Korwin wprost o proteście nauczycieli: „Widać, jak głęboko tkwimy w komunizmie”

Janusz Korwin-Mikke na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl
Janusz Korwin-Mikke na konwencji Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. / foto: LiveOn.pl

W sprawie taksówkarzy, nauczycieli itp., itd. wyraźnie widać, jak głęboko tkwimy w komunizmie. Wszyscy dbają o Człowieka Pracy – mówi Janusz Korwin-Mikke. Jeden z liderów Konfederacji odniósł się tym samym do trwających obecnie protestów, w tym strajku nauczycieli, który skutecznie paraliżuje polski system edukacji.

Zdaniem polityka, największym problemem w myśleniu władzy oraz nieudolnej opozycji jest złe ustawienie priorytetów. Ważnym jest bowiem człowiek strajkujący, usługodawca a nie klient końcowy.

Tymczasem ważne jest nie dobro taksówkarza czy übermenscha, tylko pasażera. Człowiek Pracy – w tym nauczyciel – ma na dwóch łapkach służyć przed klientem, czyli ojcem dziecka – stwierdził Korwin-Mikke.

Jednocześnie, w rozmowie z tygodnikiem DoRzeczy, prezes partii KORWiN przyznał, że jego zdaniem Sławomir Broniarz, przewodniczący Związku Nauczycielstwa Polskiego powinien trafić do więzienia za swoją działalność.

Towarzysz Sławomir Broniarz powinien siedzieć w kryminale razem z wierchuszką ZNP, szkoły powinny zostać natychmiast sprywatyzowane, wprowadzony bon oświatowy – i żadne strajki nie miałyby miejsca, poziom oświaty zacząłby rosnąć, podobnie jak zarobki nauczycieli – podkreślił.

Źródło: DoRzeczy.pl / NCzas.com

43 KOMENTARZE

 1. I w tym samym kryminale powinna siedzieć większość społeczeństwa polin. Nie po to wymordowano większość warstwy inteligencji Polaków i na ich miejsce nahodowano tu hordy chamo-sovieticus, żeby tym nielicznym Polakom w polin dać normalnie żyć. Dotychczasowe wyniki wyborcze JKM pokazują realną ilość Polaków w tym kraju.

 2. Człowiek Pracy – w tym nauczyciel – ma na dwóch łapkach służyć przed klientem, czyli ojcem dziecka
  I właśnie dlatego wybory z JKM to katastrofa.
  Służyć na dwóch łapkach pozyska głosy tych co nie strajkują? Trzeba być kompletnym kółkiem by tak myśleć. Właśnie JKM takim bredniami zapędza ludzi do ZNP czy PiS.
  To jakby do narzeczonej wypalić będziesz służyć na dwóch łapkach po ślubie.
  Kompletna aberracja i max. 6% tyle co u Palikota czy Samoobrony.

  • Po co ta fałszywa troska? Nauczyciele i urzędnicy i tak nie zagłosują na Konfederacją, ty zresztą też.

  • Jeżeli jednocześnie narzeczonej pokażesz wyciąg z konta z odpowiednią kwotą to przyrzecze Ci służenie na jednej łapce i nie tylko. I zapewniam, że nie rzuci się w objęcia obdartusów deklamujących romantyczne wiersze o wspaniałym życiu w biedzie. O ile oczywiście ma rozum – z czym bywa różnie. I tu rodzi się pytanie – uwodzić głupich czy mądrych?

   • Mądrych nie trzeba uwodzić. Mądrzy i tak wiedzą co jest co. JKM jest, po prostu, reprezentacją mądrej i moralnej części społeczeństwa polin. Reszta to szambo i biomasa.

    • Masz słuszną rację i dlatego mądrzy Żydzi, w odróżnieniu od głupich Polaków, głosują na JKM.

     • Mądrzy prawicowi Żydzi, o poglądach zbliżonych do Misesa i Rothbardam, ale takich jest w Polsce mniejszość – więcej jest takich jak jak Jerzy Urban czy Bernie Sanders.

