TYLKO U NAS. PiS zdradził! Tajna notatka z rozmów na temat roszczeń żydowskich ujawnia całą prawdę

Kaczyński Żydzi Polska żądania
Żydzi Polska judeopoloia Eksponat z wystawy "Późna polskość" w centrum Sztuki Współczesnej i Jarosław Kaczyński. / foto: Jan Bodakowski/ PAP/Marcin Obara

Publikujemy treść notatki z rozmowy pana ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagraniczych RP z panem Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance).

Z notatki wynika, że:

1. amerykańska dyplomacja aktywnie naciska na Polskę w sprawie nienależnego haraczu dla Żydów

2. informacje o tym posiadają takie osoby jak Adam Bielan, Michał Dworczyk, Jarosław Sellin czy szef MSZ-u Jacek Czaputowicz i zachowują je w tajemnicy przed polskim społeczeństwem

3. głównym ośrodkiem antypolskiej akcji jest utrzymywane przez polskiego podatnika centrum propagandy Muzeum Polin, przy pomocy którego działają Żydzi i Amerykanie.

Z notatki wynika także, że rozmowa, jaka odbyła się 25 października ub. roku nie była bynajmniej pierwszym takim spotkaniem. Poprzednie miało miejsce 22 stycznia ubiegłego roku, kiedy w Kongresie USA trwały prace nad ustawą nr 447, a Polonia Amerykańska podjęła desperacką próbę niedopuszczenia do uchwalenia tej ustawy. Z tamtej rozmowy też została sporządzona podobna notatka, ale jej treść jest nieznana. Być może takie rozmowy miały miejsce już wcześniej, ale we wspomnianej notatce nie ma o tym wzmianki.

Ponieważ „nie jest światło, by pod korcem stało, tedy publikuję pełną treść notatki sporządzonej przez pana ambasadora Jacka Chodorowicza. Została ona sporządzona 29 paździenika ub. roku. Została ona rozesłana do licznych osobistości w państwie, co oznacza, że były one zainteresowanej jej otrzymaniem i – po drugie – że były świadome sytuacji tam opisanych. Ze strony polskiej notatkę otrzymał pan minister SZ Jacek Czaputowicz, pan marszałek Adam Bielan, pan minister M. Dworczyk, pan min. W Kolarski, pan min. J. Sellin, pan min. P. Jaki,, pan min. Szczęch, pan dyrektor M. Korowajczyk z KPRM, pan dyr. A Rudnicki z MSWiA oraz pani dyr. A. Dałkowska z Ministerstwa Sprawiedliwości. Ponadto notatka została przekazana „Clarisem szyfrowanym” do Ambasady RP w Tel Awiwie oraz do Ambasady RP w Waszyngtonie.

Pan ambasador pisze:

25 października br. w MSZ odbyło się spotkanie amb. Jacka Chodorowicza (JCh), pełnomocnika Ministra SZ ds. kontaktów z diasporą żydowską i przewodniczącym polskiej delegacji w IHRA, z jego amerykańskim odpowiednikiem, Thomasem K. Yazdgerdim (TKY), specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu i przewodniczącym amerykańskiej delegacji w IHRA.

Było to jedno ze spotkań TKY towarzyszących delegacji na posiedzenie Komitetu Międzynarodowego Fundacji Auschwitz-Birkenau 26 października br. – poprzednia wizyta TKY przypadła na styczeń 2018 r, tuż przed przyjęciem przez Sejm RP nowelizacji ustawy o IPN.

Rozmowa, zgodnie z wyraźnie wyrażoną intencją TKY, dotyczyła głównie kwestii restytucyjnych i oceny aktualnej sytuacji w tym zakresie z perspektywy amerykańskiej i polskiej, choć na marginesie sygnalizowane były również inne kwestie z zakresu tematyki żydowskiej w stosunkach polsko-amerykańskich.

