Różal zgwałcił intelektualnie LGBT+! MegaOSTRY wywiad z fighterem MMA [VIDEO]

Marcin Różal Różalski. / foto: YouTube: wRealu24
Marcin Różal Różalski. / foto: YouTube: wRealu24

Marcin Różal Różalski był gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24, gdzie odniósł się między innymi do kwestii osób LGBT. Popularny Różal słynie z niepoprawnych politycznie wypowiedzi i krytyki lobby homoseksualistów.

Zobacz: LGBT, niech sobie będą, mi oni nie przeszkadzają naprawdę, niech sobie idzie za rękę chłop z chłopem, dziewusia z dziewusią. Niech sobie dadzą przyjacielski pocałunek, nie przeszkadza mi to. Co mi przeszkadza? – zaczął Różal.

Przeszkadza mi to obnażanie się, te ich parady z genitaliami na wierzchu, gdzie ja idę na przykład ze swoim pasierbem i on to musi oglądać. Mi to nie pasuje, bo ja jako heteroseksualny facet nie idę ze swoją kobitą, nie idzie ona w stringach, a ja z fujarką zasłoniętą tylko liściem i nie smyram jej po tyłku. My to robimy w domach, niech oni też robią to w domach, wiesz o co chodzi – kontynuował Marcin Różalski.

Zwróć uwagę, czego oni chcą. Oni chcą równouprawnienia, żebyśmy ich traktowali normalnie, jak wszyscy wszystkich, ale oni powodują sami swoim zachowaniem, że robią z siebie samych debili. Jeżeli oni żądają specjalnych hosteli dla siebie… – mówił.

Jeżeli ja szukam pracy i przychodzę do Ciebie, mówię Panie Marcinie „dzień dobry, chcę u Pana popracować”. A Ty u mnie popatrzysz i mówisz: „niestety nie może Pan u nas pracować, bo nie podoba mi się Pana wygląd zewnętrzny, ponieważ mam na to inne poglądy”, dobrze idę gdzie indziej do pracy – dodawał.

Ale Ty go nie przyjmiesz do pracy, to on (LGBT – red.) robi za to awanturę, robi z siebie człowieka nieszczęśliwego, to za przeproszeniem, ale o ch*j im chodzi? Chcą żebyśmy traktowali ich normalnie, a swoim zachowaniem sami robią z siebie dobili – podsumował Różal.

Marcin Różalski odniósł się też do kwestii wprowadzania do szkół tzw. latarników LGBT, którzy mają odpowiadać za edukację seksualną w szkołach. – Kto odpowiada za wychowanie dziecka? Rodzic, opiekun. Jeżeli rodzic nie jest w stanie w domu, w normalnych warunkach i zwala to na jakiegoś przypadkowego gościa, to jest niespełna rozumu, powinien się leczyć – stwierdził Różal.

41 KOMENTARZE

  • Kto powiedział, że jest autorytetem debilna PiSdo? Ten artykuł o niczym nie świadczy.

   • Nie, wcale. Trzeci raz cytują wypowiedź tego wytatuowanego na twarzy kolesia jarając się, że kogoś „zaorał” albo „zgwałcił intelektualnie”. Pewnie, „debilna PiSdo”, nie zrozumiałeś w moim komentarzu słowa „autorytet”? Nie dziwię się, nikt tak do ciebie na bank nigdy nie powiedział, to i skąd masz je rozumieć?

    • Kompromitujesz się. Mogą nawet milion razy go cytować, a to i tak niczego nie zmienia. Tacy jak Ty dalej będą się przypierԁalać o propagandę Sommera.

     Trzeba przyznać, że sporo o mnie wiesz… Jak na PiSdę przystało.

     • Będą. A takie PiSdy jak ty będą łykać tę propagandę dla debili jak ciepłe bułeczki. Taka dola takich tępych PiSd.

    • No ale, to Ty dałeś się sprowokować, nie Ja.

     • nie pisze się „Ja”wielką literą, co za przygłup XD

      Oni nie cytują tylko wyraźnie stają po jego stronie używając debilnych tekstów typu „zgwałcił intelektualnie” rodem z faktu.
      Podsumowując, zamknij morde przygłupie.

     • Sprowokować? Do czego?:)
      Jedyne co, do czegoś ktoś tu się „dał”, ty – ośmieszyć.

     • matskry – Nie piszę się też „Polski” z dużej litery, ale Ja piszę i co mi zrobisz debilu? Zabolała Cię dսpa śmieciu ludzki?

      Napisałem wyraźnie, że „mogą cytować”, a nie że „cytują” imbecylu. Kolejny debil który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Zabij się i zakończ swój przegrany żywot pajacu!

