HIT MIESIĄCA. Opuściła „Big Brother” TVN. Chwilę wcześniej wyciekł pikantny film z jej udziałem [VIDEO +18]

Natalia Wróbel fot. instagram.com/nataliawrobelofficial / youtube.com/venusmilano
Natalia Wróbel fot. instagram.com/nataliawrobelofficial / youtube.com/venusmilano

Mimo, że za nami dopiero trzeci dzień „zmagań” w programie Big Brother, jego bohaterowie już stali się tematem wielu internetowych dyskusji. Jedna z nich dotyczy kontrowersyjnej Natalii Wróbel.

Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką – mówiła przed kamerami TVN, kiedy to pytano, czym chce zajmować się w życiu 21-latka.

Jak się okazuje, już wcześniej kobieta robiła dużo, aby pokazywać się przed kamerami. Nie zawsze były to jednak kamery telewizyjne i programy, które oglądać powinny osoby poniżej 18 roku życia.

Uważni internauci, którzy usilnie chcieli sprawdzić przeszłość Natalii przeszukali internet wzdłuż i wszerz, aby sprawdzić, co kobieta robiła kilka lat temu we Włoszech. Według historii opowiadanej przed kamerami, to tam trafiła, gdy miała 18 lat.

Okazuje się, że „sławę” chciała wówczas zdobywać poprzez … taniec na rurze. Na youtubie odnaleziono reklamę jednego z lokali dla mężczyzn. Na video widać wywijającą się w rytm muzyki kobietę, która do złudzenia przypomina Natalię Wróbel. Szczególnie uważni widzowie poznają ją po charakterystycznym tatuażu na plecach.

Źródło: Youtube.com/VenusMilano / NCzas.com

10 KOMENTARZE

  1. Ten program jest zupełnym dnem, tak samo jak uczestnicy. Degrengolada. Ludzie gotowi zrobić zrobić z siebie małpę dla chwili przed magicznym okiem kamery. Ale mimo wszystko życzę udanych Świąt.

  2. A co to za gowniany news? Jaki trzeci dzień ? Program już sobie trwa w najlepsze a dla was to trzeci dzień?? Kalendarz zaktualizujcie. Albo chociaż tekst trzy razy przeczytajcie zanim go skopiujecie z jakiejś innej strony.

  3. Ja nie widzę w tym żadnej pikanterii. Użyte słowo „Pikantny” ta zabieg marketingowy aby bardziej rozreklamować ładną dziewczynę jaką jest Natalia. To dobrze, trzeba wspierać młode talenty. Życzę młodej, pozytywnie nastawionej do życia Natalii aby osiągnęła sukces. Zawsze znajdzie się grupa osób wypowiadających się dosadnie niekorzystnie. To się nazywa zazdrość która jest wszechobecna i nieunikniona w naszym codziennym życiu.

  4. A ja oglądam ten program, od czasu, do czasu. I myślę, że warto, ze względu na aspekt edukacyjny. Chcę zobaczyć jak nisko można upaść dla pieniędzy

  5. Tv chce zrobić program, i zarobić kasę! Uczestnicy coś tam ugrać i się wylansować, portale ten i inne to komentują, my czytamy, oglądamy, komentujemy i się kręci wata cukrowa o smaku kup, lub coś jak guma do żucia gdy traci smak to się ja wypluwa do kibla!

Comments are closed.