Koszmar. Trzymał półtoraroczne dziecko w klatce dla psa. Wszystko dokumentował na telefonie

Trzymał półtoraroczne dziecko w klatce dla psa.
Trzymał półtoraroczne dziecko w klatce dla psa.

Po tym, jak jej rodzice się rozwiedli, 20-miesięczna dziewczynka pozostała pod opieką swojego ojca. Niestety, ten postanowił potraktować dziecko instrumentalnie i wykorzystać do swoich celów w szokujący sposób.

Xu Qian jest rozwodnikiem. Obecnie mieszka z 20 miesięczną córką nad którą uzyskał prawa do opieki w Caitang Town na południu Chin. Mężczyzna postanowił wykorzystać dziecko, by zemścić się na byłej żonie.

Qian wysyłał do kobiety przerażające zdjęcia, na których dziewczynka znajduje się w metalowej klatce dla psa. Na jej ciele widoczne są siniaki oraz nacięcia. Z fotografii jasno wynika, że dziecko stało się ofiarą przemocy domowej.

Powołując się na chińską prasę, sprawę opisał brytyjski ‚The Sun’. Zdjęcia wysłane przez byłego męża kobiety trafiły do mediów społecznościowych wywołując szok opinii publicznej. Jednak matka dziewczynki nie liczy na pomoc rodzimych organów ścigania, które już raz ją zawiodły.

– Policjanci też są mężczyznami i pomagają innym mężczyznom. Często znęcał się nade mną, a za każdym razem jak dzwoniłam na policję, ta tylko go upominała – mów.

Tym razem wszczęto jednak dochodzenie. Ojciec dziecka przyznał, że wysłał zdjęcia byłej żonie, bo chciał ją „zezłościć”. Na razie nie wiadomo, czy zostaną mu odebrane prawa rodzicielskie.

źródło:wprost.pl