     • matskry – Nie pisze się też „Polski” z dużej litery, ale Ja piszę i co mi zrobisz debilu? Zabolała Cię dսpa śmieciu ludzki?

      Napisałem wyraźnie, że „mogą cytować”, a nie że „cytują” imbecylu. Kolejny debil który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Zabij się i zakończ swój przegrany żywot pajacu!

     • Dałeś się sprowokować Sommerowi, a nie mnie debilu.

  • Tomuś myślałem że uprzedzenia są obce takim postępowym ofiarom intelektualnych gwałtów… Widać za mocno Ci weszła wiosna. Rada na dziś kup maść na BD, rada na przyszłość kup wazelinę lub chociaż mydło. Wielu moich pacjentów czuje po tym ulgę, także niefizyczną

   • Uprzedzenia do kogo? Do wytatuowanych na twarzy kolesi z inteligencją mrówki czy gimbazy dziennikarskiej? No mam, sorry:). A pedalskie rady o mydełku czy wyobrażenia, co tam komu wchodzi, zachowaj dla siebie – do gejów uprzedzeń nie mam, ale ja nie z takich, co podejmie temat i się będzie z tobą bawił tak, jak lubisz.

 1. Allah azzawajal ostrzega przed szatanem, który będzie prowadził ludzi na manowce, wzbudzał w nich żądze i nakazywał, żeby zmieniali boże stworzenie (an-Nisa 119). LGBT i Różal są na takich manowcach, pierwsi przez rozpustę a drugi przez pychę i zmienianie własnego ciała tatuażami i sterydami, które też upośledzają mózg i wzbudzają agresję.
  Wysłannik Allaha, pokój i błogosławieństwo boże z nim, powiedział, że ci którzy się tatuują, albo wykonują tauaże na innych będą przeklęci za to że niszczą dzieło boże. Allah azzawajal nie po to stworzył człowieka i dał mu piękno, żeby ten trwale się szpecił i robił z siebie potwora. Lepiej dla Różala byłoby, żeby zaczął czyste życie i powrócił do islamu, o co będę dziś wieczorem modlił.

  • Ale tu jest równie śmiesznie – tak samo bawi mnie powoływanie się na autorytet Różala w kwestiach społeczno-obyczajowych, co na autorytet, dajmy na to, Środy czy Hartmanna. Chociaż, czekaj, oni mają choć profesury. Nie, przeciętny lewak chyba jednak, mimo wszystko, by się na taki obciach nie naraził…

 2. Widac ze koles zna sie na laniu po mordach a na czym innym nie.
  Bo na paradach w polsce wlasciwie nie ma takich zachowan o jakich on mowi.
  A nawet jakby jego pasierb zobaczyl to musialby mu po prostu wytlumaczyc co to jest, normalna rozmowa, ale rozmawianie to umiejetnosc jaka ma malo ktory prawicowiec.

  • Cóż… niestety (dla Ciebie) to są tylko Twoje urojenia. Elektorat Korwina jest najinteligentniejszy, ze wszystkich elektoratów.

   • zeby bylo smieszniej napisz ze ten inteligentny elektorat WOLNORYNKOWY sam siebie nazywa prawicą

    • Na całym świecie jest tak nazywany, bo popiera prawicowe partie:

     Right-Libertarians – prawica jak sama nazwa wskazuje.