     • Mądrzy prawicowi Żydzi, o poglądach zbliżonych do Misesa i Rothbarda, ale takich jest w Polsce mniejszość – więcej jest takich jak jak Jerzy Urban czy Bernie Sanders.

    • Chciałem zagłosować na Konfederację ale po takim wpisie zrezygnuję. Zresztą po co im głosy szamba i biomasy.

     • No to pokazujesz Zenek swoją inteligencję i to jaką chorągiewką na wietrze jesteś że losowy człowiek z internetu potrafi zmienić twój światopogląd. Żałosne.

  • Tyle że z narzeczoną masz romans, a z wyborcą i klientem już nie, tu masz konkretne układy, z których trzeba się wywiązywać. Z klientem miałem układ o dobrym towarze i dobrej obsłudze, to klient był najważniejszy a nie moje wakacje zagraniczne, które były tylko nagrodą za pracę z zadowolonym klientem a nie sensem istnienia firmy. Jednocześnie od nauczycieli wymagałbym tak samo dobrej obsługi jaką dostaje klient dobrej firmy. Korwin ma zatem wiele racji, ale Korwin jest dla inteligentnych a nie dla emocjonalnych małp składających się na większość wyborców niestety.

  • a wolisz zabiegać o tych parę tysięcy strajkujących nauczycieli czy o kilka milionów rodziców dzieci uczonych przez tych nauczycieli?

  • Nie tylko Korwin tak mysli, ze nauczyciele to jelopy, ktore na czas pracy obu rodzicow, maja wpakowac wiedze dziecku, by nie bylo takie glupie jak oni, ciezko pracuja, by kasa poszla na ideologicznych swirow edukacyjnych. A nauczycielom sie poj…lo w mozgownicach i mysla, ze urosli do roli bogow i to, ze kochaja komunizm, i moga go przekazywac dzieciom w szkolach. Rodzicow zas uwazaja z intruzow i pasozytow, taka jest prawda.

  • Kսrwa pajacu, konsumentów jest 40 mln, a nauczycieli czy taksówkarzy jest garstka, ale wiem, że jesteś PiSdą, więc Twoja troska o KONFEDERACJĘ jest gówno warta.

  • A mnie ciekawi kto tego gościa bierze na poważnie. I czy to da się leczyć.

 3. „…ma na dwóch łapkach służyć przed klientem, czyli OJCEM dziecka…”.
  W tej sytuacji można tylko skandować hasło wybitnej feministki – „Dość terroru kobiet!”.

  • Racja ! Feminizcja edukacji to rak który zjada cały ten histryczny i głupi system. Akurat tu, czyli w edukacji przydałby się parytet płci, bo co te niezrównoważone psychicznie suki robią z dziećmi to horror.

 4. „Dość dyktatury kobiet” – JSW obraziłaby się, że przekręca się jej hasło wyborcze. To skandal!!

 5. W Singapurze obowiązuje Kara Śmierci dla urzędników państwowych za malwersacje, korupcje i kradzież pieniędzy podatnika.

 6. Podoba mi się jaskrawa logika p.Korwina.
  Już Bóg tworząc świat wykazał się logiką.
  Świat przetworzony przez człowieka niestety nie idzie w tym kierunku.

 7. Wprowadźcie bony oświatowe wtedy dobrzy nauczyciele będą zarabiać 30 – 40 tys. Zł miesięcznie a słabi nauczyciele będą musieli zmienić pracę.

 8. Dziś takie deklaracje to kpina. Tyle lat w Sejmie i dopiero sięJKM.zorientował że komuna wróciła do Polski za sprawą PIS .!Czemu wcześniej nie dbano o ludzi pracy. Te strajki to jest determinacja nauczycieli. Mądry Korwin bo zawsze w opozycji. Krytyka nic nie daje a wręcz podgrzewa nastroje społeczeństwa. Zamiast opozycja w jednym szeregu to podzieleni. Te lata zaniedbań na to wszystko się przekładają. Faktem jest że te niby Związki to tylko dobra fucha.do brania pieniędzy za pierdzenie w stołek.

