Dlaczego tak nienawidzą papieża-Polaka? Egzorcysta ujawnia: Gdy papież Jan Paweł II całował ziemię, złe duchy przeraźliwie zawodziły

Papież Jan Paweł II/ PAP: Jan Morek
Papież Jan Paweł II. / fot. PAP: Jan Morek

Ksiądz Marian Rajchel, egzorcysta z diecezji przemyskiej, opowiadał, że podczas jednego z egzorcyzmów demon miał wrzasnąć: Ten Wasz PAPIEŻ!!! On tym pocałunkiem więcej nam szkody czyni niż WY WASZYMI egzorcyzmami! Jeden taki pocałunek gorszy niż 1500 egzorcyzmów.

Dla nas to był tylko piękny gest – mówił ks. Marian. – Nie… to była miłość do tej ziemi i zły duch to dobrze odczytał.

Chodziło o pocałunek, który Jan Paweł II składał na ziemi za każdym razem, gdy przybywał do jakiegoś kraju.

Jak piszą włoskie media tego pocałunku polski papież miał nauczyć się od św. Jana Marii Vianneya, proboszcza z Ars, który czynił to samo, przekraczając granicę parafii, do której został posłany.

Innym razem, jak mówił egzorcysta Ksiądz Marian Rajchel, Szatan nie wytrzymał:

-„Najgorszy był dzień jego urodzenia… powtórnego, dla nieba. Na jego wezwanie ja pierzchnąć muszę.”

Rzymski egzorcysta Gabriel Amorth wielokrotnie podkreśla, że W licznych świadectwach egzorcystów obecny jest lęk Szatana przed Janem Pawłem II. Rzymski egzorcysta Gabriel Amorth opowiada:

-‚Wiele razy pytałem demona, dlaczego tak boi się Jana Pawła II i otrzymywałem dwie odpowiedzi, obie interesujące.”

Pierwsza, „ponieważ on pokrzyżował moje plany”. Według Amortha :

-„Demon miał na myśli upadek komunizmu w Rosji i w Europie Wschodniej. Warto przypomnieć wizję Leona XIII, który w 1884 roku usłyszał, iż Szatan otrzymuje na sto lat szczególną władzę w świecie.”

-„Miała się ona skończyć w roku 1984. A jest to rok poświęcenia przez Jana Pawła II świata i Rosji Niepokalanemu Sercu Maryi, zgodnie z żądaniem Matki Bożej w Fatimie!”

Jak widać polski papież Jan Paweł II wśród egzorcystów kościoła Katolickiego ma ogromne poważanie.

Źródła: Nczas.com/ TV Republika/ Fronda.pl

40 KOMENTARZE

 1. No jasne. Tylko niezgodne z Bibila. Poswiecac sie mozemy tylko Bogu a nie umarłej przed laty kobiecie. Ludzie, zacznijcie czytsc Biblie na której ponoc powstala religia rzymskokatolicka i daleko od niej odstaje..

  • Master Yoda, to może jakiś cytat? Czy akurat zjadłeś tą kartkę?

  • E tam, na Biblii, czyli na sola Scriptura powstały herezje protestanckie.

   • Dokładnie. My mamy słuchać Słowa, A nie czytać kartki. Choć w słuchaniu czytanie nie przeszkadza, ale chodzi zeby uslyszec, A nie tylko mieć wiedzę. Słuchanie to relacja co nie do końca można powiedzieć o czytaniu.

    • Czytanie to relacja z osobą która dane słowa napisała. Trzeba mieć wiedze, ona kieruje twoim postępowaniem a nie to co uszłysz na kazaniu. Puste słowa niczego nie zmienią w Tobie, tylko upór i postawa która sprawia, że Ty chcesz dążyć do prawy którą jest Jezus. Czytaj.