Czytaj dalej ->

21 KOMENTARZE

 1. W przyszłych wyborach trzeba zrobić wszystko by odsunąć POPIS od władzy! Inaczej marny nas los! Na szczęście jest na kogo głosować z czystym sumieniem i polecać każdemu kto chce lepszej Polski i bozbyć się magdalenkowo-okrągłostołowego POPIS-u który ją niszczy od wielu lat! Ta alternatywa to Konfederacja!

  • Ich się nie da odsunąć od władzy w legalny sposób. Trzeba dodać że 80% polskiego społeczeństwa to beton do którego nic nie dociera dlatego układ popisowski będzie rządził aż do formalnego przekształcenia się Rzeczpospolitej w Polin.

   • Twierdzisz tak na podstawie sondaży? Wszystkie podawane mediach głównego ścieku to ordynarene kłamstwo. Te ogromne poparcie dla PiS mimo tak spektakularnych porażek to jedno wielkie kłamstwo..reszty niechce mi się komentować. A ja myślę, że będzie pozytywne zaskoczenie tak jak z Braunem w Gdańsku, a może nawet będzie lepiej. Rozczarowanych obecnymi ostatnimi rządami jest cała masa któży szukają dla siebie miejsca. Tym miejscem jest Konfederacja!

    • On ma rację – Polacy będą spać dopóki nie wylądują na ulicy a i z ulicy ich przegonią bo się okaże ze i ulice nie ich… wtedy będzie za późno by coś robić…

     • Poparcie jakie zdobył w Gdańsku, mieście pełnym lewactwa, Pan Braun i skowyt z tego powodu oficera politycznego, Tomasza Lisa, stawia pod znakiem zapytania to co obaj piszecie.

 2. POPiS z Magdalenki czyli komunistyczna banda zdrajców i antypolaków skazująca kilka pokoleń na niewolniczą prace dla pseudo organizacji żydowskich.

 3. PIS jest agenturą Mosadu i Przedsiębiorstwa Holokaust. Dzisiaj PIS chce wygrać wybory do Sejmu RP rozdając świecidełka i lusterka w postaci 500+ na dziecko lub 100+ i 500+ na zwierzęta hodowlane oraz 13 pensja dla emerytów. Dzisiaj się cieszymy bo nic nie robiąc mamy pieniądze. Jutro lub po wyborach obudzimy się niewolnikami. Zostaniemy tak opodatkowani , że zwrócimy z nawiązką to co dostaliśmy pracując niewolniczo jako goje na szlachtę jerozolimską aby zrealizować amerykańską ustawę 447.

 4. Nie opowiadajcie o notatce tylko proszę ją opublikować strona po stronie

 5. Jakby tego było mało to przecież już płacimy żydom:
  Płacimy 240 mln złotych na emerytury dla Żydów
  Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku. Głosowało za nią PO, PiS, jak i prezydent Duda. W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy rocznie 240 mln złotych.

  Emerytury dla Żydów
  Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego.

  Sebastian Rejak, odpowiedzialny w polskim MSZ za kontakty z diasporą żydowską tak to wyjaśnia:

  „…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

  „Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.

  Z tego wynika, że świadczenia w wysokości 100 euro, dostaną nie tylko bezpośrednie ofiary niemieckiego nazizmu czy radzieckiego komunizmu, ale również ich dzieci.

  Nie bardzo rozumiem, dlaczego mamy płacić za nazizm i komunizm?

  Komunizm to dzieło żydowskie. Lenin jak i Trocki byli Żydami. Naziści, to również dzieło żydowskie, ponieważ Hitler był Żydem. Jego ojciec, Alois, był nieślubnym dzieckiem służącej Marii Schickelgruber i 19-letniego Żyda zwanego Frankenberger.

  Groteska jest niesamowita.

  Mamy płacić odszkodowania za zbrodnie na Żydach, których nie my dopuściliśmy się, tylko Niemcy.

  Mało tego. Autorem obu systemów byli Żydzi.

  A więc, systemy Żydów mordowały/wypędzały Żydów, a my im płacimy emerytury.

