HIT MIESIĄCA. Opuściła „Big Brother” TVN. Chwilę wcześniej wyciekł pikantny film z jej udziałem [VIDEO +18]

Natalia Wróbel fot. instagram.com/nataliawrobelofficial / youtube.com/venusmilano
Natalia Wróbel fot. instagram.com/nataliawrobelofficial / youtube.com/venusmilano

Mimo, że za nami dopiero trzeci dzień „zmagań” w programie Big Brother, jego bohaterowie już stali się tematem wielu internetowych dyskusji. Jedna z nich dotyczy kontrowersyjnej Natalii Wróbel.

Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką – mówiła przed kamerami TVN, kiedy to pytano, czym chce zajmować się w życiu 21-latka.

Jak się okazuje, już wcześniej kobieta robiła dużo, aby pokazywać się przed kamerami. Nie zawsze były to jednak kamery telewizyjne i programy, które oglądać powinny osoby poniżej 18 roku życia.

Uważni internauci, którzy usilnie chcieli sprawdzić przeszłość Natalii przeszukali internet wzdłuż i wszerz, aby sprawdzić, co kobieta robiła kilka lat temu we Włoszech. Według historii opowiadanej przed kamerami, to tam trafiła, gdy miała 18 lat.

Okazuje się, że „sławę” chciała wówczas zdobywać poprzez … taniec na rurze. Na youtubie odnaleziono reklamę jednego z lokali dla mężczyzn. Na video widać wywijającą się w rytm muzyki kobietę, która do złudzenia przypomina Natalię Wróbel. Szczególnie uważni widzowie poznają ją po charakterystycznym tatuażu na plecach.

Źródło: Youtube.com/VenusMilano / NCzas.com

Comments are closed.