 2. Egzorcyzm to dopiero zagrożenie : Jezus przepowiedział, że wielu podających się za chrześcijan nie będzie stosować się do jego nakazów i że zostaną przez niego odrzuceni (Mateusza 7:21-23) „Nie każdy, kto do mnie mówi: ‚Panie, Panie’, wejdzie do królestwa niebios, lecz tylko ten, kto wykonuje wolę mego Ojca, który jest w niebiosach. 22 Wielu mi powie w owym dniu: ‚Panie, Panie, czyśmy w twoim imieniu nie prorokowali i w twoim imieniu nie wypędzali demonów, i w twoim imieniu nie dokonywali wielu potężnych dzieł’ 23 Ale ja wtedy im wyznam: Nigdy was nie znałem! Odstąpcie ode mnie, czyniciele bezprawia. (Łukasza 6:46) „Czemuż więc wzywacie mnie: ‚Panie! Panie!’, a nie czynicie tego, co mówię. Część ludzi miała zostać wprowadzona w błąd przez przywódców religijnych, którzy, dbając o własne interesy, skazili czyste wielbienie Boga (Mateusza 7:15). Ale innym fałszywy chrystianizm miał się zwyczajnie podobać, ponieważ od prawdy z Biblii miało być dla nich ważniejsze to, co sami chcieli usłyszeć (2 Tymoteusza 4:3, 4) Nastanie bowiem czas, gdy nie zniosą zdrowej nauki, lecz zgodnie z własnymi pragnieniami nagromadzą sobie nauczycieli, by im łechtali uszy; 4 i odwrócą uszy od prawdy, a zwrócą się ku fałszywym opowieściom.

  • Co za bzdury, gdzie Jezus zakazał egzorcyzmów? W przytoczonych cytatach jest zawarta przestroga przed fałszywymi prorokami. Pasuje to do Ciebie…

   • Dyrektorek? Chyba raczej pacjent z tworek. Może rafiner źle się wyraził ale chodziło prawopodobnie o tych fałszywych proroków którzy zamiast wskazywać prawdy pisma świętego tworzą własne przykazania, zaciemniając obraz ludziom. Egzorcyści to skrajny taki przypadek, gdzie ewidentnie widać kto kogo oszukuje, większość jak nie wszystkie z tych przypadków to sprzeniewieżenie się słowom w Biblii. Robi się te egzorcyzmy na pokaz, mówi się o nich głosno byle by dać prostym ludziom którzy nie potrafią do książki sięgniąć powód by wierzyć. Jednocześnie traci to przez tych ludzi właściwy sens.

 3. Dlaczego? Bo krył pedofilów, co potwierdzają liczne ukrywane przez watykan akta, bo jest odpowiedzialny za epidemię HIV w Afryce.

  • Taaaa i za globalne ocieplenie i ptasią grypę… Bzdura… każdy jest kowalem swojego losu. Poza tym nie krył pedofilów tylko sprawy kościelne załatwiał w obrębie kościoła. Każda firma czy przedsiębiorstwo robi to samo bo efekt jest zawsze ten sam, właśnie taki ze ludzie wszystko rozdmuchaja i nawet to co dobre szybko potrafią zniszczyć.

 4. astilaer, jest to spisek! Dobrze że Dan Brown wszystko odkrył i mogłeś przeczytać to w książce! Potem był ostateczny dowód film ! No i przecież Tom Hanks jest świadkiem… HIV w Afryce, wyginięcie dinozaurów – katolicy je ukamienowali (to akurat odkryła Kopacz), tajne akta kosmici w Watykanie! LOL

 5. Zaciekły obrońca kościelnej pedofilii pan Karol Wojtyła to jeden z najbardziej podłych i niegodziwych papieży w nowszej historii KRK. Człowiek, który na ołtarzu swej pychy i żądzy władzy, złożył życie i zdrowie setek tysięcy niewinnych dzieci. Dopiero niemiecki papież Benedykt zaczął walczyć ze zboczeńcami, których chronił Wojtyła.

 6. Bo z Przemyśla jest Michalik który wyrzucił policjanta. Abp Tokarczuk to wielki duszpasterz a Micha to pedzio i nic warty człeczek. Abp Tokarczuk wróć i napraw tą Przemyską ziemię.

 7. Nie róbcie z nas półinteligentów, cio kogo obchodzi co sobie uroją egzorcyści.

 8. U mnie w mieszkaniu dzialy sie dantejskie sceny . Przedmioty zmienialy polozenie ,woda z kranu w nocy nagle leciala,tszakajace drzwi i okropne odglosy w nocy .
  Kot reagowal bardzo dziwnie wpatrujac sie w jakis punkt jakby kogos widzial.
  Ktos poradzil zeby powiesic na scianie obraz Św. Jana Pawla II .
  Od tego czasu jak reka odjal .
  Cisza !!!

