Jasnowidz Jackowski ostro o trwającej wojnie. „Politycy nas oszukują” [VIDEO]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Najbardziej znany Polski jasnowidz – Krzysztof Jackowski z Człuchowa – był gościem Krzysztofa „Atora” Woźniaka, gdzie mówił między innymi o kwestiach wojny ideologicznej. – Proszę zwrócić uwagę, że my jesteśmy tego uczeni w sposób agresywny – mówi Jackowski.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa w najnowszym wywiadzie dla „Atora” mówił między innymi o kwestiach politpoprawności i wojny ideologicznej, która została wywołana przez wszelkiej maści lewactwo i trwa na całym świecie. Jest to agresywna wojna, w której pojęcia zmieniają swoje znaczenie, a osoby o niepoprawnych poglądach nie mają prawa uczestniczenia w debacie.

Popatrzmy na Europę 8-10 lat do tyłu, jakaż to była Europa, Niemcy pachniały Niemcami, Holandia pachniała Holandią, Wielka Brytania pachniała Wielką Brytanią, w Szwecji było po Szwedzki zimno, czuło się narodowości. Proszę zwrócić uwagę, że polityka od przynajmniej 10 lat bardzo mocno zbiega się z tym, co się fizycznie dzieje w Europie – mówi Jackowski.

Ja za Platformy Obywatelskiej bardzo często słyszałem „Polskość to nienormalność” (…) Patriotyzm to rasizm, słuchajcie, politycy konsekwentnie tworzą w swoich narodach pogardę do obywatelstwa danego narodu, do poczucia się patriotą, do historii, do tego że nasz kraj powinien być otwarty, ale jesteśmy narodem Polskim i to chronimy – dodawał jasnowidz.

Mówiąc to podpadam w tej chwili pod rasizm. Tak nas wyszkolono można powiedzieć. Wszelka tolerancja na każdym tle, te kryteria tolerancji zaczynają być jakieś wyimaginowane. Powiedzmy bardzo mocno się nasilają uwagi, że nie można być homofobem, nie można być antysemitą, antyeuropejczykiem, ja to wszystko rozumiem, tylko proszę zwrócić uwagę, że jesteśmy uczeni tego w sposób agresywny – wskazywał Krzysztof Jackowski.

Czyli w sposób taki, że powiedzmy jak widzimy parady kobiet i mężczyzn dziwnie ubranych, pokazujących swoje nagie pośladki. Tu spacerują ludzie, którzy są normalnie ubrani, którzy mają rodziny, a tu nagle chodzą jacyś półnadzy wymalowani ludzie, i oni mówią, że oni mają prawa do seksu. Słuchajcie jedną rzecz, to nie jest prawdą, politycy nas oszukują, z jednej przyczyny, gdyby małżeństwo miało takie same prawa, na co sobie inni pozwalają publicznie, to mogłoby małżeństwo wyjść i się półnadzy obściskiwać pod pałacem kultury, ale przecież ci ludzie zaraz byliby aresztowani za obnażanie się, za deprawację – mówił.

18 KOMENTARZE

 1. Kolejna marksistowska wersja ludobójczego socjalizmu tym razem realizowana pod tęczowymi sztandarami LGBT-MultiKulti.

  „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
  Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

  „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
  Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

  nczas.com/2018/10/14/sensacyjny-tajny-raport-amerykanskiego-wywiadu-hitler-byl-biseksualista-i-sadomosochista/

 2. Różal i Jackowski – autorytety NCzasu w kwestiach obyczajowych i społecznych. A potem się dziwią, że tradycyjne wartości są tak często wyśmiewane, skoro oni w tak „dzbanowaty” sposób je promują…

 3. To będzie wojna jak nic a ja mam małe dziecko do wychowania masakra nie mam już siły do tego wszystkiego

  • Nie przejmuj się Mila.
   Spokojnie wychowuj dziecko a czy wojna będzie czy nie to zobaczymy.
   Jak ma być to niech i będzie.
   Ty masz wychowywać dziecko i nie martwić się wojną.

  • Mila, odstaw NCzas na dłuższy czas, razem z Jackowskim i tytułami o „świecie na krawędzi wojny”. Uspokoisz się.

  • No trochę niefajnie mieć dziecko w tych niepewnych czasach. Między innymi właśnie przez „niepewność jutra” nie chcę mieć dzieci.

 4. Tez mam male dzieci i czasem myślę co co bedzie,co z nami zrobia,czy zamorduja na oczach dzieci,Jezu…

  • Prawdopodobnie 90% młodych zginie na wojnie i w socjalistycznych obozach koncentracyjnych. Nadchodzi bankructwo i krach państw opiekuńczych.

   • Nie strasz jej, może nie 90 a tylko 10-30%, nawet jak będzie wojna.
    Obozów koncentracyjnych raczej nie będzie a to że nadchodzi kres państw opiekuńczych to dobrze.
    Do całego tego syfu może by nie doszło gdyby kobiety nie mogły głosować, bo to one zwykle głosowały za socjalem. Tak czy owak to teraz po ptokach.

    • Racja, może zawyżyłem statystyczną liczbę poległych, jednak reset systemu i budowa nowego modelu ekonomicznego będzie zdecydowanie bolesna na całym świecie. Banki centralne zaczynają skupywać setki ton złota, to nie jest przypadek.

  • Posiadanie dzieci w tych szczególnie niepewnych czasach wiąże się ze strachem i cierpieniem… Dziecko może bardzo cierpieć w przyszłości, gdy coś popsuje się na świecie. Warto wziąć to pod uwagę przy planowaniu dziecka.

 5. Śledztwo zostało otwarte pod pozorem dokonania czynu zniewagi – prokuratura podała art. 257kk. Jednak zniewaga zdefiniowana w artykułach 257kk i 216 kk w jednoznaczny sposób może dotyczyć tylko osoby żywej, a nie postaci historycznej – to pierwsze polityczne zmanipulowanie i złamanie prawa pisanego, widać jak na dłoni. Cytat:
  „art. 257
  Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby,
  podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.”
  Po drugie, prokuratura ogłosiła, że wszczęła śledztwo „z urzędu”, podczas gdy art. 216 § 5 kodeksu karnego definiujący czyn zniewagi i sposób postępowania przy podejrzeniu jej wystąpienia określa jednoznacznie, że:
  „§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.”
  zatem prokuratura nie miała prawa wszczynać śledztwa „z urzędu”.

  Wygląda więc na to, że PiS nie lubi tylko słowa komunizm, ale najpaskudniejsze praktyki charakterystyczne dla komunizmu PiS-owi nie przeszkadzają, zwłaszcza gdy służą do utrzymania się przy władzy.
  Teraz już wiem do czego PiS-wi potrzebni są komunistyczni prokuratorzy, którzy tam są i to na eksponowanych pozycjach.

 6. No niezłe kombo. Jackowski i Ator no kurde nie ma co będzie wesoło, jeden pieprzy głupoty a drugi to plagiator i robi częste wycieczki do sądu jak pewien znany Polityk od religii smoleńskiej.

 7. Wojna ideologiczne, religijna itp. po to by ludzi skłocic i wciągnąć w grę typu Matrix. Wszystko jest grą, sztuczną kreacją, manipulacją a ludzie wierzą tylko w tę przedstawiana powierzchownosc każdej ze stron. Ktoś na tym korzysta tylko nie my.

Comments are closed.