„Król TVN” szpanuje na Instagramie. Kuba Wojewódzki: „Kupiłem Ferrari, na buty nie starczyło” [FOTO]

Kuba
Kuba "Król TVN" Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki, samozwańczy „Król TVN”, postanowił zaszpanować na Instagramie i pochwalić się Ferrari, które kupił za kontrakt w Play. Oczywiście w komentarzach szybko zawrzało.

Kuba Wojewódzki, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, który obecnie prowadzi autorski show w TVN. Zarobki Kuby Wojewódzkiego robią prawdziwe wrażenie.

Według informacji przekazanych przez „Super Express” „Król TVN” co miesiąc inkasuje ponad 180 tysięcy złotych. Kiedyś pochwalił się też, że za jedną reklamę zainkasował ponad 2,5 miliona złotych.

Jest rok #2011 za pierwszy kontrakt z @play_polska kupiłem sobie ładne auto #ferrari #599 #fiorano Niestety nie starczyło na buty – napisał na Instagramie Wojewódzki.

W komentarzach oczywiście zawrzało, część wiernych fanów pozytywnie skomentowała przechwałki Wojewódzkiego, jednak nie zabrakło także typowo socjalistycznego podejścia osób, które mają pretensje do Wojewódzkiego, że ten dobrze zarabia, a oni najwyraźniej…nie.

Szkoda ze tylko nieliczni maja dostep do takiej gotowki – pisze jeden z Internautów. – Taki to pożyje 😫 – pisze kolejny. Inna Internautka posłużyła się piktogramami, które chyba też nie wyrażają poparcia: 🤢🤢🤢🤢🤢🤢.

40 KOMENTARZE

 1. „jednak nie zabrakło także typowo socjalistycznego podejścia osób, które mają pretensje do Wojewódzkiego, że ten dobrze zarabia, a oni najwyraźniej…nie.”

  to nczas nie wie że Wojewódzki jest komunistą a ci co mu zazdroszczą wolnorynkowcami?

  • Wolnorynkowcy mają gdzieś jego zarobki. Gdyby zlikwidowano podatek dochodowy, Wojewoda zarobiłby jeszcze więcej i kupił dodatkowo kilkadziesiąt par butów. Lewactwo okradło go z butów.

   • Uwierzył bym gdyby ci wolnorynkowcy nie nazywali siebie samych „prawicowcami”.

    • nie ma wolnorynkowych lewaków, całe lewackie badziewie jęczy za socjalizmem.

     • nie mnie oceniać czy są wolnorynkowi lewacy bo bardziej chodziło mi o centrystów ale na pewno nie istnieją wolnorynkowi prawicowcy tak jak nie istnieje czarny śnieg czy islamski katolicyzm
      nie ma wiekszych wydatków socjalnych i penitencjarnych od prawicowej polityki prorodzinnej

     • ? 23/04/2019 at 20:09
      Nie znasz się, poza tym masz fanatyczną lewacką manie ukierunkowaną na socjalistyczne ludobójstwo zgodne z poglądami lewaka hitlera i marksa.

     • Widzisz, już bredzisz jak prawdziwy prawicowiec Dariusz.
      Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach tylko ty cierpisz na polityczną schizofrenię.
      „prawica wolnościowa” heh
      cóż, dewiantów w społeczeństwie podobno jest stały odsetek ok 1%

     • Jako nieoczytany lewak zatrzymałaś się na hitlerowskim poziomie rozwoju dlatego nie odróżniasz prawicy od lewicy. Typowa przypadłość lewactwa.

     • Twoja schizofrenia jest ciężkim przypadkiem bo za lewactwo uznajesz poglądy z 2 przeciwstawnych stron barykady, np moich i Dariusza. Twój ziomal przynajmniej w odróżnieniu od ciebie potrafi dobrać środki do waszych wspólnych prawicowych celów.
      Z mikkowskiego pajacowania od 30 lat nie ma żadnych realnie wolnorynkowych skutków. Jesteście jak małe dzieci co kupę nazywają papu.
      Baw się dalej tym guwnem. Cześć.

     • Ludzi bardziej interesuje lewackie pasożytowanie na socjalu, z tego powodu wolnorynkowe poglądy Korwina nie zyskują na szerokim poparciu.

     • Kiedyś potężny SLD po wejściu do UE w biednej Polsce postawił na „zachodnie wartości” dzięki czemu trafili do politycznego odbytu a „polsko-solidarny” PiS zdobył pełnię władzy.
      Słowem robili to samo co Mikke któremu w głowie tylko wszystko „prawicowe” i „narodowe” a z pustego nawet Salomon nikomu nie naleje.
      Miller dawno temu ostrzegał że elektorat lewicy jest radiomaryjny choć nie dosłownie. Lis zresztą potwierdził to w swoim programie na żywo.

      Nie jest problem z ludźmi tylko ich doborem.
      Kto chce „prawdziwej lewicy” czy „prawdziwej prawicy ” utonie w marności nad marnościami.

     • Cały Układ z Magdalenki to zwykła banda socjalistów po szkołach leninowskich wykorzystująca komunistyczną mentalność Polaków i kompletny analfabetyzm ekonomiczny do sprawowania władzy.
      46 miejsce w Rankingu Wolności Gospodarczej mówi jednoznacznie jakie miernoty rządzą tym krajem.

