Sensacyjne informacje z rodziny króla disco-polo. Wszystko się zmieniło. Zenek Martyniuk zdradził szczegóły

Daniel z Eweliną oraz Zenek Martyniuk. / foto: Instastories/PAP
Daniel z Eweliną oraz Zenek Martyniuk. / foto: Instastories/PAP

W Wielką Niedzielę w rodzinie Zenka Martyniuka doszło do wyjątkowego wydarzenia. Ochrzczona została jego wnuczka Laura, a przy okazji tego wydarzenia Zenek udzielił krótkiej wypowiedzi „Super Expressowi”, w której zdradza zaskakujące szczegóły z życia Daniela i Eweliny.

Na początku tego roku media obiegły zaskakujące informacje o tym, że w rodzinie Zenka Martyniuka źle się dzieje, a wszystko przez problemy z synem Danielem. Daniel, który w ubiegłym roku wziął ślub był w konflikcie z małżonką, sprawy zaczęły się nieco prostować dopiero w lutym.

Wówczas na świat przyszła córka Daniela i Eweliny – Laura, wtedy też po raz pierwszy od czasu pamiętnych zdarzeń z przełomu 2018 i 2019 roku w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie małżeństwa. Teraz Daniel i Ewelina wspólnie ochrzcili córeczkę i mimo że nie mieszkają razem, wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze.

„Super Express” donosi, że Daniel i Ewelina wyjaśnili sobie nieporozumienia. Para ciągle jednak nie zamieszkała razem, jednak sam król disco-polo zdradza, ze wszystko zaczęło się znów dobrze układać. – Odkąd Laura pojawiła się na świecie, wszystko znów zaczęło się dobrze układać. Cieszę się, że młodzi doszli do porozumienia – mówi dla „SE”.

Jak donosi dziennik po chrzcinach goście udali się do modnej restauracji w Turku. – Zaproszeni zajadali się roladami z indyka w sosie pesto, pieczenią wieprzową w sosie myśliwskim, udkami z kaczki z kapustą z cynamonem, polędwiczką wieprzową z kurkami w śmietanie, a także przystawkami, w tym m.in. caprese, pasztetem pieczonym z grzybami leśnymi i śledzikami z konfiturą z czerwonej cebuli i rodzynkami – czytamy na portalu pomponik.pl.