 9. Bzdura,bzdura,bzdura, szatan nie bał się papieża bo on sam przyczynił się do balwochwalstwa,wyniosl tyłu ludzi na świętych,stawiał obrazy a Bóg jest jedynym Bogiem ,a to co robił papież to odstępstwo od Boga,koszmarny grzech

 10. Złe duchy wyly ze śmiechu szatan ma dobry humor, założyciel tych wszystkich krwawych herezji i śmieje się ze wszystkich którzy je wyznają. I nazywają je chrześcijańskimi religiami między innymi

 11. Żal czytać te brednie. Też mi idol dla katoli – dialogowiec z zydami, calowacz Koranu, urządzający spedy z szamanami i czarownikami, tuszujacy pedalskie afery. Dzisiejsze bergolio to efekt pracy wczorajszej wojtyly. To kumotr diabla a nie święty co go odpedza.

 12. Zastanawiam się , dlaczego niektórzy ” debile ” czytają te artykuły i się wypowiadają , jak mi się coś nie podoba to nie czytam i nie komentuje

 13. Kochani Papież całował ziemię bo jako jedyny rozumiał iż jest to nasza Matka Ziemia, kiedy mówił aby stapil duch Święty i odmieni oblicze tej ziemi nie mówił o naszym kraju tylko o naszej całej ziemi. Co do Jezusa przecież on wyraźnie oznajmił iż przyjdzie Ponownie a przed jego przyjściem Będą znaki na ziemi i upadek wszystkich religii co dzieje się teraz na naszych oczach Świat. John Lenon śpiewał że nie ma ani nieba i piekła u góry jest tylko sky 😀od nas samych zależy w jakim świecie będziemy żyć. A co dalszych przepowiedni polecam poczytać dzienniczek Justyny Kowalskiej.
  Tylko Miłosierdzie Boże ocali nasz świat i dalsze losy naszej Matki Ziemi. A co do tego że Watykan upadnie jestem pewien na 100000000%

 14. A papież Polak będzie wywyszany jako największy święty Patron rodziny i miłosierdzia Bożego. Totus Touus
  Do tych którzy piszą bzdury nich podpiszą się imiem i nazwiskiem.
  Kiedyś internet się zmieni i nie będziecie już pisać bzdur bez pokazania swoich nickow. A dla tych którzy to czytają niech zapamiętaj ten Login DamKom
  Firma dla której kiedyś będziecie pracować :)
  P. S przyjdzie kiedyś taki czas ze świat przestanie obchodzić święto ukrzyżowanie Pana Jezusa.
  A czasy szatana na ziemi się skończą tak jest napisane w piśmie i tak musi się stać.
  Miłego dnia
  Damian Jarmolo

 15. A wy wszyscy ,ktorzy lzycie OJCA SWIETEGO,
  powiem wam tylko ,,przyjdze czas zniw ,,,
  Nikt do tej pory nie pomodlil sie za Was ,,,
  I akurat tego mi nie zabronicie
  ,,Ojcze Nasz …..

 16. „Gdy papież Jan Paweł II całował ziemię, złe duchy przeraźliwie zawodziły” a niektóre nasrały egzorcyście do czerepu

 17. Demony nigdy nie mówią prawdy, zawsze kłamią. Wywiad z demonem jest z założenia jednym wielkim kłamstwem. Bo to wywiad z królem kłamstwa. Stek bzdur, nic więcej.

 18. Szukajacym prawdy polecam nauki Dariusza Suszka:”Doktryny katolickie a Biblia”- You tube. Szatan widzial ze nie zlamie pierwszych chrzescijan przesladowaniem. Poszukal innego sposobu. Wiedzial ze pycha chciwosc rzadza wladzy to jest to czemu ulegna Zalegalizowano chrzescijanstwo stworzono struktury wykreslono rzeczywiste drugie przykazanie bo przeszkadzalo w nakrecaniu koniunktury Wymyslono rzeczy ktorych nie ma w Biblii Nawet przez jakis czas wpisano ja do indeksu ksiag zakazanych. Skutkiem jest to ze 55% zadeklarowanych katolikow nie wierzy w zycie wieczne (watpi czyli de facto nie wierzy).Czy panstwo koscielne sluzy Bogu? „Kto ma uszy do sluchania niechaj slucha” Jezus jest prawda droga zyciem Tylko Jezus

 19. Hmm , rzeczywiście wyły? Jakoś nie zauważyłem, podobnie zresztą obecności Boga lub Bogów… Tak już mam.

 20. I bardzo dobrze!!! W końcu trzeba usunąć tego pederastę z najwspanialszego KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO. KONIEC ZE ZBRODNIARZAMI W KOŚCIELE!!!! JP2GMD

 21. Wyrażam ubolewanie że z wolnorynkowe czasopismo zmieniło się w tabloidowy gniot.

Comments are closed.