  • Wydaje mi się, ze już dawno się zorientował skoro był autorem uchwały lustracyjnej.

   JKM walczy z komuną już od ponad 40 lat.

 9. Korwin, nie zagłosuje na ciebie.
  Jestem nauczycielem i każdego dnia zmagam się z rozwydrzonymi dziećmi i ich wszechwiedzącymi i pretensjonalnymi rodzicami.
  Nie wysilaj się tak. Mądrzy rodzice są za strajkiem.Popieraja nas.
  Cała wierchuszka sejmu , a jest ich 400 darmozjadów powinna siedzieć, za to jak upodla i znieważa naród, rozdaje menelom kase, zmienia na kolanie ustawy, płaci za propagandę i dopuszcza kler do polityki.
  A prezydent ? Zamilkł, więc po co jest potrzebny?
  Wstyd.
  To dopiero rozbiór państwa, na oczach obywateli, z uśmiechem.

  • Skoro nienawidzisz zawodu nauczyciela i przebywania z dziećmi w szkole państwowej, zmień zawód i prace.
   Nikt cie na siłe nie przykuł do szkolnego kaloryfera.

 10. Tym sposobem Panie JKM straciłeś mój głos.
  Żałuję poprzedniego głosowania.

  • Po co o tym informujesz, kogo to obchodzi? Bardzo dobrze, nie potrzebne są nikomu głosy takich chorągiewek. Idź i głosuj na zdrajców z PiS-u albo innych.

 11. Po Twoich ostatnich wpisach Korwinku straciłem do Ciebie ostatnie pozostałości szacunku. Widać że jesteś tylko chudym brodatym awanturnikiem i krzykaczem.

  • Po co o tym informujesz, kogo to obchodzi? Bardzo dobrze, nie potrzebne są nikomu głosy takich chorągiewek. Idź i głosuj na zdrajców z PiS-u albo innych.

 12. Ja nie zmieniam co jakiś czas partii jak jakieś chorągiewki, którzy cały czas głosują na bandę złodziei i oszustów. Jestem Paleolibertarianinem, więc nie pozostaje mi nic innego jak głosowanie na Korwina który jest Konserwatywnym liberałem.

  • (edit)
   Ja nie zmieniam co jakiś czas partii jak jakieś chorągiewki, które cały czas głosują na bandę złodziei i oszustów. Jestem Paleolibertarianinem, więc nie pozostaje mi nic innego jak głosowanie na Korwina który jest Konserwatywnym liberałem.

 13. Przez większość istnienia ludzkości obowiązywały zasady, które głosi Korwin. Sto lat temu pracownik byl w stanie utrzymać rodzinę z pięciorgiem dzieci, a teraz? No śmiech. Trz ba przywrócić normalność, głosujemy na Konfederację!

 14. Na widok tego człowieka robi mi się nie dobrze. Czy wy nie widzicie że on mówi tylko tyle na ile pozwala mu jego przepełniony kasą portfel? Jego żadna z tych reform bezpośrednio nie dotknie bo on ma za cholerę kasy. Łatwo jest pitolić że przecież „kto ci robił zakładać prywatną firmę”. Tyle że gdyby każdy zakładał firmę to nie byłoby komu pracować a ludzie pracy też są potrzebni. Niech pan JKM się zastanowi kto wybudował mu dom w którym siedział z panem Berkowiczem i jadł jajecznicę? Zrobili to ludzie pracy nie szef firmy budowlanej.
  I tak samo jest z nauczycielami. Niech więc pan JKM przestanie traktować ludzi jak popychadła bo nie jest lepszy do lewaków.

  • Dlaczego bogaty prezydent jest szanowany w USA i Brazylii, a w Polsce prezydentem może być tylko ten który chce na polityce zarobić?

