Różal zgwałcił intelektualnie LGBT+! MegaOSTRY wywiad z fighterem MMA [VIDEO]

Marcin Różal Różalski. / foto: YouTube: wRealu24
Marcin Różal Różalski. / foto: YouTube: wRealu24

Marcin Różal Różalski był gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24, gdzie odniósł się między innymi do kwestii osób LGBT. Popularny Różal słynie z niepoprawnych politycznie wypowiedzi i krytyki lobby homoseksualistów.

Zobacz: LGBT, niech sobie będą, mi oni nie przeszkadzają naprawdę, niech sobie idzie za rękę chłop z chłopem, dziewusia z dziewusią. Niech sobie dadzą przyjacielski pocałunek, nie przeszkadza mi to. Co mi przeszkadza? – zaczął Różal.

Przeszkadza mi to obnażanie się, te ich parady z genitaliami na wierzchu, gdzie ja idę na przykład ze swoim pasierbem i on to musi oglądać. Mi to nie pasuje, bo ja jako heteroseksualny facet nie idę ze swoją kobitą, nie idzie ona w stringach, a ja z fujarką zasłoniętą tylko liściem i nie smyram jej po tyłku. My to robimy w domach, niech oni też robią to w domach, wiesz o co chodzi – kontynuował Marcin Różalski.

Zwróć uwagę, czego oni chcą. Oni chcą równouprawnienia, żebyśmy ich traktowali normalnie, jak wszyscy wszystkich, ale oni powodują sami swoim zachowaniem, że robią z siebie samych debili. Jeżeli oni żądają specjalnych hosteli dla siebie… – mówił.

Jeżeli ja szukam pracy i przychodzę do Ciebie, mówię Panie Marcinie „dzień dobry, chcę u Pana popracować”. A Ty u mnie popatrzysz i mówisz: „niestety nie może Pan u nas pracować, bo nie podoba mi się Pana wygląd zewnętrzny, ponieważ mam na to inne poglądy”, dobrze idę gdzie indziej do pracy – dodawał.

Ale Ty go nie przyjmiesz do pracy, to on (LGBT – red.) robi za to awanturę, robi z siebie człowieka nieszczęśliwego, to za przeproszeniem, ale o ch*j im chodzi? Chcą żebyśmy traktowali ich normalnie, a swoim zachowaniem sami robią z siebie dobili – podsumował Różal.

Marcin Różalski odniósł się też do kwestii wprowadzania do szkół tzw. latarników LGBT, którzy mają odpowiadać za edukację seksualną w szkołach. – Kto odpowiada za wychowanie dziecka? Rodzic, opiekun. Jeżeli rodzic nie jest w stanie w domu, w normalnych warunkach i zwala to na jakiegoś przypadkowego gościa, to jest niespełna rozumu, powinien się leczyć – stwierdził Różal.

Comments are closed.