Dorota Wellman nazywana „grubą starą Żydówką”. Co na to gwiazda TVN?

Jako 17-latka Dorota Wellman zakochała się w
Jako 17-latka Dorota Wellman zakochała się w "tatuśku" / foto: YouTube/NCKultury

Dorota Wellman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wzbudzających kontrowersje osobistości telewizyjnych. Jak informuje portal pudelek.pl, dziennikarka zmaga się z docinkami ze strony komentujących w sieci.

Jak pisze portal, Wellman najczęściej jest atakowana ze względu na otyłość, która ma mieć podłoże w problemach zdrowotnych. Jak czytamy: „Pomysł jest o tyle chybiony, że po pierwsze Wellman ma taką a nie inną figurę z powodu problemów zdrowotnych, więc uszczypliwe uwagi na ten temat są niczym innym jak tylko prymitywnym szydzeniem z choroby, a po drugie Dorota nigdy nie ukrywała, że nie interesują jej opinie na temat wyglądu. Prezenterka właśnie wydała kolejną ze swoich optymistycznych książek na temat akceptacji siebie – I Ty możesz być modelką”.

W trakcie jednego ze spotkań z czytelnikami przyznała, że musi zmagać się z inwektywami, ale nie bierze tego do siebie. To ciekawe, ponieważ dwa lata temu, po tzw. czarnym marszu, Jacek Piekara napisał na Twitterze, załączając zdjęcie Wellman, że „do aborcji potrzebne jest zapłodnienie… Do zapłodnienia potrzebny jest seks…Dobrze wiedzieć, że Dorocie Wellman nie grozi aborcja!”. Według pierwszego wyroku, miał za to zapłacić ogromne pieniądze! Dopiero Sąd Apelacyjny w Warszawie cofnął tę decyzję.

„Po pierwsze, jestem jedyną grubą w telewizji. (…) Uznaję, że jestem gruba, żeby inni mieli odnośnik, żeby wiedzieli, jacy są szczupli, więc jakiś przykład jest potrzebny. Po drugie mam 58 lat, więc jestem w grupie najstarszych w telewizji. Obok mnie jest jeszcze moja przyjaciółka Kasia Dowbor i Elżbieta Jaworowicz. Pracując w telewizji codziennie jestem poddawana krytyce. W komentarzach nazywają mnie grubą świnią, baleronem, a nawet starą Żydówką. Krótko mówiąc różne rzeczy się pojawiają, ale ja centralnie mam to w d…” – mówiła Wellman cytowana przez „Pudelek”.

Źródło: pudelek.pl

26 KOMENTARZE

  • Pani Dorota, to chyba wie, bo jej mężem jest sierżant izraelski.

 1. Toż to skrajny przejaw antysemityzmu: „W komentarzach nazywają mnie grubą świnią, baleronem, a nawet starą Żydówką.” Żydówka gorsza od świni – rozpoczął się brunatny marsz na telewizje … .

  • Ciekawe czy Pani Dorota jeebliwa jest? Bo ostateczi paskudnego ryja mozna zakryc scierka od kibla?

 2. I dlatego ma taką grubą d…, żeby się tam to wszystko zmieściło. Wreszcie zrozumiałem. Dziękuję.

 3. Do redaktora Pawel NCZ. Błagam nie zalewaj mnie takimi tematami !!!!!!!!!!!! Jak ktoś chce oglądać cwelebrytów może włączyć TVN. W jakim celu imputujesz to nam ??????????????

 4. Wychodzi na to, że ma taką a nie inną figurę NIE z powodu problemów zdrowotnych, a dlatego, że nie interesują jej opinie na temat wyglądu; musi zmagać się z inwektywami, ale nie bierze tego do siebie. Ktoś dotknięty porażeniem mózgowym, albo krzywicą może powiedzieć, że to są problemy zdrowotne i niezależne od niego. Ale grube dupsko i podgardle można skorygować w salonie fitness, wellness, czy srellnes.

 5. Cholota zydowska zapelnila POLSKA TELEWIZJE I kreci od 29 lat zlodziejstwo, chamstwo, analfabetyzm i burdel! Gdzie kulturalne, madre i piekne Polki jak np. Alicja Rezich Modlinska ? wyrzucone na bruk !?

 6. a ja mam ciebie w dup ie ideologiczna ,tlusta ropucho. Zejdz mi z oczu pustaku.

 7. Co się dzieje z ludźmi ze potrzebują tak strasznie ublizać innym. Co jest złego w tym że Dorota jest bardziej obfita?!
  Czy to ma wpływ na Jej inteligencję i poczucie humoru??
  Kochani nigdy nie wiadomo co Was może jeszcze kiedyś spotkać. Uważajcie na to co mówicie bo energia słów wraca.
  Wszystkim sceptykom życzę pięknych wesołych rodzinnych świąt wielkanocnych bi pozostali potrafią się cieszyć i szanować innych.

  • co jest zlego? ideologicznie,politycznie, prywatnie ubliza ludziom, wykorzystujac do tego zdebilale media, ktore my musimy oplacac.

 8. Rezich modlinska na pewno jest ” Polka ” tak jak Fajkowska jak widze jej ojca to wszystko jasne .

 9. Co za maszkara przypominająca bardziej hipopotama kolebiącego się na krzywych nogach .Nawet jakbym miał umysł zmącony morzem alkoholu to po tych fałdach tłuszczu, po tych nalanych policzkach,świńskim podgardlu,małych oczkach zatopionych w tluszczu wyglądających niczym owcze bobki które trafiły do beczki smalcu ,wolałbym onanizować się publicznie niż chędożyć tą anomalię kobiety !

Comments are closed.