   Żaden polityk w Polsce nie przejmuje się bardziej interesami najbiedniejszych, niż Korwin.

   Wkleję swój tekst, który napisałem prostym językiem, jeśli coś z niego zrozumiesz to dobrze, jeżeli nie to trudno.

   Ile razy można powtarzać, że ten idiotyzm nie działa? Ile razy można powtarzać, że nie ma nic za darmo? To jest urojenie i wirus który się rozprzestrzenia. Jeżeli wprowadzi się jeszcze więcej socjalizmu to na pewno będzie jeszcze drożej – to jest nieuniknione. Marks i Keynes narobili szkód – chociaż z drugiej strony nie są winni temu, że ludzie traktują te ich głupoty poważnie.

   Nie ma nic za darmo. Ktoś musi te wszystkie dobra wyprodukować, a za darmo tych dóbr nie odda, bo w przeciwnym wypadku na tym straci i sam nie będzie miał co jeść. W Wenezueli pozbyli się „kapitalistycznych krwiopijców” i zastąpili ich urzędniczymi pasożytami – w efekcie nie ma kto wyprodukować potrzebnych dóbr. W Wenezueli mają ropę, więc można powiedzieć, że mają pełno sztabek złota, ale nie mają czego za to „złoto” kupić, bo gospodarka nakazowo rozdzielcza jest niewydolna i nie produkuje wystarczająco, więc na półkach sklepowych nic nie ma, szaleje hiperinflacja, a ludzie żyją na niskim poziomie.

   Rząd nigdy nie zapewni pomocy społecznej czy leczenia na wysokim poziomie, ani nie wyprodukuje niczego porządnego, bo nie od tego jest rząd – może tylko przeszkodzić i nie rozwiąże żadnego problemu. Każda interwencja rządowa tylko pogłębia problem. „Rząd nie rozwiązuje problemów, rząd je tworzy” ~ Milton Friedman. Keynesistowska trzecia droga jest idiotyzmem.

   youtu.be/id82zs8BQyc

   youtu.be/azR0iZjQXSM

   Zasiłków nie da się sfinansować z pieniędzy najbogatszych, zasiłki zawsze finansują biedni pracownicy – np. marketów. Jeśli nałoży się podatek na supermarket, to prezes cały ten podatek wlicza w pensje pracowników i ceny towarów, w efekcie czego ludzie którzy zarabiają najmniej dostają najbardziej w kość, bo rosnące ceny uderzają w najbiedniejszych.

   Tak samo jest z bankami – całe koszty zostają przerzucone na klientów i pracowników banku, więc rozwiązaniem nie jest nałożenie podatku na banki, rozwiązaniem jest ustawowe zniesienie obowiązku przeprowadzania operacji finansowych przez banki. Tylko państwo gwarantuje wszystkim prywatnym bankom klientów nakładając na ludzi obowiązek przeprowadzania operacji finansowych przez banki, więc banki są wyłączone z mechanizmów rynkowych i w pewien sposób uprzywilejowane – tak samo jak państwo sprzyja firmom ubezpieczeniowym nakładając na ludzi obowiązek ubezpieczeń. Gdyby ludzie nie byli zmuszeni przez państwo do korzystania z banków to przestaliby narzekać na banki. Druga sprawa to zliberalizowanie do maksimum przepisów dotyczących zakładania banków – tak żeby każdy mógł założyć bank – dzięki temu duża konkurencja na rynku wymusi na bankach wyższą jakość usług – banki będą musiały bardziej starać się o klienta. Ostatnia sprawa to likwidacja banku centralnego, który nie jest do niczego potrzebny – tam tylko kradną pieniądze jak w KNF-ie.

