3 maja chcą zrobić chryję pod Radiem Maryja. Lewacy zbierają się na urodziny o. Rydzyka CSsR [VIDEO]

Pierwsza
Pierwsza "Chryja pod Radiem Maryja" i o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR/fot. Facebook Wirtualna Polska/PAP

Lewactwo znowu pokazuje, że hasła o „tolerancji” czy „miłości” są dla nich pustymi frazesami. Na Facebooku powstało wydarzenie, na którym zbierają się, by w dniu urodzin najsłynniejszego polskiego redemptorysty o. Tadeusza Rydzyka CSsR zrobić awanturę pod Radiem Maryja w Toruniu.

Wydarzenie zatytułowane „Na drugi koniec Tęczy z ojcem Tadeuszem. Chryja 2” organizowane jest przez środowiska feminazistek. Wśród nich są m.in. Dziewuchy Dziewuchom czy też Strajk Kobiet.

3-go Maja 2019 roku obchodzić będziemy 74 rocznicę urodzin Słońca Narodu, Męża Opatrzności, Władcy Dusz i Portfeli, Nauczyciela i Przewodnika Duchowego, Obrońcy Moralności, Strażnika Polskiego Ducha, Opiekuna Młodzieży, Prawdziwego Polaka : Ojca Tadeusza Rydzyka. Świętujmy ten dzień razem, w radości i wspólnocie. Złóżmy mu życzenia i ofiarę naszych serc, zaśpiewajmy “sto lat” i bawmy się razem. Imprezę uświetnią swoją obecnością Obrońcy Tęczy – czytamy w opisie wydarzenia.

Spotykamy się 03.05.2019 roku o godz 13.00 przed Radiem Maryja w Toruniu.
Współorganizatorzy – #Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom, #Feministyczny Brygada Rewolucyjna FeBRa,#Dość milczenia- Stóp klerykalizacji Polski, #TęczowaDrużyna – zaznaczono w opisie wydarzenia.

To nie pierwszy raz, gdy wściekłe lewactwo organizuje podobną awanturę. W zeszłym roku również organizowane było wydarzenie zatytułowane „Chryja pod Radiem Maryja”. Trzeba przyznać, że nazwa jest adekwatna do tego, co lewactwo wyprawiało. Zbiegowisko relacjonowała m.in. Wirtualna Polska.

Źródło: facebook.com/youtube.com

63 KOMENTARZE

  • A co takiego zrobił rydzyk ze porównujedz ZŁODZIEJA do porządnego obywatela PANA JURKA OWSIAKA .Czekam kiedy ten podły ZLODZIEJ rydzyk odpowie za PIENIĄDZE KTORE ukradł rydzyk a POLACY ZBIERALI DLA STOCZNI UKRADŁ judasz rydzyk prawo musi zadziałać

   • A jakie ukradł pieniądze? Stocznia? Człowieku, a przepraszam „Narodzie Polski”. Doinformuj się! W książce pt.” Głowę trzeba nosić wysoko”, opisana jest sytuacja związana ze Stocznią w Gdańsku. Faktycznie było założone stowarzyszenie, jednak nigdy nie zbierało pieniędzy „do puszki”. Każda wpłata musiała być imienna i rejestrowana. Gdy było już pewne,że stoczni uratować się nie da, to były apele na antenie Radia Maryja, aby zgłosić się po zwrot wpłaconych pieniędzy. W tym samym czasie „Solidarność” zaczęła zbierać pieniądze nie tyle na ratowanie stoczni, co na pomoc dla stoczniowców. Wtedy właśnie powstało stowarzyszenie „Solidarni ze Stocznią Gdańską”. Rozprowadzali oni cegiełki i ludzie nie wiedzieli co się dzieje. Proszę teraz zobaczyć, że nie były zbierane pieniądze od anonimowych darczyńców. Zachęcam jednocześnie do zapoznania się z lekturą, może wtedy niektórym rozjaśni się kilka kwestii.

 1. Rozwa lic ta siedzibę szatana
  A 100 miljonow dotacji rządowej przeznaczyć na przeczkola
  PiS wygonic razem z zydami

 2. Bardzo dobrze niech ZLODZIEJ nie czuję się bezkarny rydzyk to TYPOWE zachowanie HIENY

 3. Jak ma wyglądać to tak samo jak rok temu, to potrzebny jest zakaz na takie coś.

Comments are closed.