  Pięknie…

  I jak tu nie krytykować ciemnogród partyjny PiS i Andrzeja Dudę?

  Nie wspomnę o PO i innych partiach, ponieważ one wiele razy zdradziły naród.

  Co oni myśleli głosując na „TAK”?

  O jaką ustawę chodzi?

  Ustawę o kombatantach
  Jest to ustawa z dnia 14 marca 2014 roku.

  Głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką.

  Jak głosowali posłowie?

  Głosowało – 436 posłów.
  Za – 434.
  Przeciw – 2.
  Wstrzymało się – 0.
  Nie głosowali – 24.
  Ciekawym pytaniem jest: kto był przeciwny tej zdradzieckiej ustawie?

  Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).

  Andrzej Duda, jak i Jarosław Kaczyński głosowali ZA.

  sejm

  sejm

  Ciekawe, jakimi argumentami podpierają się prezydent, premier i prezes największej partii w Polsce?

  Dlaczego Polska ma płacić jakiekolwiek pieniądze obywatelom państwa żydowskiego za czyny niemieckich nazistów?

  To jest fenomen na skalę światową!

  Politycy żyją w jakimś odosobnionym świecie. Myślą, że społeczeństwo nie zrozumie zdrady.

  Jeżeli politycy chcą płacić pieniądze państwu żydowskiemu, to niech robią to z własnych dochodów, a nie z majątku narodowego.

  Czy dostali na to zgodę społeczeństwa polskiego?

  Polakom walczącym za Polskę należą się sowite emerytury, ale ofiary nazizmu i stalinizmu powinni dostać odszkodowania od Rosji i Niemiec.

  To jest skandal całego sejmu, który pokornie poddaje się woli państwa żydowskiego.

  Tylko dwóch posłów było przeciwnych…

 6. Polacy jeszcze się nie obudzili, a żydzi robią swoje:

  Żydzi: świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski
  Poniższy tekst nie pochodzi z telenoweli, nie jest fikcją, ale realną zagrywką opcji żydowskiej.

  Nie widzę tu żadnych przerysowań, przesady, czy przejaskrawień.

  Widzę rzeczywistość, powolną realizację ich marzeń o żydowskiej Polsce.

  Czuję nie tylko smutek, żal do sprzedajnych polityków, ale złość na skorumpowany świat.

  Wiem, że trudno walczyć, kiedy nie ma ani jednego polityka, który jest w stanie zmienić tę kłamliwą rzeczywistość.

  Jednak nie jest tak czarno, jak opisuje jakiś rabin czy inny żydowski cień w poniższym tekście.

  Skoro są tak pewni siebie i silni, to niech porzucą te znienawidzone polskie nazwiska i pokażą swoje pochodzenie. Niech posługują się swoimi, żydowskimi nazwiskami.

  Boją się…

  Skoro tak prowadzą nas po sznurku, to czego się boją…

  Bo Polacy są silnym narodem. Gdyby któryś z rządzących polityków, pokazał swoje żydowskie pochodzenie, to szybko skończyłby w szambie politycznym.

  Doskonale o tym wiedzą, dlatego ukrywają się, tchórzą, wykorzystują swoją złudną siłę…

  Do czasu…

  Nie chcę narzucać moich metod w niszczeniu naszych wrogów ale wiedzą wszyscy, czego moi ludzie dokonali w narodzie polskim.

  Trzy wielkie mocarstwa przez pokolenia nie mogły złamać ducha tego narodu. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego, że naród ten – pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej, jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich.

  W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi.

  Już nawet wielu z Polaków wierzy w to, że to ich ojcowie mordowali naszą hołotę.

  Polacy, dopóki mają czym napchać swoje zwierzęce żołądki, to nic nie robią, tylko jak bezmyślne cielęta patrzą w nasze okienko, w którym widzą świat i siebie takimi, jakich my im przedstawiamy. A jak już nie mają za co kupić żarcia, to się wieszają, trują, skaczą z pięter na bruk.

