Janusz Korwin-Mikke jak zwykle w punkt. JKM przypomina stare przysłowie. „Ten, kto widzi prawdę o 2 tygodnie przed innym, przez 14 dni uchodzi za wariata”

Janusz Korwin-Mikke podczas konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveON
Janusz Korwin-Mikke podczas konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveON

Janusz Korwin-Mikke nawiązał do zaproszenia przez Andrzeja Dudę prezydenta Łukaszenki. Przypomina swoje słowa na temat polityki wobec Białorusi sprzed lat.

Janusz Korwin-Mikke przypomniał wywiad z roku 2011. lider Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy był wówczas gościem Bogdana Rymanowskiego w programie „Rozmowa Rymanowskiego”.

Rozmowa toczyła się na różne tematy, a jedno z pytań dotyczyło polityki międzynarodowej.

Janusz Korwin-Mikke potępił Lecha Kaczyńskiego za całkowicie błędną politykę jednoczesnej walki z Niemcami i Rosją.

Stwierdził, że konieczna jest zmiana polityki w stosunku do Białorusi i wykorzystanie jej do blokowania zapędów Rosji.
Ja bardzo lubię Rosję ale nie chcę mieć rosyjskich czołgów w Grodnie, a tym bardziej kocham Rosję im dalej jest od Polski – powiedział

A gwarantem niepodległości Białorusi jest tylko JE Aleksander Łukaszenko – dodał.

Jak mówił chodzi nie tyle o popieranie, co o nie zwalczanie Łukaszenki, nawet kosztem ignorowania jego dyktatorskich zapędów.

Przypomnijmy, że prezydent Andrzej Duda zaprosił Aleksandra Łukaszenkę na obchody 80. lecia wybuchu II wojny światowej. Zaproszenia takiego nie wystosowano do Władimira Putina.

34 KOMENTARZE

 1. PiS-PO jedno Zło!

  PiS – Amerykańska Agentura Zydowska – ustawa 447 i niewolnicza praca Polaków na zydowskie roszczenia
  PO – Niemiecka Agentura Euroazjatycka – zboczona propaganda LGBT w szkołach i zalew islamskiego terroryzmu

  Chcesz tego uniknąć głosuj na KONFEDERACJE

    • TEN „bogdan rymanowski” TO KAWAŁ H_J’a NIEdziennikarz…
     Zobaczcie sobie jeszcze raz tę PSEUDOrozmowę…
     NIBY „zadawał pytania”, ALE NIEpozwalał odpowiedzieć KORWIN’OWI,
     cały czas pier_olił swoje wchodząc w słowo i odpowiadając na własne „pytania”…
     CO TO MIAŁO BYĆ (bo to napewno NIEjest „dziennikarstwo” ale raczej jakieś H_J’stwo i robota propagandowa) ?????
     WYPIER_OLIĆ mende NA ZBITY PYSK ! ! ! ! !
     GÓWNO NIErozmowa, RACZEJ „robota” propagandowa ! ! ! ! !
     PIER_OLONY pajac „bogdan rymanowski” i TYLE W TEMACIE…..

 2. Korwin to OSZUST! On chce paktować z Łukaszenką i Putinem, a gwarantem naszej niepodległości jest Ukraina i Poroszenko! Wielki mąż stanu Jarosław Kaczyński to rozumiał i pojechał do Kijowa na Majdan – dlaczego JKM jeździ do Moskwy i na Kryma a nie na majdan do Kijowa? I jeszcze te kłamstwa, że na majdanie strzelali snajperzy z Gruzji.
  Tomek Sakiewicz dostał order od Służby FSB Ukrainy a to wróg KGB i GRU! A od kogo order chce JKM?
  Dlaczego Białoruś nie wzięła udziału w konferencji Terezińskiej i prezydent Łukaszenka jest wrogiem Izraela?!
  Ten Jkm popiera teraz Białorus a racją stanu jest Ukraina, Gruzja i korytarz powietrzny dla Izreala!
  Kacapska śmierdząca onuca i tyle!

   • Ja nie czytam niegdy wyborczej! tylko Gazetę Polską i TV Republika oglądam!!! Tamci to lewacy i zaprzańcy a Tomek Sakiewicz i Jurek Targalski sa prawdziwymi patriotami i bohaterami dla nas!!!

