Margaret zrobiła sobie tatuaż w intymnym miejscu. Wszystkim pochwaliła się w sieci [FOTO]

Margaret. / foto: Instagram
Margaret. / foto: Instagram

Jedna z najbardziej znanych gwiazd muzyki pop młodego pokolenia pochwaliła się w sieci zdjęciem tatuażu, który wykonała sobie w intymnym miejscu. Wszystko ma mieć związek z nową miłością 27-letniej wokalistki.

Margaret czyli prawdopodobnie najbardziej popularna Polska piosenkarka niemająca jeszcze 30 lat na karku. Od pewnego czasu wokalistka jest zakochana w raperze o pseudonimie „KaCeZet”.

27-latka postanowiła podkreślić nową miłość tatuażem, który wykonała na piersi, a wszystkim pochwaliła się w sieci. Fani są oczywiście zachwyceni, ale w przypadku celebrytów fani są zazwyczaj bezkrytycznie zachwyceni tym, co ich idole wyprawiają.

Przypomnijmy, że Margaret zasłynęła w ostatnim czasie m.in. poparciem dla głosowanej w Parlamencie Europejskim dyrektywie ACTA2, której pokłosiem będzie wprowadzenie cenzury prewencyjnej w sieci.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🧡

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Britney & Justin

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

9 KOMENTARZE

  1. A goowno mnie obchodzi jakas Quurva ktora sobie zrobila szankiela na PiSdzie?Pierwszy raz slysze o tej scierce i jej sutenerze? Co wy lasujecie Nowy Czasie? Taka raszpplla lesbijska czy jak ta dzifkie inaczej nazwac nie da rady!!! Won spadaj !!

  2. nczas.com zawsze na posterunku: Big Brother, Zenek Martyniuk, gwiazdy i gwiazdeczki, ploteczki, meteoryty, Baba Wanga, Jackowski i Zięba. Zmieńcie nazwę domeny na dzbany-news.com

    Najlepsze jest jak sygnujecie swój portal: © NCZAS.COM. NAJWYŻSZY CZAS! Portal konserwatywno-liberalny.

    KONSERWATYNO-LIBERALNY!

    • Tak, to są główne „gwiazdy” tej strony… Do tego Wojewódzki, Gessler, siostry Godlewskie i Weronika Rosati. jak nisko upadła ta strona, żeby rozpisywać się nad tym, co jakaś pusta blondi wytatuowała sobie na cycku ;)… Czy Najwyzszemu Czasowi nie wstyd pisać takich artykułów?

Comments are closed.