Michał Wiśniewski jest bankrutem ale na nagranie do telewizji przyjeżdża luksusowym BMW wartym fortunę

Michał Wiśniewski. Foto :YouTube
Michał Wiśniewski. Foto :YouTube

W pierwszej połowie 2018 wokalista Ich Troje Michał Wiśniewski oficjalnie ogłosił bankructwo, jednak przyznał, że to nie koniec życia, a dopiero jego początek.

Nowe otwarcie w wykonaniu Wiśniewskiego wygląda imponująco. 46-latek gościł niedawno z synem Xavierem w Pytaniu na Śniadanie. Wokalista odjechał sprzed studia luksusowym BMW wartym prawie 400 tysięcy złotych, a na przednim siedzeniu pasażera wiózł swojego ukochanego syna.

źródło: wp.pl

23 KOMENTARZE

  • Wy jesteście bankrutami on jest celebryta i zawsze zarobi na czymś a wy musicie pracować na zmiany i w soboty i niedziele a wiec kto tu jest cieniasami ?

   • A jaki on celebryta ? Długi kredyty nawet domu niea swojego.
    Żyje na cwaniaka i jak widac ma sie z tym calkiem dobrze. A dla ciebie Czlokiwek ktory jest uczciwy i pracuje na zmiany w soboty i niedziele to cienias? Na glupote nie ma lekarstwa a szkoda bo jak czytam takie herezje jak twoje… Kolejny internetowy trol .

 1. Skoro jest dłużnikiem sporej kasy komornik powinien zalicytować autko. Ale znając życie samochód jest na kogoś innego zarejestrowany.

  • to 2016 . A 60 tys to z 2013 roku przywioeziony w IDEALNYM STANIE Z NIeMIEC. i TAKIM SAMOCHODEM JEZDZIŁ TYLKO niemicki lekarz do swojej kochanki .

 2. To nic. Przez kilkanaście lat Dubieniecki przechodził traumę odbywając stosunki płciowe z Martą. Ona wygląda jak stryjek Jarek. Tak że Dubieniecki w czasie stosunku widział twarz stryjka. A najgorsze jest to że budził się zawsze przy stryjku.i jak córka się rodziła to westchnoł i powiedział następny stryjek się urodził nic na to nie poradzę i posowač będę dalej Martę w postaci Jarka.

 3. To bardzo bogaty bankrut.Tylko takim udaje się wyjść z założenia.Wiadomo,wszystkich opłacić i żeby jeszcze zostało.

 4. Jak bankrut moze jeździć takim luksusowym autem,gdzie są banki ,komornik już powinien go puścić z torbami .kogoś innego już by zgnoili ale jego nie bo celebryta z Bożej łaski, idiota malowany i wygląd starego alkoholika ,a może tak nie jest?

 5. EŻ WY!!!! To nawet biednemu bankrutowi osikowe kołki pod żebra byście wbili, od tyłu w plecy,

 6. Przecież Michaś Wieśniewski wszystko ma sztuczne; zęby, włosy, mózg, fiuta … i to BMW też jest wyrzeźbione ze styropianu.

 7. Jak się PAN bawił w hulakula na modlińskiej…
  Bo place zabaw dla dzieci są kozackie
  Dzieci mogłyby z tamtad nie wychodzic

 8. Bo żeby w kręgle to chyba tylko swoimi kulami
  😁😉😉😂🤣😂🤣😂🤣

Comments are closed.