Para przyłapana w „Big Brother”! Między Igorem i Angeliką z show TVN zaiskrzyło

Para przyłapana w programie
Para przyłapana w programie "Big Brother" TVN. / foto: Instagram

Jak na razie niewiele działo się w programie TVN „Big Brother”. Ostatnio jednak jedna z par została przyłapana na potajemnych pocałunkach, tym razem kolejna para wybrała się na wspólną randkę.

Program „Big Brother” powrócił na antenę TVN po kilkunastu latach przerwy, ale przez pierwszych kilka tygodni delikatnie mówiąc wiało nudą. Ostatnio jednak w końcu coś zaczęło się dziać.

W mijającym tygodniu w „Big Brother” pojawiła się już pierwsza para. Przyłapał ich Radek, który długo nie wytrzymał i przekazał plotkę innym uczestnikom programu. – Uwaga, uwaga, Łukasz zaliczył pierwszą bazę – stwierdził Radek. Nie wszyscy od razu załapali o co chodzi.

Co zrobił? – zaczęła dopytywać niezbyt kumata Kasia. Radek wyjaśnił, że Łukasz – ten sam który jest biseksualistą – całował się z inną uczestniczką programu Magdą Wójcik.

Teraz kolejna para – już oficjalnie – wybrała się na randkę. Wspólne zdjęcie Igora i Andżeliki z pytaniem o to, czy „będzie romans” pojawiło się na Instagramowym profilu „Big Brothera TVN”.