    • Banda lewackich oszustów z magdalenki na listach płac WSI.
     Won do szehtera robaku.

     • Sam jesteś robak i popierasz Tuska i Komorowskiego i ubekistan! Wy chcecie rozwalić PiS żeby oni wygrali?

     • PiS jako izraelska agentura chce nam zafundować niewolniczą spłatę 300 miliardów dolarów żydom na 10 pokoleń.

      Won do szechetra śmierdzący robaku

     • Kto chce rozbić PiS ten jes przeciw Polsce. A antysemitów w Prawie i Sprawiedliwości nie tolerujemy!!!
      Po co ten wasz Winnicki jątrzy w sejmie i dręczy premiera Morawieckiego głupimi pytaniami o 447???

     • Nie ma większych zdrajców, zaprzańców i oszustów niż PiSokomuna z Magdalenki. Ma nie drążyć tematu żeby mogli po kryjomu obciążyć Polaków urojonymi roszczeniami zydowskimi na 300 miliardów dolarów?

      Jesteś zwyczajnym robakiem z odklejonym mózgiem. Won hieno lewacka!

     • maść dla lewaka 22/04/2019 at 18:30 Nie ma większych zdrajców, zaprzańców i oszustów niż pseudoprawicowy Korwin i spółka, którzy od 30 lat, w każdych wyborach „urywają” głosy na prawicy. Czasem 1, czasem 2 punkty, ale zawsze. Jest jasne, że były działacz komunistycznego SD, Janusz K. Mikke ma w dalszym ciągu jakieś zobowiązania w stos. do komuny. Pocieszające jest jedno – z Korwina się wyrasta i to jest FAKT.

     • Socjalistyczne rozdawnictwo pieniędzy podatników jest domeną lewactwa, czyli jasno wynika, że PiS jest partią socjalistyczną lewacką i antypolską oraz antyludzką ponieważ socjal degeneruje ludzi.

    • Targalski i Sakiewicz to są prawdziwe wyzwania dla światowej psychiatrii, a w kolejce czekają już ich wyznawcy…

     • SSakiewicz agent Banderowskich Nazistów, natomiast Tarkalski to zwykły czubek.

  • Ha ha ha, co za… Judasz Sakiewicz dostał order od SBU, a doradcą SBU był zwolennik banderowskiej dziczy Michalczyszyn. Ukraińcy z sympatyzującym z banderowcami Poroszenką (jak każda kur… obejmująca tam rządy) niczego nie obiecają, już raz wbili barbarzyńsko nóż w plecy w najgorszym momencie wojennej zawieruchy a dziś kłamią, że walczyli o niepodległość. Z kim? Polak ma być przed szkodą i po szkodzie głupi??? O, Gruzja, to dopiero jest mocarstwo, które jest naszą racją stanu! I do tego „chłop potengo jest i basta”! Bije z tego żałosna naiwność i dziecinada, którą doskonale opisał Roman Dmowski jako polską wadę narodową, szczególnie w kontekście prowadzenia polityki zagranicznej właśnie. Sorry, ale tego na poważnie się nie da nawet brać. To Korwin jako racjonalista i pragmatyk ma tu rację. Z Łukaszenką nie należy walczyć tylko z nim układać tak, żeby nie musiał układać się z Rosją. Tradycyjnie, pisowscy wyznawcy, którzy gotowi są doprowadzić głupotą do tragedii i są analfabetami funkcjonalnymi zupełnie nie zrozumieją napisanych tu słów tak jak tego artykułu. A niby dlaczego Łukaszenka miałby kochać apartheidowy i zbrodniczy Izrael nie uznawany przez wiele poważnych organizacji światowych nawet jako legalne państwo???

   • Ty nic nie rozumiesz. Jak zaczniemy paktować z Łukaszenką ,to nas Putin zaatakuje a Amerykanie nie pomogą. Łukaszenka to komuch i kara śmierci na Białorusi jest, produkują dalej te wielkie komunistyczne ciężarówkiBiełazy dla wojska. Po co Białorusi taka wielka armia i rakiety? Jesteśmy w NATO to musimy się podporządkować sojusznikowi. Chcesz bojkotować Izrael i popierasz Iran? To nam zabiorą bazy NATO!

