„Król TVN” szpanuje na Instagramie. Kuba Wojewódzki: „Kupiłem Ferrari, na buty nie starczyło” [FOTO]

Kuba
Kuba "Król TVN" Wojewódzki. / foto: Instagram

Kuba Wojewódzki, samozwańczy „Król TVN”, postanowił zaszpanować na Instagramie i pochwalić się Ferrari, które kupił za kontrakt w Play. Oczywiście w komentarzach szybko zawrzało.

Kuba Wojewódzki, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, który obecnie prowadzi autorski show w TVN. Zarobki Kuby Wojewódzkiego robią prawdziwe wrażenie.

Według informacji przekazanych przez „Super Express” „Król TVN” co miesiąc inkasuje ponad 180 tysięcy złotych. Kiedyś pochwalił się też, że za jedną reklamę zainkasował ponad 2,5 miliona złotych.

Jest rok #2011 za pierwszy kontrakt z @play_polska kupiłem sobie ładne auto #ferrari #599 #fiorano Niestety nie starczyło na buty – napisał na Instagramie Wojewódzki.

W komentarzach oczywiście zawrzało, część wiernych fanów pozytywnie skomentowała przechwałki Wojewódzkiego, jednak nie zabrakło także typowo socjalistycznego podejścia osób, które mają pretensje do Wojewódzkiego, że ten dobrze zarabia, a oni najwyraźniej…nie.

Szkoda ze tylko nieliczni maja dostep do takiej gotowki – pisze jeden z Internautów. – Taki to pożyje 😫 – pisze kolejny. Inna Internautka posłużyła się piktogramami, które chyba też nie wyrażają poparcia: 🤢🤢🤢🤢🤢🤢.