PiS w totalnej panice. Macierewicz atakuje Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy w Radiu Maryja

Antoni Macierewicz/fot. YouTube/Radio Maryja
Antoni Macierewicz/fot. YouTube/Radio Maryja

W PiS najwyraźniej wybuchła prawdziwa panika. Oto bowiem pojawiła się faktycznie prawicowa Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy, która z dnia na dzień rośnie w siłę. Dowodem na taki stan rzeczy jest wystąpienie Antoniego Macierewicza w Radiu Maryja, w którym zwraca się do środowiska Konfederacji ze standardowym przekazem: Nie działajcie, bo wygra PO.

Najpierw cię ignorują, potem się z ciebie śmieją, potem z tobą walczą, a na końcu wygrywasz. To powiedzenie zna chyba każdy. Obecnie Konfederacja najwyraźniej jest już na etapie zwalczania.

Ostatnie dwa dni były pełne zajadłych ataków na Konfederację. Tomasz Sakiewicz w „Gazecie Polskiej” pisał o wielkim spisku narodowców służących globalnemu lewactwu, zaś w Radiu Wnet palnął nawet, że Konfederacja broni nazizmu i popiera Hitlera. Wczoraj w TVP Info na żywo puszczono „eksperta” Mariana Kowalskiego twierdzącego, że „sitwa wokół Brauna” tworzy opcję prorosyjską w Polsce.

Tymczasem Antoni Macierewicz wykorzystał znowu to, że jest stałym felietonistą Radia Maryja. Na antenie katolickiej rozgłośni wystosował apel do Konfederacji. Oczywiście w starą, znaną wszystkim myśl „nie działajcie, bo wygra PO”, jakby zwycięstwo lewicowego PiS-u było czymkolwiek lepszym.

Jeżeli osłabimy PiS, to damy drogę takim siłom jak Platforma Obywatelska i tzw. Koalicja Europejska. A to są siły, które wielokrotnie przystawały na grabież Polski i to z różnych środowisk, zarówno mafijnych jak i politycznych zagranicznych – powiedział Antoni Macierewicz.

Apeluję do takich ludzi, których uważam za uczciwych, jak pan Michalkiewicz czy pan Braun: panowie, osłabiając Prawo i Sprawiedliwość, osłabiacie Polskę – dodał.

Z pewnością osłabiając PiS osłabiamy co innego, choć niekoniecznie Polskę. Konfederacja raczej nie pozostawiłaby bez echa przyznania 7,5 mln zł na portal o puszczy. O negocjacjach w sprawie wypłaty kilkuset miliardów USD na żydowskie roszczenia w ogóle nie wspominając.

Źródło: radiomaryja.pl/nczas.com