Sensacyjne doniesienia o siostrach Godlewskich! Tego nikt się po nich nie spodziewał

Siostry Godlewskie. / foto: Prt Sc Facebook
Siostry Godlewskie. / foto: Prt Sc Facebook

Burzliwe wejście na scenę muzyczną, jeszcze burzliwsze afery w social mediach, a nawet walki w formule MMA. Tak dotychczas rozwijała się kariera duetu Esmeraldy i Małgorzaty. Ostatnie tygodnie przyniosły jednak dużo zmian, które zakończyły się oficjalnym rozstaniem.

Konflikt pomiędzy kontrowersyjnymi siostrami rozpoczął się kilka tygodni temu w samolocie, którym miały lecieć na koncert. Wówczas miało dojść do przepychanek a nawet bójki. W Internecie obydwie nie szczędziły sobie ostrych słów.

Jako pierwsza o rozstaniu informowała Esmeralda, było to jeszcze przed walką na gali FAME MMA 3. Później jednak deklaracja zniknęła, a siostry ponownie powróciły do wspólnego spędzania czasu. Nie na długo…

Całe życie chowamy się za maskami. Nie robimy tego, czego naprawdę pragniemy. Nie stajemy się tymi, którymi być chcemy. Trzeba być szalonym, żeby być sobą? Powiem Wam w sekrecie, że tylko wariaci są coś warci… Ta pozytywna wariatka, którą jestem, rusza w swoją stronę. Zostaję Siostrą Godlewską, ale w tym momencie każda z nas idzie za marzeniami w zupełnie innym kierunku. Kochamy się i sobie kibicujemy. Nadal możecie mnie śledzić na profilach Sióstr Godlewskich, ale zakładam również nowy kanał – ogłosiła Małgorzata Godlewska na profilach społecznościowych.

Źródło: Instagram.com/NCzas.com

Comments are closed.