, gdyż będą Was rozgrywać, nastawiając jednych przeciwko drugim – monolitem nie jesteście.

  Ostatnie, czego Wam potrzeba, to niszczenie kolejnych narodowych partii, poprzez wyszukiwanie prawdziwych lub (częściej) urojonych agentów i zdrajców ideałów lub licytacji na prawdziwszych patriotów.

  Potrzeba Wam jeszcze dużo pracy u podstaw. Kwestia roszczeń Eskimosów, to nie kwestia miesięcy, czy roku, a bezkompromisowością i nachalnością z tymi eskimoskimi sprawami spowodujecie zrażenie do siebie wielu ludzi, a tym samym (nawet nie szkodząc pisowi) dacie paliwo wrogom, by Was ośmieszali i marginalizowali. Możecie jeszcze bardziej „ugrzecznić” przekaz, ale to nie będzie do zaakceptowania dla części działaczy i spowoduje podziały, lub czekać na swój czas – na niepokoje w Europie, skupiając się teraz na manifestacjach, promowaniu programu na stronach, ośmieszaniu marksistów. Punktujcie też pis, ale celem nadrzędnym jest marginalizacja Koko. Co z tego, że uzyskacie jesienią nawet te 5-8%, jeśli oznaczać będzie to powstanie wielkiej lewicowej koalicji antypisowskiej i stracone 4, 8 lub więcej lat.

  • Mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy , i pogonią to źydokomusze towarzystwo . Masz rację , szkoda kolejnych lat na złudzenia . Dość !

 4. Antoni, Antoś, Tosiek. Idź Ty lepiej kozioleczku szukać swego Pacanowa. Twój Bartłomiej już znalazł.

 5. Panie Macierewicz jezeli tak Pan zes ocenil rzadyPO to majac teraz wladze dlaczego ich nie rozliczacie. Wy z PIS jestescie tacy sami i dlatego tak sie boicie Frontu Narodowego. Mysle ze w koncu Polacy zrozumia ze tylko Front Narodowy moze zrobic porzadek z tymi co szkodza Polsce i Polakom.Te Wasze oplowanie ,falszywe mozecie wciskac ciemnocie. TYLKO FRONT NARODOWY.

 6. USA zbudowali wolnościowcy z takimi samymi poglądami jak Korwin (nie jak niektórzy sojusznicy Korwina) – z tą różnicą, że popierali republikę z mocno ograniczonym prawem wyborczym, a Korwin popiera monarchię na wzór np. Liechtensteinu.

  Światopogląd prawicy daje równocześnie wolny rynek.

  Żeby uważać się za prawicowca trzeba spełnić kilka warunków – Oto światopogląd prawicy:

  – Szacunek do człowieka jako wolnej i odpowiedzialnej jednostki.

  – Poszanowanie własności.

  – Poszanowanie rodziny.

  – Poszanowanie ludzkiego życia

  – Szacunek do prawa

  – Indywidualizm – anty-kolektywizm

  – Elitaryzm.

  PiS, narodowi socjaliści i faszyści nie spełniają ani jednego z tych warunków, więc są lewicą tak jak totalniacka i (jak sama nazwa wskazuje) kolektywistyczna partia Razem.

  Nie rozumiem jak niektórzy ludzie mogą obrażać się na słowo „lewak” – najwyraźniej nie wiedzą co to jest prawica. Prawicowiec nie musi być katolikiem, nie musi być nawet wierzącym, to nie ma nic do rzeczy.