     en.wikipedia.org/wiki/International_Alliance_of_Libertarian_Parties

 3. ezus zapowiada zburzenie świątyni w Jerozolimie
  21:5A gdy niektórzy mówili o świątyni, iż jest przyozdobiona pięknymi kamieniami i klejnotami, rzekł:
  21:6Przyjdą dni, kiedy z tego, co widzicie, nie pozostanie kamień na kamieniu, którego by nie rozwalono.
  O znakach zbliżania się końca świata
  21:7Zapytali go, mówiąc: Nauczycielu! Kiedy więc to będzie i jaki będzie znak, gdy to nastąpi?
  21:8On zaś rzekł: Baczcie, by nie dać się zmylić. Wielu bowiem przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Ja jestem, i: Czas się przybliżył. Nie idźcie za nimi!
  21:9Gdy zaś usłyszycie o wojnach i rozruchach, nie lękajcie się; to bowiem musi stać się najpierw, lecz nie zaraz potem będzie koniec.
  21:10Wtedy rzekł do nich: Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu,
  21:11I będą wielkie trzęsienia ziemi i miejscami zarazy, i głód, i straszne widoki, i znaki ogromne z nieba.
  21:12Lecz zanim się to wszystko stanie, podniosą na was swe ręce i prześladować was będą i wydawać do synagog i więzień, i wodzić przed królów i namiestników dla imienia mego.
  21:13To da wam sposobność do złożenia świadectwa.
  21:14Weźcie więc to sobie do serca, by nie przygotowywać sobie naprzód obrony.
  21:15Ja bowiem dam wam usta i mądrość, której nie będą mogli się oprzeć, ani jej odeprzeć wszyscy wasi przeciwnicy.
  21:16A będą was wydawać i rodzice, i bracia, i krewni, i przyjaciele, i zabijać niektórych z was,
  21:17I będziecie znienawidzeni przez wszystkich dla imienia mego,
  21:18Lecz i włos z głowy waszej nie zginie.
  21:19Przez wytrwałość swoją zyskacie dusze wasze.
  21:20Gdy zaś ujrzycie Jerozolimę otoczoną przez wojska, wówczas wiedzcie, że przybliżyło się jej zburzenie.
  21:21Wtedy mieszkańcy Judei niech uciekają w góry, a ci, którzy są w obrębie miasta, niech wyjdą z niego, a mieszkańcy wsi niech nie wchodzą do niego.
  21:22Gdyż dni te, to dni odpłaty, aby się wypełniło wszystko, co jest napisane.
  21:23Biada brzemiennym i karmiącym w owe dni; będzie bowiem wielka niedola na ziemi i gniew nad tym ludem,
  21:24I padną od ostrza miecza, i zostaną uprowadzeni do niewoli u wszystkich narodów, a Jerozolima będzie zdeptana przez pogan, aż się dopełnią czasy pogan.
  O końcu świata
  21:25I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale.
  21:26Ludzie omdlewać będą z trwogi w oczekiwaniu tych rzeczy, które przyjdą na świat, bo moce niebios poruszą się.
  21:27I wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłoku z mocą i wielką chwałą.
  21:28A gdy się to zacznie dziać, wyprostujcie się i podnieście głowy swoje, gdyż zbliża się odkupienie wasze.
  Wezwanie do czujności
  21:29I powiedział im podobieństwo: Spójrzcie na drzewo figowe i na wszystkie drzewa;
  21:30Gdy widzicie, że już puszczają pąki, sami poznajecie, iż lato już blisko.
  21:31Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, iż blisko jest Królestwo Boże.
  21:32Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, a wszystko to się stanie.
  21:33Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.
  21:34Baczcie na siebie, aby serca wasze nie były ociężałe wskutek obżarstwa i opilstwa oraz troski o byt i aby ów dzień was nie zaskoczył
  21:35Niby sidło; przyjdzie bowiem znienacka na wszystkich, którzy mieszkają na całej ziemi.
  21:36Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym.
  21:37I nauczał we dnie w świątyni, na noc zaś wychodził, by ją spędzić na Górze zwanej Oliwną.
  21:38A cały lud wczesnym rankiem podążał do niego, by go słuchać w świątyni.

 4. Idą pedały na paradzie – manifa my pedały my pedały. Jak im krzyknąć wy pedały to się obrażają.To oco chodzi.

 5. Gwałt intelektualny… tak się zastanawiam czy jakiś debil wymyśla te nagłówki czy macie swoich czytelników ze debil…

 6. Zalecam ostrożniejsze dobieranie rozmówców. Co z tego, że chłop „dobrze chciał”, jak sam jest kapuścianym głąbem, który nie jest w stanie wysłowić się poprawnie po polsku?

  • I tu masz rację, ale nie na tym polega demokracja.

   • A na czym polega? Na promocji gamoni? Każdy może mówić co chce, ale nie znaczy to, że na temat tego, co każdy na jakiś temat powiedział trzeba tworzyć artykuły.

    • Oczywiście, że tak – na tym polega demokracja, dlatego właśnie rządzi PiS.

     • Demokracja polega, co najwyżej na tym, że gamoń ma formalnie równy głos co profesor uniwersytetu, a nie na promocji gamoni. I, na szczęście, gamonie nie rządzą, jak już, to raczej gamoniami mądrzejsi ludzie sterują.

      Jakby było inaczej, to ty był byś u władzy, a przecież nigdy nie będziesz, bo nawet gamoń zauważy, że drugi gamoń jest gamoniem i, mimo wszystko, wybierze mądrzejszego (to taki prehistoryczny instynkt przetrwania u tego gamonia). Gdyby było inaczej, to cywilizacja i kraje demokratyczne upadłaby już dawno, a mają się dobrze.

    • Jak to nie ma promocji gamoni? A kto jest w TV pokazywany? Debilne PiSdy Twojego pokroju.