 2. Lepiej sobie żydowski parchu mózg prawdziwy kup! Potem może luksusową trumnę.Normalnym,myślącym niczym nie zaimponujesz.Jesteś tylko żydowskim ścierwem dopuszczonym do kranika z ,,korytem,,.Zawsze kranik może się zatkać i ,,powiatowy,, naprawdę zacznie wyglądać i cuchnąć jak ścierwo….Przepraszam.Żydowskie ścierwo!!!

  • Co za typowo polskie myślenie.Pelne nienawiści.antysemityzmu,politykierstwa i niezrozumiałego bełkotu bez konkretów.
   Wstydzę się,że przyszło mi żyć w jednym kraju z takimi zawistnymi popaprańcami.

 3. Zawistne lewactwo ma ciężko, zazdraszcza i jednocześnie musi popierać kapitalistyczne zarobki Wojedody. :)

 4. Wolałabym aby ludzie nauczyli się „szpanować” empatią o ile muszą czymkolwiek szpanować. Chęć „szpanu” wiąże się z niedowartościowaniem ale czy samochód może dowartościować kogoś jako człowieka?

  • Dla tego żydowskiego palanta,samochód jest przedłużeniem obrzezanego penisa.Pytanie tylko kto z tego penisa korzysta?

  • Ogólnie niby się zgadzam ale z punktu widzenia ekonomii szpan nie jest zły, zwłaszcza gdy mowa o pieniądzch których nie da się przejeść.
   Nie da się pogodzić skromności z dobrobytem bo z jego chęci zaimponowania też ci skapnie gdy pieniądz jest w obiegu. Gdyby Rydzyk w odwecie na Wojewódzkiego serio kupił maybacha też było by dobrze.
   Ważne by nikogo nie obrażać.

   • @lol Idz to powiedz głodującym, chorym czy bezdomnym – może się na ciebie nie obrażą. Rozumiem, że w/g ciebie gdyby te pieniądze przeznaczył dla potrzebujących to one wyszłyby z obiegu? Gratuluję rozumowania.

    • Jak już dopytujesz to odpowiem.
     Gdyby każdy bogacz rozdał swoje pieniądze głodującym, chorym czy bezdomnym ceny żywności, leków i mieszkań poszły by w górę.
     Zresztą bogaci celebryci część dochodów rozdają bezpośrednio czy na imprezach charytatywnych ale i tak są nazywani złodziejami bo nie oddają wszystkiego.
     Zresztą jak nawet Wojewódzki wyda wszystko na wódkę to i tak państwo bedzie mieć z tego vat.

     • @lol Następna „mądrość” naukowa – wyższa sprzedaż powoduje wzrost cen. Absurd.

    • Dziękuję ci serdecznie za dość szybkie i zauważalne rynkowo „obniżki” artykułów spożywczych po wprowadzeniu 500 plus.
     Dla was, prawicowców pieniądze rosną na drzewach.

     • @lol To, ze ktoś jedną ręką daje a drugą odbiera nie ma nic wspólnego z ekonomią – to polityka ogłupiania. Proponuję zdrowy rozsądek a nie słuchanie bełkotu pseudonaukowców, którzy na siłę próbują uzasadniać okradanie ludzi „prawami ekonomii”.

 5. a te półgłówki oglądają TV i kupują abonamenty i kablówkę gdzie każdy program przerywany jest po 15 minutach reklamą …..tak się strzyże baranów …brawo kuba

  • Najlepiej nie mieć nic i liczyć na zasiłki prawicowego rządu.
   A że zasiłki pochodzą z podatków bogatych jak Wojewódzki to już nie ważne.

   • Pewnyś baranie durny że ten cwel płaci podatki szpanując w niemiecko amerykańskiej TV?!!!!!!

    • Na pewno nie płaci żadnych podatków bo mieszka w tym niezalegalizowanym ferrari, żywi sie powietrzem, pije deszczówkę, a ubrania znajduje w koszach na śmieci.

    • Podatkowe dochody budżetu państwa oszacowano 92%

     VAT – 45% dochodów państwa,
     akcyza – 22% wpływów do budżetu,
     PIT – 14%,
     CIT – 10%

 6. Jak ktos jest bardzo bogaty, to powinien placic wysokie podatki. A jak ktos jest biedny powinien placic niskie podatki. Proste. W Wlk Brytanii ktos kto zarabia place minimalna praktycznie nie placi podatku dochodowego. A najwyzsza stawka PIT wynosi 45%. I bardzo slusznie. Jak ktos jest bogaty niech placi- ma z czego. Tysiac euro/dolarow/funtow/zlotych ma o wiele wieksze znaczenie dla czlowieka biednego niz dla milionera, ktory nawet po zaplaceniu wysokiego podatku dalej bedzie bogaty, duzo bogatszy niz zwykly czlowiek. Bogatsza czesc spoleczenstwa powinna w wiekszym stopniu lozyc na utrzymanie panstwa. Na tym wlasnie polega sprawiedliwosc spoleczna.

  • Zalatuje komunistycznym złodziejstwem i zawistnym typowo lewackim karaniem ludzi za prace.

Comments are closed.