  Nie minie wiele czasu, a świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. Wroga trzeba najpierw uśpić, a później niszczyć go szybko, z całą bezwzględnością, aby nie zdążył się obudzić i zerwać do walki.

  Wiemy, że znajomość historii swoich przodków czyni naród. Wielki Mistrz Michehva doprowadził do tego, że np. Polacy nie znają swojej historii nawet sprzed 50 lat. Ale znajomość katolickiej doktryny i zasad postępowania czyni katolików. A moi ludzie doprowadzili do tego, że obrzędy katolickie zamieniają się w teatry i to gorszego gatunku.

  A co u nich z Dekalogiem, który jest podstawą postępowania wierzących?

  Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję. Już nic u nich nie ma stałego, obowiązującego. Katolicy masowo połykają przynętę nazywaną „reformą soborową”, „wyzwoleniem człowieka”.

  Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władzę pod hasłem wyzwolenia ludu.

  A czyż ślepa wiara Polaków w Unię Europejską nie jest w dużej mierze także dziełem moich ludzi na stanowiskach kościelnych?

  Czy Wielki Mistrz Michehva nie widzi, że zniszczenie w Polakach instynktu samoobrony nie jest tylko dziełem jego ludzi?

  Czy muszę tu przypominać, że moi ludzie we władzach kościelnych w Polsce, przez swoje genialne nauczanie niszczą w Polakach wolę walki?

  Nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów szli bez oporu do obozów śmierci.

  Polaków już nie musimy wysyłać do obozów zagłady. My im tylko odbieramy wolę walki, a nasi mędrcy stwarzają im takie warunki, że sami nie chcą dłużej żyć. Odbierają życie swoim dzieciom i sami popełniają samobójstwo. To jest niesłychane w historii. To jest mądrość, aby naszych wrogów doprowadzić do takiej depresji i braku wiary w siebie.

  Takiej mądrości brakowało naszym mędrcom przez tysiące lat.

  W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i owdzie odruchy, które mogą spowodować wybuch wulkanu.

  Są to objawy buntu jako skutek gwałtownego wyniszczenia narodu, w którym ciągle drzemią ogromne ukryte siły.

  Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu. Ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej, obezwładni ich całkowicie.

  W Unii Europejskiej Polacy będą, jak wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało tylko od naszego humoru, jak długo pozwolimy im konać w jękach, w śmiertelnym przerażeniu.

  Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”.

  Zależy tylko, za ile, co też ciągle robimy.

  A których nie możemy „kupić”, mamy dzisiaj wypróbowane sposoby, że tacy umierają „na zawał serca” albo w „wypadkach”. Tacy ciągłe znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne.

  Moi ludzie doprowadzili do tego, że masowe sprowadzenie do Polski niezdrowej żywności z krajów Europy Zachodniej, uważane jest za gest dobrodziejstwa władz Unii Europejskiej.

  Żywność ta, tak otępia i zatruwa Polaków, że nie są zdolni do żadnego zrywu, który zagrażałby władzy moich ludzi w tym kraju.

  A ostatnio „gwoździem do trumny” Polaków jest zakup przez władze szczepionki z zawartością rtęci. Za tę decyzję należy się wielka nagroda naszemu pełnomocnikowi na Polskę.

  Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera.

  Dlatego moi ludzie wprowadzają tam genialne akcje, które złożą do grobu nawet pamięć o tym narodzie.

  Przez media zniszczyliśmy ducha tego narodu, a przez zaplanowany głód kierujemy myśli Polaków ku samobójczym sznurom.

  A najważniejsze, że nasz pełnomocnik na Polskę wynajduje coraz to nowe sposoby obezwładnienia tego bydełka, które ciągle wierzy w swojego Chrystusa.

  źródło tekstu: (fragmenty) Kurier Codzienny, Chicago 3-5.10.2003.

Comments are closed.