     Przecież w PiS-ie każdy jest głupi, gdyby nie większość której pasuje rabunek i ochłapy i gdyby nie sprzedajne media, to ludzie z PiS-u zginęliby w odmętach polityki. Media wygrywają wybory, a nie partie. W demokracji kompetencje, IQ danego środowiska, czy fakt, że ktoś potrafi merytorycznie się wypowiedzieć nie mają żadnego znaczenia – takie rzeczy są całkowicie bez znaczenia. Ludzie to małpy – wystarczy zrobić sondę uliczną i wszystko się potwierdza.

     Jeśli ktoś jest niepoważny na Polskiej scenie politycznej to PiSkomuna.

     „Ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, służba zdrowia będzie za darmo kսrwa”.

     Trzeba słuchać ludu, obiecać im czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zapierԁalać za miskę ryżu”

     ~ Mateusz Morawiecki

     PiS- ta partia jest beznadziejna pod każdym względem. PiSuary mogą mieć krypto-homosi w partii, a z krypto-homosiami jest taki problem, że mogą być szantażowani przez kogoś kto będzie chciał ujawnić o nich prawdę opinii publicznej. Tacy ludzie nigdy nie powinni rządzić moim krajem. Co mogę napisać…? To są amatorzy, nie mają pojęcia o dyplomacji, nie mają pojęcia o gospodarce, nie mają pojęcia o niczym. Ci ludzie znaleźli się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, tych ludzi w ogóle nie powinno tam być – to jakieś nieporozumienie, głupi lud wpuścił debili na salony.

     Korwin coś osiągnął, a co takiego karakan osiągnął? Polityka PiS-u to pasmo porażek. Banda imbecyli się dorwała do władzy, bo jacyś debile którzy nie mają pojęcia o ekonomi i polityce zaznaczyli x na kartce.

     Żadna inna partia Libertariańska na świecie, na przestrzeni ostatnich 40 lat nie osiągnęła więcej, niż partia Korwina – tu trzeba szukać porównań, a nie z jakimiś lewackimi populistami, którzy zaliczają same porażki w polityce.

     Przecież w każdym kraju większość jest głupia, w każdym kraju na ekonomi zna się może 1 proc. społeczeństwa – to mniej więcej tyle samo co np. na genetyce populacyjnej. Gdyby większość była mądra to po prostu nie chodziłaby na wybory. Większość ludzi nie siada za sterami samolotów, bo po prostu nie zna się na pilotowaniu tych maszyn, ale ta sama większość chodzi na wybory i głosuje – naraża ty samym Siebie i innych na katastrofę mimo, że nie ma pojęcia o polityce zagranicznej i gospodarce. W samolocie zagrożenie widać, dużo osób ma lęk wysokości, więc ta głupia większość nie jest aż tak głupia żeby siadać za sterami samolotów, ale jest na tyle głupia żeby chodzić na wybory i głosować, bo z jakiegoś powodu nie dostrzega zagrożenia. Wydaje mi się, że jest tak dlatego, że w samolocie jest bliżej do ziemi, widać licznik i mniej więcej wiadomo kiedy to wszystko się roztrzaska, natomiast w gospodarce nikt nie wie w jakiej odległości od ziemi znajduje się samolot, nie widać tej ziemi i nie ma żadnego licznika który pokazywałby kiedy nastąpi katastrofa gospodarcza.

   • Nie myl zwięzłości z prostotą, czy nieraz prostactwem. Ale fakt, niektórzy lubią prosto, czy wręcz prostacko.

    • Raz miałem nieprzyjemność wysłuchać wywiad z Michnikiem, większego lewackiego bełkotu nie słyszałem od lat.

     • A czemu popadasz w skrajności? Alternatywa to albo słuchanie Michnika, albo wytatuowanego na twarzy niezbyt rozgarniętego kolesia?

 7. Różal to patologia. Nikt normalny nie robi z siebie diabła. Co do homo to nie zgadzam się z nim. Nie chcę, aby w Polsce pedały i lesby chodzili za ręce. To niedopuszczalne!

  • Też uważam, że to niedopuszczalne. Wystarczy popatrzeć na zdjęcie z artykułu obok, na którym Trumpek z Macaronem trzymają się za ręce.

 8. czyli twojego! wszak tam u ciebie nie ma zadnego mądrego, prawego, uczciwego! same pasoZyty, manipulanci, zbrodniarze, oszusci i złodzieje,

 9. „depolonizator” ??? Cóż to za określenie (się???) czyżby ten typek chciał nam skrzywdzić „POLIN” Straszne. !!!

Comments are closed.