Imam chce banować chrześcijaństwo na stadionach. Znak krzyża dyskryminuje muzułmanów?

Religijny gest podczas meczu/fot. Twitter Neymar Jr
Religijny gest podczas meczu/fot. Twitter Neymar Jr

Ta sprawa wstrząsnęła światem piłki nożnej. Jeden z imamów zwrócił się oficjalnie do FIFA, by zakazać wykonywania znaku krzyża przez zawodników.

Na podstawowym sprzęcie sportowym nie może być żadnych politycznych, religijnych ani osobistych sloganów, oświadczeń ani obrazów. Drużyna, której zawodnik będzie prezentował polityczne, religijne lub osobiste slogany, oświadczenia lub obrazy, zostanie ukarany przez organizatora rozgrywek lub przez FIFA – czytamy w przepisach FIFA.

Na tej podstawie w ubiegłym roku imam Mohammed Alarefe wezwał organizację, by wprowadzić zakaz okazywania radości ze strzelonej bramki poprzez wykonanie znaku krzyża.

Media zwróciły uwagę, że wielu islamskich zawodników również manifestuje swoją wiarę, o czym imam już nie wspomniał. Chodzi o uklęknięcie na kolana i ucałowanie murawy.

Sprawa do tej pory jest nierozstrzygnięta. Czy w imię politycznej poprawności i zwalczania Kościoła z przestrzeni publicznej, za wykonanie znaku krzyża zawodnicy będą karani już wkrótce czerwonymi kartkami? Absurdalna sytuacja wcale nie jest tak nierealna…

Źródło:wp.pl

18 KOMENTARZE

 1. Dlaczego pozwala się tym baranom muzułmanom dyktowania warunków w ich ojczyznach ? Co to za szaleństwo ? Czy świat już całkiem zwariował ? Co będzie dalej ? Nie pozwólmy na to !!!!

  • „Czy świat już całkiem zwariował ?” – obawiam się, że to dopiero początek.

 2. POPRAWKA wkradł się błąd – miałem na myśli – w europejskich ojczyznach i nie tylko.

  • Ale pierwszy komentarz też dobry, a nawet lepszy niż po poprawce :)

 3. Należy czym prędzej zdelegalizować Islam w Polsce i przepędzić to dziadostwo zanim się rozrośnie.

 4. Kiedy bisurmanin zakupił klub piłkarski Real Madryt to od razu usunięto krzyż z herbu zespołu. Dlatego nigdy nie będę kibicować klubowi, który niczym prostytutka oddał się w ręce islamistów.

 5. A nie mówiłem? Będą wykorzystywać politpoprawność, którą sami gardzą, do niszczenia zachodu. Zdelegalizować barbarzyństwo islamu!

 6. swinie wpuszczone do twojego domu zaczynaja przewracac w nim meble i zastawy, a ty nie mozesz nic zrobic, bo banda oszolomow ,,ochrony zwierzat ,,nie zezwoli na ich wyrzcenie do chlewu.

 7. W Europie islam powinien mieć taki sam status, jaki ma w Japonii. A w Japonii islam jest ZDELEGALIZOWANY.

 8. Robactwo coraz mocniej i bezczelniej zaczyna się panoszyć na naszej ziemi. Chyba już czas się otrząsnąć z obłędu i pokazać im, gdzie ich miejsce co? Nie będzie mi żaden kozi syn mówił co mogę a czego nie mogę robić u siebie. Nie pasuje to won mi stąd i nie wracać, dzikusy !!!

 9. Myślę że zdegalizowanie było by pięknym posunięciem i pokazało by reszcie Europy że Polska ma jaja i idzie w dobrym kierunku. Niestety dąży się do islamizacji Europy i wywołanie wojny domowej ,żeby najpierw część ludności się sama wycięła później wprowadzi się NWO i nowe prawa na ,które wszyscy się zgodzą były był już porządek i spokój. Dodatkowo komuś bardzo zależy na destabilizacji Europy.

  • Najbardziej na destabilizacji Europy zależało ISIS ostatnio. A że zawsze przy okazji jakiegoś kryzysu znajdzie się autorytarna menda, która nie zmarnuje żadnego kryzysu żeby nie zacisnąć pętli na szyi suwerena to już inny temat.

 10. Szatan boi się krzyża i od tego znaku ucieka! muzułmanie teraz pokazują kogo naprawdę czczą!

Comments are closed.