   Realna inflacja jest dużo większa, niż ta którą pokazują statystyki. Ludzie naprawdę myślą, że ten system nigdy nie trzaśnie i tak będzie zawsze, ale prawda jest taka, że kryzys prędzej czy później nastąpi i stanie się to już niedługo. Ja nie odpowiem kiedy, bo nikt tego nie wie, pewne jest tylko to, że czarny łabędź się pojawi. Większość krajów cywilizacji Europejskiej jest zadłużona po uszy, system bankowości centralnej oparty na fiatach zawodzi. To jest szaleństwo… coś mi się zdaje, że keynesizm doprowadzi do takiego kryzysu jakiego nie było w historii. W przeciwieństwie do marksistowskiego komunizmu, keynesistowski korporacjonizm wykańcza organizm powoli, ale w pewnym momencie dochodzi do reakcji łańcuchowej i organizm zostaje zniszczony w jednej chwili.

   youtu.be/rOZDx0cobzs

   youtu.be/BbyHobDd3_M

   youtu.be/LN2DIwXuQ6o

   youtu.be/Tydf48XgYFk

   Gdyby panował wolny rynek na świecie, to już dawno zniknąłby głód w najbiedniejszych krajach, ale ponieważ panuje wielkie oszustwo – tzw. Trzecia droga, (pasożytniczy ustrój w którym nie opłaca się pracować i dochodzić do bogactwa normalną drogą), to nieprawdopodobna ilość kapitału i co najważniejsze potencjału ludzkiego, jest marnowana.

   To rynek decyduje o tym co jest dostępne – czyli ludzie. Wystarczy ludziom nie przeszkadzać. Regulacje państwowe można porównać do tego, że ktoś w waszym domu ustala reguły np. jak możecie umeblować mieszkanie, co możecie brać z lodówki, a czego nie, gdzie możecie stawiać kubek po kawie, a gdzie nie, o której macie chodzić spać.

   Komunizm i każda inna forma socjalizmu nie działa, bo jeśli ktoś komuś w czymś przeszkadza to oczywiste jest, że robota potrwa dłużej – to logiczne.

   Po wojnie w ciągu zaledwie kilku lat zrujnowane Niemcy dogoniły socjalistyczną Wielką Brytanie dzięki ordo-liberalnej reformie Ludwiga Erharda.

   Trzecia droga właśnie prowadzi do tego z czym lewacy walczą – do powiększania się nierówności w społeczeństwie – historia gospodarki niemieckiej to dobitnie pokazuje. Dzieje się tak przez inflację, ponieważ inflacja uderza w najbiedniejszych. Lewica chciała pomóc biednej „klasie robotniczej” ale tak naprawdę zaszkodziła tym biednym robotnikom. Ci biedni robotnicy teraz utrzymują 1 mln bandę darmozjadów w urzędach, cudze dzieci, ludzi na zasiłkach, emerytów, sądownictwo, policję i wojsko – to nie przedsiębiorca płaci podatki, tylko robotnicy, bo przedsiębiorca wlicza wszystko w ceny i pensje. Robotnikom rzuca się jakieś ochłapy, a Oni myślą, że państwo im pomaga, podczas gdy Ci robotnicy wypracowali 4x więcej pieniędzy które zostały przeżarte i zmarnowane, a nierówności zwiększają się mimo tych ochłapów. Nie mam nic przeciwko nierównościom – mogą być nawet takie jak teraz, ale jednak wolę żeby społeczeństwo bogaciło się szybciej, poziom życia rósł szybciej – a to, że przy okazji zmniejszają się nierówności społeczne to chyba dobrze? Prawda? Tylko kapitalizm jest słuszny, każda forma socjalizmu jest idiotyzmem. Wszędzie – w każdym sektorze, czy to np. w pomocy społecznej, czy w ubezpieczeniach (duża konkurencja na rynku firm ubezpieczeniowych wpływa korzystnie na jakość usług i ceny) prywatni ludzie są lepsi, niż państwo.