  Partie wolnościowe na całym świecie niby mówią o Anarchokapitalizmie, Minarchizmie, Paleolibertarianizmie, Klasycznym liberalizmie czy Konserwatywnym liberalizmie, ale jak przychodzi co do czego to wszystkie popierają Leseferyzm – Czyli coś co nie jest niczym nowym, to już było i funkcjonowało doskonale, bo dzięki tej idei Anglicy podbili cały świat. Bez tej idei mogło nawet nigdy nie dojść do rewolucji przemysłowej i powstania Stanów Zjednoczonych. Bardzo możliwe, że dalej wszyscy żyliby w ciemnocie, nie byłoby internetu, a więc nawet nie pisałbym tutaj teraz o tym. Wychodzi więc na to, że wolnościowcy są tak naprawdę reakcjonistami, w takim rozumieniu, że chcą wrócić do starych zasad które uczyniły cywilizację zachodnią wielką. Rozumiany w ten sposób reakcjonizm nie oznacza zacofania, paradoksalnie oznacza postęp, ponieważ praktyka pokazuje, że własność prywatna i wolność wyboru dają najszybszy rozwój. W wczesnym wieku XIX wolnościowcy byli na lewicy i reprezentowali ruchy postępowe, ale rozumiany przez nich wtedy postęp już nastąpił właśnie dzięki nim samym – ten postęp to zlikwidowanie przez wolnościowców feudalizmu i wprowadzenie leseferyzmu. To wolnościowcy założyli i zbudowali USA, a idea leseferyzmu doprowadziła do rewolucji przemysłowej i powstania kapitalizmu. Teraz wolnościowcy są na prawicy i popierają rozwój przeciwstawiając się spowalnianiu tegoż rozwoju przez dzisiejszą lewicę. Dzisiejsza lewica popiera postęp, ale rozumiany przez dzisiejszą lewicę postęp, to tak naprawdę uwstecznienie się świata z czego dzisiejsza lewica wydaje się nie zdawać sobie sprawy. Działania dzisiejszej lewicy prowadzą do zniszczenia kapitalizmu – czyli całego dorobku rewolucji przemysłowej, konsekwencją takich działań jest powrót do wspólnoty pierwotnej. Istnieją dwa fronty dzisiejszej lewicy które gryzą się między sobą, a są to: tęczowa lewica i lewica katolicka, obydwa fronty chcą powrotu do wspólnoty pierwotnej, tylko trochę na innych zasadach. Lewica tęczowa nie wierzy w Boga, choć to nie jest regułą, a lewica katolicka wierzy w Boga, ale to też nie jest regułą, lewica tęczowa jest internacjonalistyczna i znów to nie jest regułą, a lewica katolicka jest nacjonalistyczna i również to nie jest regułą. Obydwa fronty lewicy naruszają wolność słowa, lewica tęczowa uważa, że powinno się zamykać ludzi w więzieniach za nieodpowiednie słowa o ludziach którzy są innej rasy, wyznania i narodowości, natomiast lewica katolicka uważa, że powinno się zamykać ludzi w więzieniach za nieodpowiednie słowa o tzw. narodzie i religii. Największymi wrogami jednej jak i drugiej lewicy, są oczywiście, klasyczni liberałowie, libertarianie, i wszyscy wolnościowcy – jak zwał tak zwał. Rządy różnych lewaków komunistów na świecie – czy to narodowych czy internacjonalistycznych, to bród smród i ubóstwo, więc Ja raczej nie chcę być z czymś takim kojarzonym, dlatego wolałbym żeby wolnościowcy byli raczej kojarzeni z prawicą aniżeli z lewicą.

  Osobiście uważam, że wolnościowcy nie powinni się zrażać zwykłymi pojęciami lewica czy prawica, bo to nie ma większego znaczenia w walce z totalniakami-kolektywistami. Jeśli komuś nie podobają się te pojęcia, to po prostu niech ich nie używa. Lewica i Prawica to w zasadzie tylko określenie po której stronie dana partia ma siedzieć w parlamencie i tyle.

