Głupi żart czy koszmarny plan? Przerażające odkrycie nauczycielki. „Moje uczennice planowały prawdziwą rzeź”

Szkoła. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay
Szkoła. Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay

Nauczycielka dokonała makabrycznego odkrycia dotyczącego dwóch 14-letnich uczennic. Dziewczynki opracowały drobiazgowy plan zamordowania dziewięciu osób. Plan obejmował nawet ewentualność wpadki na etapie planowania zbrodni! Cała sytuacja miała miejsce w USA.

Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy dziewięciu osób, gdyby nie przypadek. Nauczycielka zauważyła, że nastolatki z niezwykłą pieczołowitością szukają teczki na dokumenty. Gdy ją znalazły, nauczycielka zwróciła uwagę na to, co zawierała w środku. Na kartkach rozpisane były imiona, nazwiska oraz dokładne opisy planowanych morderstw.

Oprócz opisu sposobu zamordowania wybranych ofiar, znalazły się także plany dotyczące pozbycia się ciała. Kiedy nauczycielka odkryła tę listę, postanowiła zawiadomić policję, na co jedna z nich powiedziała, że całą sytuację przedstawią jako żart.

Dziewczęta nigdy wcześniej nie sprawiały problemów wychowawczych. Policja bada sprawę.

Źródło: o2.pl

6 KOMENTARZE

 1. W socjalistycznych obozach koncentracyjnych z kobiet nadzorujących więźniów często wyłaziła sadystyczna natura psychopatycznych socjopatek.

 2. Pozwalniac wszystkich strajkujacych nauczycieli w trybie natychmiastowym dyscyplinarnie! I niech sobie spiewaja na bezrobociu a nie za nasze pieniadze

  • Syndrom krwiozerczej egzaltacji zaczyna swoje dzielo w Hollywood, by efektywnie przekazac ten na zagubiona i moralnie zdeprawowana mlodziez. To pomaga obrzezanym tworzyc atmosfere chaosu i przemocy, by w odpowiedzi odnajdywac i kreowac nowe instytuty i organizacje „tworcze”, majace niejako stanowic antidotum na zlo i spoleczny balagan. Dla nich business musi sie zawsze krecic. To zostalo juz dawno dostrzezone i na protest rodzicow sprzeciwiajacych sie tego typu sztuce filmowej, ci maja zawsze ta sama odpowiedz – „No przeciez nikt nie musi tego ogladac”.

   • tak samo w Polsce mlodziez w miastach reagowala w 79r. podczas filmu ,,Hair,,. Jakieby koncerty pseudorockowe sie nie pokazaly, to widziales stada baranow rozdzierajacych swoje szmaty, by je poprzewiazywac inaczej, a dac wrazenie ospalego, zaczadzonego hippiesa. To byl ten grunt, ktory juz w nastepnych pokoleniach stworzyl drugie dno dla owsiaka.
    Nie powiem, bylem na wielu koncertach i dyskotekach gigant, ale z glowa i doborowym towarzystwem.

Comments are closed.