   Wszyscy ludzie którzy propagują socjalizm to idioci – nawet Ci którzy w tę ideę nie wierzą, ale głoszą te komunistyczne głupoty żeby dostać się do władzy, a potem gdy do tej władzy się dostaną, to nie likwidują socjalizmu, bo boją się buntu głupiej większości która na nich zagłosowała. To są wszystko idioci, wirus Marksa jest czystą głupotą rozprzestrzeniającą się po całej cywilizacji. Nie ma żadnych cwaniaków którzy na socjalizmie korzystają, Ci tzw. „cwaniacy” to idioci którzy tylko myślą, że na tym systemie korzystają, a tak naprawdę tracą – i to dużo. Przez 15 lat życia w socjalizmie „bogaty cwaniak” który dorobił się na tym systemie, dorobił się jedynie papierków, bo jego poziom życia po 15 latach kapitalizmu byłby zdecydowanie wyższy, od poziomu życia w socjalizmie, nawet gdyby w wolnorynkowym systemie był tylko przedstawicielem klasy średniej. Jest różnica między wzrostem gospodarczym , 0,5 proc. a 15 proc. Reasumując – nikomu nie jest na rękę ten system, ale idioci ten kretynizm popierają. Nie mogę tego zrozumieć dlaczego ludzie popierają socjalizm mimo, że to nie jest w ich interesie, bo na tym systemie tracą. To jest uwstecznienie się świata.

   Korwin mówi, że są dwa rodzaje socjalistów: idioci i oszuści – To jest jedna z kwestii w której akurat nie zgadzam się z JKM, Ja uznaję tylko jeden rodzaj socjalistów – ten pierwszy. Sam Marks był idiotą, o ile Marksa można jeszcze zrozumieć (chociaż też wydaje mi się, że jestem dla niego zbyt wyrozumiały), bo za jego czasów kapitalizm dopiero raczkował i nie było kamer itp. dzięki którym można byłoby komuś udowodnić, że nie dotrzymał umowy, o tyle dzisiaj popieranie socjalizmu jest już kompletnym idiotyzmem, ale wirus Marksa do tej pory jest w umysłach ludzi i dlatego biali ludzie wymierają. Niektórym filozofom wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy, ale prawda brutalnie ich weryfikuje

   Przecież skądś te pieniądze, na „500 plusy”, „Matki 4 plusy”, „Mieszkania plusy”, „Wyprawki” i inne socjale trzeba wziąć. Pieniądze nie biorą się z powietrza – gdyby tak było to rząd przydzieliłby każdemu specjalną maszynkę do drukowania pieniędzy i jeżeli brakowałoby komuś szmalu to po prostu dodrukowałby sobie trochę. Pieniądze biorą się z czyjejś ciężkiej pracy i jeżeli rząd rozda komuś czyjeś pieniądze to na pewno ktoś na tym straci, bo gospodarka to zbiór naczyń połączonych. Skala marnotrawstwa pieniędzy jest tak ogromna, że ciężko sobie wyobrazić jakie są realne straty – aż nachodzi człowieka refleksja jak rozwijałaby się gospodarka i na jakim poziomie byśmy dzisiaj żyli gdyby przez ostatnie 70 lat nie było socjalizmu. Ci co pozornie korzystają na tym systemie – czyli np. korporacje które mają umowy z rządami i zwalczają konkurencję małych firm, nie pozwalają nikomu się wybić, tak naprawdę na tym systemie tracą, bo Ci bogaci dziś żyliby na wyższym poziomie nawet jeśli ich firmy zbankrutowałyby z powodu braku państwowej kroplówki, dlatego, że postęp polega na tym, że ktoś wymyśli coś nowego – jakieś innowacje które wypierają stare rozwiązania i przejmują rynek, w skutek czego firmy które inwestują w przestarzałe rozwiązania bankrutują, bo konsument przeniósł się na coś nowszego i lepszego, ale dzięki temu wszyscy żyją na wyższym poziomie. Innowacje najczęściej są wymyślane przez nowe małe podmioty, rzadziej przez stare wielkie firmy, więc rząd powinien sprzyjać powstawaniu nowych małych firm i pozwolić zbankrutować tym wielkim i starym, a wszyscy na tym zyskają. Niestety rząd robi odwrotnie – sprzyja wielkim i starym markom, a blokuje i okrada małe nowo powstałe podmioty na rzecz tych starych wielkich firm. Socjalizm zabija kreatywność w ludziach.
   youtu.be/Ys70rLp_4Ts
   youtu.be/7RVS02_iB0M
   youtu.be/EQ4t6rYbJXM
   youtu.be/-sifHikYkEc
   youtu.be/l9R_nym3FpQ
   youtu.be/FHugujs2bQw
   youtu.be/Lgu8yvqTvUs
   youtu.be/3xsmeReoSAY
   youtu.be/v9NcFlitL1k
   youtu.be/exCzaOgeLdo
   youtu.be/Vz-ioUeUcR4
   youtu.be/FstQd9tYJqs
   youtu.be/WKlC-421F2o
   youtu.be/FfWJO2uLd6w
   youtu.be/4HagyiqJM7g