  Tutaj mniej więcej na skos przechodzi linia która dzieli prawicę od lewicy:
  wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Y8lN3CfkNIrKZrRggMN1XoeFoi1xCusW.jpg

  Kiedyś wszystko inaczej się nazywało. Komuniści przywłaszczają sobie pojęcia (jak widać kradną nie tylko rzeczy namacalne), a potem zmieniają ich definicje, na takie które bardziej im odpowiadają, podam przykład – We wczesnym wieku XIX wolnościowcy siedzieli w parlamencie po lewej stronie i nazywali siebie „socjalistami” (socjalny-społeczny). Przez słowo „socjalista” rozumieli to, że problemy lepiej rozwiązuje społeczeństwo miedzy sobą, a nie państwo. Potem totalniacy zawłaszczyli sobie termin „socjalista” W USA słowo „socjalista” się nie przyjęło, więc zwolennicy państwa totalnego zaczęli nazywać siebie „liberałami” – znowuż zawłaszczając ten termin dla siebie (tzw. liberałowie amerykańscy to socjaldemokraci którzy nie mają z liberalizmem nic wspólnego – nie mylić z klasycznymi liberałami, jest to bardzo ważne ze względu na to, że zwyczaj nazywania socjaldemokratów liberałami, obecnie zdołał się przebić również do Europy). Dziś zwolennicy silnego państwa opiekuńczego – czyli totalnego, siedzą po lewej stronie, ale PiS nie, bo wyciera sobie mordę słowem „patriotyzm” – a ludzie z tej partii nie są przecież żadnymi wolnościowcami, tylko zwykłymi komunistami.

  Czy istnieje tzw. „lewicowy liberalizm” – czyli „liberalizm amerykański”? – Oczywiście, że nie istnieje, to jest kolejny wymysł lewactwa i teraz wytłumaczę dlaczego:
  Liberalizm czy libertarianizm z natury są konserwatywne, nie ma czegoś takiego jak lewicowy liberalizm. Przecież ustawowe zezwolenie np. na zabijanie ludzi czy kradzież, to nie jest żadne zliberalizowanie prawa, tylko lewackie bezprawie – lewactwo uważa jednak inaczej i kolejny raz wypacza pojęcia. Jeżeli w Polsce prawo chroni bandytów i złodziei to znaczy, że prawo jest liberalne? Przecież to jest kompletny absurd. Ten tzw. liberalizm amerykański to po prostu odmiana socjaldemokracji.

  Kilka słów o: Konserwatywnym libertarianizmie (czyli Paleolibertarianizmie), Konserwatywnym liberalizmie i Liberalizmie światopoglądowym:

  Kwestia tego czy w ogóle potrzeba jest dodawać słowo „konserwatywny”, bo co to jest liberalizm światopoglądowy? Czy liberalizmem światopoglądowym można nazwać prawny przywilej pozbawiania jednostki nienarodzonej i nie będącej agresorem prawa do życia – co jest jednocześnie ograniczaniem wolności jednostki, ponieważ jednostka nie jest wolna od ataków na jej życie. To jednostka szkodząca w momencie stosowania przemocy powinna tracić prawa, a nie jednostka praworządna, więc to nie pro-choicerzy, a pro-liferzy są liberalni światopoglądowo, bo chronią i szanują wolność jednostki. Nie ma czegoś takiego jak prawo do szkodzenia, to jest kompletny absurd, bo samo prawo jest właśnie po to żeby karać jednostki które szkodzą jednostkom praworządnym.

  Pro-life – liberalizm światopoglądowy.

  Wygląda na to, że nie ma czegoś takiego jak Konserwatywny libertarianizm (czyli Paleolibertarianizm), Konserwatywny liberalizm, światopoglądowy liberalizm, gospodarczy liberalizm i lewicowy libertarianizm jest tylko liberalizm i libertarianizm – który jest prawicowy z definicji i nie może być inaczej. Jednak z drugiej strony, istnieje coś takiego jak „wartości konserwatywne” – czyli np. poszanowanie rodziny – „Dzieci należą do rodziców” – a nie do państwa i „Wszystkie dzieci nasze są”. Małżeństwo, to po prostu pojęcie i z definicji jest to związek kobiety i mężczyzny, tak samo jak pojęcie „Rodzice” -z definicji ojciec i matka, wiec nie ma to nic wspólnego z wartościami konserwatywnymi, bo to są po prostu pojęcia.

