Krwawy horror na tyłach znanego teatru. W kontenerze na śmieci znaleziono pięć świeżo wyciętych serc!

Co tam się stało? Na tyłach The Chicago Theatre w kontenerze na śmieci inżynier znalazł makabryczne znalezisko niczym z horroru. Policja zabezpieczyła pięć prawdopodobnie ludzkich serc.

Jak podaje „Daily Mail” policja dotarła na miejsce zgłoszenia w piątek w godzinach porannych. Szybko odgrodzono teren, aby postronni świadkowie nie mogli się przedostać w miejsce, w którym odnaleziono to makabryczne odkrycie.

Następnie zabrano do znaleziska lekarza sądowego, który bada obecnie, czy istotnie są ludzkiego pochodzenia.

Miejsce, w którym dokonano krwawego odkrycia znajduje się w pobliżu wielu hoteli i atrakcji turystycznych, w tym m.in. The Chicago Theatre i Millennium Park.

Choć dzielnica Loop, gdzie doszło do tego zatrważającego znaleziska, uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych w Chicago, o tyle miasto to uchodzi za bardzo groźne.

Wystarczy podać jedną statystykę – w ubiegłym roku odnotowano w nim 561 zabójstw.

Źródło: Daily Mail

6 KOMENTARZE

 1. ŚWIĘTOWANIE PASCHY jak widać przebiega w judejskiej kolonii zamorskiej NADZWYCZAJNIE OWOCNIE
  .

  5 to LICZBA KABALISTYCZNA….
  równa rogom pentagramu służącego do przyzywania UPADŁEGO koziego bobka zwanego maschiach… antychryst… czy szatan… ale też i jezus (nie mylić z Chrystusem)

  serduszka były jak widać ofiarą dla tego religijnego fuhrera żydów….
  (i innych sodomitów z sekt zstępnych od judaizmu jak KATOlicy od KATOwania swoimi POTĘPIEŃCZYMI wyciami polskich Słowian (chrześcijan) i straszenia nimi zwierząt gospodarskich)

  • Jesliby to mialy byc serca swin, to odpada wersja poswiecenia tych dla sodomistow, bo oni brzydza sie wieprzowina. Pozostaje wiec teza uznajaca ludzkie pochodzenie, choc nalezy zapytac – gdzie sie podzialy ciala ofiarodawcow?

 2. w tweecie napisane jest, że to nie są ludzkie serca. ciekawe dlaczego nie wspomina się o tym w artykule.

  • Też zwrociłem na to uwagę. Przecie załączony tweet Noela Amadeusa Montenegro stwierdza: „The medical examiner has determined that they are NOT human. …”

Comments are closed.