   Wyobraźcie sobie, że w Królestwie Polskim było 500 urzędników (bez całej technologi), a jeżeli teraz jest 1 mln armia urzędników i dodatkowo są ludzie którzy żyją z zasiłków (co prawda nie w każdym kraju tak jest), to znaczy, że z tym światem i logicznym rozumowaniem u ludzi jest coś nie tak. Jeśli na danym terytorium wszystkie szkoły będą uczyć tego samego, to oczywistym jest, że poziom nauczania spadnie z braku konkurencji, co będzie się przekładało na zbiorową głupotę mas, brak samodzielnego myślenia – a dodając do tego hipnotyzującą telewizję otrzymujemy mentalnego niewolnika.

   Wszystkie państwowe agencje kosmiczne to banda pasożytów – dostają pieniądze, a ludzie nic z tego nie mają. Kiedyś robotnik mógł utrzymać żonę i pięcioro dzieci, dzisiaj ma na utrzymaniu dużo więcej nieswoich dzieci których w życiu na oczy nie widział, dodatkowo utrzymuje jeszcze dorosłych ludzi których nawet nie zna, a sam dzieci nie posiada, bo ten system jest tak skonstruowany, że nie opłaca się mieć dzieci, a żeby było śmieszniej, robotnik jest wdzięczny państwu za to, że opiekuje się nim i państwowymi dziećmi, a Jego niezbyt dobra sytuacja materialna to wina „wrednych kapitalistów” bo za mało płacą, a oni przecież „mają z czego” „wystarczy, że obniżą sobie zarobki”. Absolutnie nie ma w tym żadnej winy wspaniałego państwa które ładuje mu knagę do mordy, a On jeszcze się z tego cieszy jak głupek – bo jest głupkiem.

   Tak musi być, musi być silne państwo, musi być tyle urzędników, bo inaczej będzie bałagan i wszyscy się pozabijają, a „wredny Korwin” chce zniszczyć wszystko co „wspólnie budowaliśmy przez tyle lat ”całą wspaniałą biurokrację” i „silne państwo” – Jeżeli Korwin tego nie zniszczy, to samo się rozwali, a idioci upadną z hukiem i rozwalą sobie swoje parszywe ryje. Zidiocenie tego świata jest ogromne, kompletny brak logiki, debile myślą, że tak będzie zawsze i nie zdają sobie sprawy, że to co było kiedyś wróci – monarchie wrócą i będą trwać dłużej niż demokracje, bo monarchie zawsze trwają dużo dłużej, niż demokracje, cykl Arystotelesa zatacza koło, cywilizacja Europejska jest bardzo blisko, ale nie wiadomo czy świat Post-Okcydentalny przetrwa, bo taka cywilizacja nie może długo istnieć w obecnym kształcie.
   youtu.be/VvTWroQcQ_A
   youtu.be/gQqRwLi9mb8
   youtu.be/uNR2o1zXQiM

 15. Korwin ma rację.Banda oszołomów robi sobie strajk!
  Pogonić w cholerę towarzystwo!
  Kiedy mnie nie pasuje praca-szukam lepszej.

Comments are closed.