  Uznawanie np. przez narodowców lewackiej narracji – czyli nazywanie socjaldemokratów liberałami to sabotowanie prawicy. Apeluję do narodowców: zaprzestańcie używania tego terminu w odniesieniu do lewactwa.

  Dlaczego teraz wolnościowcy są na prawicy… czy tylko z powodu zawłaszczenia pojęć przez totalniaków? Wydaję mi się, że jest tak dlatego, ponieważ wolnościowcy nie muszą już łamać prawa żeby walczyć z feudalizmem. Teraz sami muszą tego prawa bronić, przed totalniakami, którzy poprzez niszczenie praworządności próbują zniewolić ludzi.

  Wolność jest równoznaczna z praworządnością – nie inaczej, dlatego słowo „prawica” tym bardziej pasuje do wolnościowców.

  „Chcącemu nie dzieje się krzywda” – Wolnościowiec – Prawica
  „Oni wiedzą lepiej” – Mentalny niewolnik – Lewica

  Prawdziwy podział na prawicę i lewicę jest oparty na poglądach światopoglądowych i ekonomicznych JEDNOCZEŚNIE i zaraz to udowodnię.

  „Chcącemu nie dzieje się krzywda” – Zasada prawa rzymskiego od wieków wpisana w cywilizację europejską, mająca szczególnie duże znaczenie w XIX i na początku XX wieku – czyli w okresie wyjątkowego rozkwitu cywilizacji europejskiej. Jest przeciwieństwem zasady „Oni wiedzą lepiej” – czyli marksistowskiej komunistycznej zasady która uchowała się do dziś. Wprowadzenie do konstytucji zasady „Chcącemu nie dzieje się krzywda” (Volenti non fit iniuria) przywróci wolność człowiekowi, więc jest to moralnie uzasadnione, bo obecnie obowiązująca zasada odbiera człowieczeństwo – ludzie są traktowani jak bydło. Zasada ta automatycznie rozwiąże problem przymusowych ubezpieczeń, po jej wprowadzeniu państwo nie będzie mogło mówić wolnemu obywatelowi jak ma żyć – czyli np. nie będzie mogło: zakazywać picia alkoholu, palenia marihuany itd. zakazać kupowania niektórych leków w aptece bez zgody właściciela niewolników (czyli państwa), nakazać zapinania pasów w samochodzie, zakładania kasku podczas jazdy na motocyklu czy podczas pracy, nakazać ZASZCZEPIENIA SIĘ, ponieważ to jest wolny człowiek, to jest jego życie i tylko on wie co jest dla niego dobre, nikt więcej.

  „Dzieci należą do rodziców” – Każdy powie, że to jest jak najbardziej moralne, konserwatywne, odwołujące się do tradycji rodziny, ale w tej chwili w całej europie obowiązuje zasada „Wszystkie dzieci nasze są” – pedofilska komunistyczna zasada. Jeśli państwo może odebrać dzieci rodzicom – nieważne czy wysyła je pod przymusem do państwowej szkoły, przetrzymuje w państwowej służbie zdrowia, każe je POD PRZYMUSEM zaszczepić czy po prostu odbiera je rodzicom z innych przyczyn np. z powodu klapsów albo tego, że mieszkanie jest źle urządzone, to znaczy, że zasada „Dzieci należą do rodziców” obecnie nie obowiązuje. Po prostu dziś dzieci nie należą do rodziców, tylko do państwa.