    • Jesteś tak samo stukniętym czubkiem jak Tarkalski razem z SSakiewiczem.

   • @ojciec ten PiSdokomunistyczny śmieć ludzki nadaje z Tworek. Tam chyba jeszcze nie doszła informacja, że czekoladowy żydobanderowiec jest OUT.

  • @0jciec, karakan Kaczyński to może zostać mężem Biedronia, którego tak lansują media Pi$dzielcow, jako zdrajca i syjonistyczny agent winien stanąć przed Trybunałem Stanu, ale mężem stanu, prezio parcho-agentury nigdy nie był, i nie będzie…

  • No właśnie tylko na takich głupich ludzi może liczyć PiS – którzy nabiorą się na tak durną propagandę. Tym komentarzem tylko potwierdzasz to, że moja teoria o debilizmie zwolenników PiS-u jest prawdą. Tak trzymaj! 😝

  • To jest na poważnie?Mam się śmiać Z tego czy ubolewac nad twoją ignorancją?Chyba jednak się usmieje .ha ha ha………

 3. *Pan Sakiewicz dostał order od SBU Ukrainy, FSB to kremlowska czerwona agentura a SBU to nas, Tomek Sakiewicz to patriota.

  • Taaa, banderowski „patriota”. Doradcą SBU był banderowiec Jurij Michalczyszyn, o czym w innym artykule.
   „No widzisz jaki głupi jesteś?” – Ryba

  • Banderyzm czyli ukraińska wersja niemieckiego Narodowego Socjalizmu, to znaczy że SSakiewicz jest nazi-lewakiem skoro przytula medale od Banderowców.

   „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
   Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

 4. Odnośnie komentarzy tzw. ~ Ojciec~ jesteś zydkiem u nim śmierdzisz ,a od pan JKM to się idstosunkuj . Od kiedy zydki pisowskie dorwali się do Polskiego koryta obfitości ,zaczął się tak naprawdę początek końca ,nas Polaków ,niepodległości . Okradają Polaków ,skupują złoto i wywożą do Londynu ,w 2018 roku 9 ton żyd Morawiecki kupił za nasze ,Polaków pieniądze ! Teraz to pisowski żydek ,chce zrobić zamach na OFE ,dokładnie 168 miliardów zł. I ty śmieszne pisać ,że PiS to jest najlepsze co spotkało ,nas ,Polaków ?! Ja na nich głosowałam i miliony innych Polaków ,nie wiedzieliśmy ,że zydostwo że spolszczony mi nazwiskami ,będzie ośmieszać ,okradać nas ,Polaków. Ten w Polsce ,kto uważa ,że PiS dał im pomoc w postaci 500+ ,to niech sobie zapamięta ,że taka pomoc powinna być ,dla rodzin ,która jej potrzebuje ,a nie jak leci ,dla wszystkich. Powinno się zabrać duety poselskie ,które są nieopodatkowane i miesięcznie na jednego parlamentarzystę w Polsce wynosi 2500 zł. Rocznie to 30 tysięcy nieopodatkowane ,dla zlodzieji i darmozjadów . Gdybyśmy powiedzieli dość tego oszustwa i okradania ,wyszlibyśmy ,wszyscy Polacy na ulicę i dotarli do siedziby tej całej bandy byłej i obecnej rządzącej ,to bez niczego ,dopielubysmy swojego . Polacy ,Polska to jest nasza Ziemia ,nasz Dom i nasza Ojczyzna . Żaden żydek ,bandersynow czy niemiaszek z ruskim nie ma nic do powiedzenia !! Chce mieszkać w Polsce ,musi przystosować się do życia Po Olakiw ,ich kultury ,ich poglądów a nie odwrotnie !! Żydostwo ,zapamiętajcie jedno ,Polska jest nasza ,Narodu polskiego nie żydostwa !! Wy wynoście się z mojej Ojczyzny !!!

 5. ameroliczki kture sterujom dudaszewiczem myślą żeby Białoruś do swojego rydwanu zaprzędą, Łukaszenka byłby frajerem gdyby się na to zgodził, bo by Białoruś do nato wepchnęli na srulkowe wojny wysyłali, już trepy z 3 rzepy latają koło d…y uSS army

Comments are closed.