Europa coraz bardziej rasistowska, ale wobec… białych [VIDEO]

Bijatyka w parku w Rotterdamie Fot. Twitter

Scena z Zuiderpark w Rotterdamie. Zaczyna się od sprzeczki młodych ludzi. Kończy biciem, kopaniem po głowie i okradzeniem młodej dziewczyny. Dlatego, że była biała?

Poniższy film zyskał dużą oglądalność w mediach społecznościowych. Widać na nim rozmowę grupy młodych ludzi, później dziewczyna zostaje uderzona w twarz przez ciemnoskórą adwersarkę. Według świadków dziewczyna została po napaści także obrabowana.

Policja holenderska zna już film, ale twierdzi, że nie odebrała oficjalnego zawiadomienia o pobiciu w parku. Warto jednak się zastanowić, co działo by się działo w mediach i jakie to działania podjęłaby by policja „z urzędu”, gdyby w tego typu incydencie to np. biali skatowali Murzynkę?

Tego typu sceny można niestety coraz częściej oglądać na ulicach całej zachodniej Europy. Postępaki walczą jednak tylko z jedyną „słuszną” formą rasizmu, w której to wyłącznie biali są rzekomymi agresorami

20 KOMENTARZE

 1. Ano rasizm ma obecnie w Europie czarną twarz . Bycie białym automatycznie stawia nas na przegranej pozycji. Czarny jest nietykalny i nawet jedno spojrzenie białego, ma już podtekst rasistowski. Głosujemy dalej na tych samych oszołomów to nic się nie zmieni. W Brukseli muszą zacząć rządzić partie prawicowe i muszą zakończyć tą chorą sytuację gdzie biały człowiek nie ma żadnych praw.

  • Holokaust w III Rzeszy został w całości sfinansowany przez Rothschildów i Rockefellerów. Po wojnie spokojnie przejęli kontrolę nad Niemcami. Spreparowali holokaust żeby w przyszłości wywierać naciski polityczne strasząc oskarżeniami o antysemityzm.

 2. Przeciez to WY biale glupie swinie sprowadziliscie ten gnoj do wlasnego domu? I bedac w wiekszosci nie potraficie sie bronic? WY banda eunuchow !!! Chuuj wam w doope

  • ONZ i program „replece migration”. Zanim zaczniesz szczekać na coś lub kogoś to skieruj swój odbycik w kierunku wiatru. Tak żebyś wiedział skąd wieje.
   ——
   prawdaobiektywna.pl/swiat/dokument-onz-z-2000-r-promujacy-podmiane-populacji-2495.html

 3. Czarna mor.da nadaje sie tylko do wyyjje.bania przez kozio.jebca obrzezanego pederaste z Haifa ktory w gettcie byl czlonkiem policji zydowskiej i wysylal swoich zydowskich braci do gazu !!!!

 4. ONZ zwija nam cywilizację, kulturą, tradycję, historię i wszystko co stanowiło o dominiacji białego człowieka na ziemi.

 5. Konsekwentna realizacja rasistowskiego Planu Kalergiego jako jeden z elementów prymitywnej teorii neomarksistowskiej.

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

 6. Dokładnie – eunuchy płaczą ze muziny, ciapaki i kobiety ich biją. TO SIĘ BROŃ – CIOTO! I używaj mózgu idąc na glosowania! Cioty!!

 7. Im więcej ciapatych w Europie Zachodniej (ale nie u nas) tym lepiej.
  Słabną – to dobrze.

   • Są gorzej zorganizowani od Niemców. Może sobie poradzimy.
    Upadek naszych wrogów na Zachodzie to chyba największa szansa dla Polski od tysiąca lat.
    Dostajemy nowe karty – trzeba nimi grać.

 8. Cóż za wysoka kultura… 20 na jednego. Banda niewychowanych „przybyszów”.

 9. No coz podoba mi sie stwierdzenie EUnuchy to wy jestescie odpowiedzialni za taka sytuacje ,ale wierze ,ze was jeszcze dopadnie sprawiedliwosc .

Comments are closed.