  ‚Nienaruszalne prawo własności” – Czyli tylko właściciel ma prawo decydować o swojej własności, nikt inny. Jest to całkowicie anty-złodziejska zasada – a więc nie można kraść. Każdy wie, że podatki muszą istnieć, ale państwo nie ma prawa nakładać na ludzi takich podatków jak: podatek dochodowy, podatek przychodowy, podatek obrotowy, podatek liniowy, podatek zryczałtowany czy podatek od czynności cywilnoprawnych (tzw. od kupna i sprzedaży – PCC), bo są to podatki marksistowskie które wynikają z idei sprawiedliwości społecznej. Podatki powinny być równe dla każdego. Państwo nie ma też prawa do redystrybucji czyimś mieniem kosztem jednej jednostki lub grupy na korzyść innej jednostki lub grupy. Po wprowadzeniu zasady „Nienaruszalnego prawa własności” znika całkowicie mrzonka o tzw. sprawiedliwości społecznej, od chwili wprowadzenia tej zasady istnieje tylko sprawiedliwość. Państwo nie ma też prawa ingerować w to co ktoś robi ze swoją własnością i na swojej własności. Oczywiście dopuszczalne jest prawo osiedlowe – czyli np. jeśli na jakimś osiedlu jest zakazana budowa fabryki która smrodzi, to nie można jej tam budować, ponieważ wedle umowy te zasady zostały już ustalone przez mieszkańców danego osiedla i jeśli ktoś kupi działkę na takim osiedlu to musi się liczyć z tymi zasadami. Jeśli ktoś chce budować fabrykę, to niech kupi taką działkę na której prawo osiedlowe ustalone przez mieszkańców nie będzie go w tej kwestii ograniczać. (W USA działa to bardzo dobrze).

  „Bandyta ma się bać” – Przypomina to nieco libertariańską zasadę nieagresji z tym że, do tego jest jeszcze dodana konieczność wprowadzenia kary śmierci za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Jednostka nie ma prawa do agresji na czyjeś życie, czyjąś wolność i własność. Jednostka która użyje przemocy w stosunku do innej jednostki która nie jest agresorem (nieważne czy narodzonej czy nienarodzonej), staje się agresorem i sama pozbawia się praw, ponieważ narusza czyjeś prawo do życia, czyjąś wolność i własność. Każdy ma prawo bronić swojego życia, wolności i własności pełną siła bez jej miarkowania (czyli nie istnieje coś takiego jak przekroczenie granicy obrony koniecznej). Zasada ta pokrywa się z zasadą „My home is my castle” (Mój dom jest moją twierdzą) dzięki której każdy jest panem we własnym domu i może bez żadnych ograniczeń bronić swojej własności. Obecnie w Polsce prawo chroni bandytów, za zabicie agresora w obronie własnej idzie się do więzienia, ponieważ w Polskim prawie jest zapis według którego można „przekroczyć granicę obrony koniecznej” a więc obecne prawo jest całkowicie niemoralne i anty-konserwatywne. To wyraźnie pokazuje, że bezpieczeństwo które rzekomo zapewnia „wspaniałe państwo” jest tylko iluzją.

  „Każdy jest równy wobec prawa” – Tutaj będzie krótko. Nikt nie może być prawnie uprzywilejowany lub prawnie dyskryminowany, żadna jednostka, ani grupa ludzi, każdego obowiązuje takie samo prawo, nie ma tu żadnej dychotomii. Ta zasada oczywiście również nie obowiązuje np. rożne spółki mają przywileje, bo dostają zwolnienia z podatków.

  „Prawo nie może działać wstecz” – Tutaj chyba już wiadomo o co chodzi. W Polsce oczywiście prawo działa wstecz.

  „Umów należy dotrzymywać” – Są różne umowy między ludźmi – nie tylko te związane z pracą i dobrowolną wymianą. Powinna być możliwość dyshonoru (Tak jak Korwin Boniego). Spory między ludźmi powinny być rozstrzygane również przez sądy honorowe.

  „Zasada domniemania niewinności” – To zasada według której każdy jest niewinny dopóki nie udowodni się mu winy. W Polsce ta zasada nie obowiązuje np. policja może przymknąć każdego próbując udowodnić mu winę – co jest całkowicie niemoralne.

  „Organy ścigania nie mogą stosować prowokacji” – Czyli policja nie może prowokować do przestępstw, tylko po to żeby kogoś przymknąć.

