Zakłamanie polityków w sprawie ustawy 447! Macierewicz całkowicie zmienił zdanie w sprawie żydowskich roszczeń. Zobaczcie co mówił przed rokiem a co mówi teraz [VIDEO]

Antoni Macierewicz. Foto: PAP Radek Pietruszka
Antoni Macierewicz. Foto: PAP Radek Pietruszka

Skala zakłamania polskich polityków w sprawie żydowskich roszczeń osiąga kolejny szczyt. Autorzy akcji #NieDlaRoszczeń przypomnieli, co na temat ustawy 447 mówił Antoni Macierewicz przed rokiem, a co mówi obecnie.

„To rzeczywiście tworzy sytuację dyktatu dotyczącego gigantycznych wartości, gigantycznego majątku, stawiającego Polskę na skraju bankructwa – w ogóle bankructwa. Dlatego też powtarzam jeszcze raz – stwierdzam, że dyplomacja Polska tę sprawę zbagatelizowała. Nie zareagowała na wielokrotne akcje i informacje Polonii o żądaniach, nawet dzisiaj, w tej ostatniej fazie – też zostały zbagatelizowane” – mówił Antoni Macierewicz na antenie Telewizji Republika jeszcze przed rokiem.

„Sprawy są przedstawiane w fałszywym świetle. W głębokim przekonaniu przez środowiska prorosyjskie. Nie jest prawdą, że to są środowiska narodowe czy narodowo-demokratyczne – one nic wspólnego w istocie z nimi nie mają” – mówił o tej samej sprawie były minister obrony narodowej, zaledwie rok po własnych ostrzeżeniach i diagnozie, nawiązując do ostrzeżeń formułowanych m.in. przez liderów Konfederacji.

 

 

Panie pośle Macierewicz, co się stało? Co się zmieniło?

Comments are closed.