Holenderski polityk domaga się plaż ‚halal’ w Hadze. „Muzułmanie czują się niekomfortowo przy skąpo ubranych, brzydkich ludziach”

Jak informuje portal Het Laatste Nieuws, Arnoud van Doorn, polityk partii Jedności, domaga się, aby holenderskie władze stworzyły na plażach strefy ‚halal’ dla muzułmanów.

Według Van Doorna holenderskie plaże muszą posiadać obszary, gdzie widok odkrytego ciała nie będzie raził muzułmanów. Tyczy się to również plaż dla nudystów. Polityk przekonuje, że muzułmanie czują się „niekomfortowo ze skąpo odzianymi, brzydkimi ludźmi”.

Dobór słów nie spodobał się holenderskiej opinii publicznej.

– Nie tylko muzułmanie, ale także wielu innych mieszkańców czuje się nieswojo z powodu pojawienia się bardzo skąpo ubranych i często znieczulonych plażowiczów –  przekonuje w piśmie do rady miasta Hagi.

Ośrodki plażowe Halal istnieją już między innymi w kurortach nadmorskich w Turcji i Indonezji. Na plażach ‚halal’ muzułmanie mogli cieszyć się plażą zgodnie ze swoimi przepisami religijnymi. Na przykład mężczyźni i kobiety opalają się oddzielnie na Lombok.

W 2010 roku Van Doorn dołączył do Partii Wolności Geerta Wildersa, by następnie po przejściu na islam odejść do Islamskiej Partii na rzecz Jedności. W 2016 roku otrzymał wyrok za sprzedaż narkotyków nieletnim i nielegalne posiadanie pistoletu alarmowego.

źródło:hln.be, voiceofeurope.com

31 KOMENTARZE

 1. „Muzułmanie czują się niekomfortowo przy skąpo ubranych, brzydkich ludziach”

  Tytuł rozbawił mnie do łez :)

 2. Ja się czułam niekomfortowo na plazy w Hiszpanii, kiedy widziałam muzułmanki ubrane od stop do głów w mega gorące dni. One tak wchodziły do morza w tych szatach, gdy tymczasem ich mężowie byli rozebrani i pływali- tak jak wszyscy. Muzułmanki się wyraźnie męczyły. Nie było w ich twarzach ani uśmiechu ani radosci. Siedziały smutne na piasku i ocierały pot z czoła. Było mi ich strasznie zal i mam wrażenie, ze one, gdyby tylko mogły, wszytkie te ciuchy by z siebie zerwały.

   • Czarne ubrania zawsze nagrzewają się w pełnym słońcu, bo czerń absorbuje światło (prawie wszystkie nikaby jakie widziałam na żywo były czarne). Współczuję tym kobietom, co muszą cierpieć w imię jakiejś chorej religii.

  • Jeszcze bardziej żałosny jest widok na mieście Polek owiniętych w hidżaby. Same pchają się w to islamskie bagno. Skromność jest niezbędna, ale w gałganach wchodzić do wody na plaży? Jeśli nawet już, mężczyzna też powinien.

 3. Jednak będę bronił mólticoolti: „niektórym kobietom do twarzy w burce” szczególnie z pewnych krajów europejskich. (nie powiem jakich bo to byłby anty……izm)

 4. Nikt im nie każe uczęszczać na holenderskie plaże niech jadą do swoich pobratymców w wierze, problemu nie będzie.

 5. czuję się niekomfortowo widząc muzułmanina i zdając sobie sprawę, że jego nacja najeżdżała polskie Podole i mordowała meżczyzn a kobiety sprzedawała na targu niewolników w maroku … tak, ze szanowny panie prdl się i ucz sie pan historii

  • stawiam ze zna historie i dlatego przeszedł na strone ktora w europie jest juz większością. Maja ogromny zasob ludnosci blisko wschodniej, wygrywaja poprzez demokratyczne wybory, tworza partie, sa oficjalnie nietykalni w europie i traktowani jak „bożki”.

 6. Czyli ludność tubylcza ma dostosować swoje zwyczaje do najeźdźców islamskich tak?? W takim razie proponuje aby rdzenni Holendrzy spakowali się i wyprowadzili z kraju by dać jeszcze więcej swoim nowym panom. Cóż za debilizm i poddańczość zgodna z wytycznymi z Brukseli…

 7. jakbym lezac na plazy zobaczyl takie hieny wychodzace z morza ubrane na czarno z wziernikiem na oczy, to pomyslalbym, ze to islamskie szwadrony smierci wynurzaja sie z wody.

 8. Przeszedł na islam to natychmiast zidiociał ,mnie śmieszy jak zachodnia cywilizacja uważajaca się za pępek wiata daje sie zdominować(przy udziale tępych lewaków) prymitywnym „cywilizacjom'(średniowiecznym) z Azji Mniejszej i Afryki.

 9. „Ubrać w porcięta, zdjąć buty i ogolić mi to całe towarzystwo.” – Bareja, Miś

 10. Kiedy w Niemczech wygrał wybory ideowy socjalista Adolf Hitler natychmiast w Holandii powstały Nazistowskie kręgi polityczne wspierające socjalistyczną III Rzesze. Podczas wojny Holandia produkowała dla III Rzeszy setki ton uzbrojenia. Teraz Holendrzy małpują niemieckich lewaków w instalowaniu kolejnej socjalistycznej wersji neomarksistowskiego MultiKulti.

 11. To się uśmiałem:)!Temu „panu”polecam zaś wizytę u psychiatry:)!W trybie natychmiastowym!Choć nie daję wielkich rokowań na poprawę umysłu.

 12. Za raz zaraz, zdaje się, że to muzułmanie przyjechali do Holandii i to oni powinni się dostosować a nie holenderskie kobiety do zasad muzułmanów.

 13. Jak im się nie podoba to niech wyp………… do swjego kraju i tam robią co chcą a nie całej Europie narzucają swoje chore praktyki religijne.to oni są tu gośćmi więc powinni się dostosować a nie mówić jak mamy się na plaży ubierać czy rozbierać.
  Halal kur…… śmiechu warte w chescijanskiej Europie, wypad do siebie i kozy dymac.

 14. Nie dość że się ponoszą jak by byli u siebie to jeszcze gwalca i robią co chcą a na dodatek są bezkarni to jeszcze i będą mówić jak mamy się opalać czy kąpać.

 15. „muzułmanie czują się „niekomfortowo ze skąpo odzianymi, brzydkimi ludźmi”
  Mają racje ! Holenderki są tak brzydkie, że trzeba by wypić sporo, żeby się podobały,
  a muzułmanin nie pije alkoholu.

Comments are closed.