  „Nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej” – W Polsce oczywiście ta zasada jest powszechnie stosowana.

  „Wolny człowiek ma pełne prawo do posiadania broni” – Polska jest wyjątkowo rozbrojonym krajem.

  „Wolny człowiek ma pełne prawo do wolności słowa” – Obecnie w w Polsce państwo stosuje cenzurę prewencyjną.

  Taki jest obecnie podział, wykrystalizował się przez wieki.

  Monarchiści-reakcjoniści popierający leseferyzm to ludzie prawi mający szczególny stosunek do prawa. (JKM jest Monarchistą). Libertarianie i ogólnie wszyscy Wolnościowcy też chcą poszanowania prawa – już to udowodniłem. Niektórzy socjaliści, podpięli się pod prawicę, ale nigdy tak naprawdę nie byli zaliczani do prawicy, bo walczyli z kapitalizmem.

  Nie bez powodu ludzie prawi są po prawicy i szanują prawo. Przywrócenie porządku prawnego który przywraca wolność człowiekowi jest dla Wolnościowców bardzo ważne.

  Jednak mi chodzi o podział, niech rozmaici komuniści, naziści czy faszyści, nie podają się za prawice, bo na prawicy nie ma dla nich miejsca – to są totalniacy, więc są lewicą.

  Nigdy nie zaliczało się faszystów, ani socjalistów do prawicy, bo oni nie popierają kapitalizmu – wręcz nienawidzą takiego systemu. Od samego początku prawicą byli Monarchiści-Reakcjoniści-leseferyści szanujący prawo. Również Wolnościowcy są prawicowi – po angielsku nazywa się ich Right-libertarians. Wolnościowcy to po prostu ludzie popierający różne nurty liberalne i libertariańskie. en.wikipedia.org/wiki/International_Alliance_of_Libertarian_Parties

  Na przykład nacjozwierzętom (którzy bezczelnie podpinają się pod prawicę) tak bardzo przeszkadza „wolny rynek” i „klasyczny liberalizm”, sami bazują na ideologi rewolucyjnej, oświeceniowej, lewackiej i jakobińskiej jaką jest „nacjozezwierzęcenie”.

  Prawica to ludzie uważający się za prawych, szanujący prawo (czego absolutnie nie można powiedzieć o PiS-ie i nacjozwierzętach), dlatego siedzą w parlamencie po prawej stronie.

  W tekście napisałem, że podatki muszą istnieć – Jeśli ktoś godzi się na konkretne prawo, to godzi się również na podatki. Akap może istnieć, ale żeby wprowadzić Akap, to trzeba najpierw głosić pewne kompromisowe rozwiązania żeby dojść do władzy – Bandyci władzy nie oddadzą, a w demokracji wszyscy chcą rządzić. Większość ludzi godzi się na prawo i nie godzi się na kradzież – chociaż nie zdaje sobie sprawy z tego, że głosując za socjalem okrada innych lub po prostu ma moralność Kalego – a może jedno i drugie. Bezpieczeństwo to iluzja, a prawo chroni bandytów. Większości nie da się przekonać do swoich racji, większość uwierzy tylko autorytetowi, bo jest nieodporna na propagandę i ulega argumentowi ad verecundiam, więc taki autorytet musi dojść do władzy – to jest jedyny sposób na wprowadzenie Akapu – Dlatego właśnie głoszę to co głoszę.

 7. PiS sam wybrał swoje zaoranie wtedy kiedy odrzucił uznanie Praw Bożych ponad prawami ludzkimi. Kiedy Kaczyński powiedział że do wyborów nikomu nie wolno mówić o aborcji a kto złamie ten zakaz zostanie skreślony z list wyborczych.

  PiS wybrał swoje samozaoranie kiedy zamiast wesprzeć panią Szydło, postawił na nowoczesnego Morawieckiego. Ekonomistę który nie stroni od bankierów i Żydów, gdyż jedno bez drugiego nie istnieje. Banki są w rękach Żydów. A sam Morawiecki studiując na zachodzie xa pewne miał z nimi bliski kontakt. Jakie są jego relacje z masonerią tego nie wiem ale… na pewno jakieś są.

  PiS sam wybrał swoje samozaoranie gdy postawił na Czaputowicza skreślając pana Waszczykowskiego. Być może nawet nie Kaczyński a sam Morawiecki zamienił siekierkę na kijek. To daje dużo do myślenia.

  PiS wybrał swoje samozaoranie gdy uległ unii w sprawie sędziów bojąc się uruchomienia art 7, trzeba było wtedy pokazać brukseli środkowy palec i dalej robić swoje.

  PiS sam wybrał swoje zaoranie gdy ekologia stała się ważniejsza niż logika. Narzucili Polakom segregacje śmieci a w tym samym czasie nielegalne transporty odpadów jechały z Niemiec do Polski.

  PiS wybrał swoje samozaoranie gdy dobra zmiana została zastąpiona byle jaką zmianą aby tylko nie wypaść z Unii. I dlatego do dziś dnia nie rozliczyliście głównych postaci nagranych w aferze podsłuchów tylko skazaliście bohatera który nagrywał i upublicznił nagrania.

  PiS wierzyłem w was ale wy to zaufanie zaoraliście i dlatego będę głosował na Konfederacje, bo wam zabrakło jaj. Więcej jaj miała pani Beata Szydło niż ma ich Morawiecki.

  Na niedzielę
  Wesołego Alleluja!

 8. „Wolnościowcowa perspektywa jest bardziej kreatywna niż prawdziwa dopatruje się wszystkich pozytywnych cech u siebie i wszystkich wad u innych a to że pomimo swojego fenomenu nie osiągnęła sukcesu bierze się stąd… że niewielu ten samozachwyt podziela.
  Co do pana Antoniego to szkoda komentować.
  Bezpieczniej jest uznać, że jego wystąpienia służą odwrócenie uwagi od ważniejszych spraw.

 9. Nie wiem czy ludzie są ślepi czy nie wiadomo co Jedynie Partia Liroy stara się coś zrobić Dość ośmieszania Polaków samo to mówi samo za siebie podpisywanie nie wiadomo czego Ludzie przejrzyjcie na oczy

  • Jest tego multum kiedy wreszcie się przebudzicie

   PS ten co myśli gdy będzie za późno się myli

 10. wystarczy przeczytać książkę Leszka Misiaka „Prawicowe dzieci, czyli blef IV RP”, żeby wiedzieć wszystko o AM, Sakiewiczu i Pis. Antoni był 10.04.10 w Smoleńsku. Wyjechał jak spadł samolot.

 11. Oczywiście że będę głosował na Konfederację, PiS jest przesiakniete żydowskim myśleniem o Polsce. Morawiecki to klamca, o Blaszczakach i innych Brudziach nie wspomnę. Czas wstać z kolan przez czyny, a nie ładną gatkę.

 12. Ale grabież Polski przez popleczników PiS i jego prominentów jest OK ?

 13. tylko Konfederacja jest szansą pisowskim zdrajcom dziękujemy partyjka która nic nie może niech spada a pan Antoni to wielki szkodnik pan prof Wolniewicz dawno poznał się na tym jegomościu

 14. Nie żydowskie roszczenia tylko amerykańskie. Prosze nie oszukiwac społeczeństwa.

 15. To że PiS to lewactwo w czystej postaci, to wiadomo i nie to jest najgorsze. Ze zakłamani, wiadomo – normalne – lewacy. Natomiast musi przerażać to, że PiS to żydowska piata kolumna w Polsce, która dla żydowskiego interesu jest w stanie sprzedaż naszą ojczyznę. Tu nie może być przebaczenia. Trzeba zapamiętać nazwiska kryptosyjonistów z PiS i jak przyjdzie czas rozliczeń, wymierzyć przykładną karę. Nie tylko polityczną.

Comments are closed.