Szokujące doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka. Miał zapłacić 400 tysięcy złotych za słabsze zarzuty w sprawie gwałtu na modelce

Modelka oskarżyła Jarosława B., byłego męża Anny Przybylskiej. Foto: Instagram/ Facebook
Modelka oskarżyła Jarosława B., byłego męża Anny Przybylskiej. Foto: Instagram/ Facebook

400 tysięcy złotych – tyle według doniesień dziennikarzy miał zapłacić Jarosław Bieniuk, aby zmniejszyć wagę kryminalnych zarzutów kierowanych przeciw jego osobie. Propozycję miała paść w trakcie nieformalnego spotkania prawników byłego piłkarza i oskarżycielki.

Za taka kwotę modelka oskarżająca Bieniuka o wykorzystanie seksualne miała wycofać zarzut „brutalnego gwałtu”, nie rezygnując jednak z oskarżenia piłkarza o samo zgwałcenie. Artykuł 197 paragraf 4 Kodeksu Karnego przewiduje za zgwałcenie ze szczególnym okrucieństwem karę pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 5 lat. „Zwykłe” zgwałcenie podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Jak podają dziennikarze Gazety Wyborczej, piłkarz nie przyjął propozycji, twierdząc iż jest niewinny i sąd po rozpatrzeniu sprawy wyda wyrok na jego korzyść.

Przypomnijmy, były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, Widzewa Łódź i Amiki Wronki został oskarżony o brutalny gwałt na 29-letniej modelce oraz przekazywanie jej narkotyków. Bieniuk sam zgłosił się na policję i oddał w ręce funkcjonariuszy. Po kilku godzinach wyszedł z izby zatrzymań za kaucją w wysokości 20 tysięcy złotych. Usłyszał jednak wyłącznie zarzuty dotyczące posiadania i przekazywania narkotyków.

Według autorów artykułu partner Anny Przybylskiej felernej nocy przebywał wraz z kuzynem, jego partnerką oraz 29-letnią modelką w jednym z Sopockich klubów. Stamtąd przenieśli się do apartamentowca, gdzie spożywali alkohol i zażywali kokainę. Kuzyn byłego piłkarza wraz z partnerką opuścili lokal, zaś Jarosław Bieniuk pozostał ze znajomą kobietą. Co stało się później wyjaśnić ma śledztwo.

Młoda modelka twierdzi, że została wykorzystana przez Bieniuka. On sam odrzuca wszystkie oskarżenia.

Źródło: SportoweFakty.wp.pl / NCzas.com

53 KOMENTARZE

 1. I w Polsce winduje się cenę za jeden numerek z dziwką. Fascynujący jest ten świat.

 2. Modelka, która piła alkohol i brała kokainę została „wykorzystana”;))) Me2 made in Poland???

  • Przy kokainie świetnie się rozmawia o filozofii i sztuce.Z tego zresztą słyną modelki. Stąd zainteresowanie intelektualistów Roxa.pl

  • co ci debilu tak trudno w tym zrozumieć?

   jeśli był seks, i kobita czuje się wykorzystana, to była wykorzystana… nawet gdyby ją godzinę wcześniej wygrzmociło 100 małp, godzinę potem kolejne 200.

   to jest dla ciebie i dla wielu małp zbyt abstrakcyjne do skumania.

   a jesli ona chciała rekomepnsaty 400tys, to by wtedy nie było gwałtu, to też powinno być w miarę oczywiste, i teraz być może tak się stanie, i tak się powinno stać.

   niech się psy nauczą.

   • tzn 400k wydaje mi się być trochę duże.. ale 10k powinno temat załagodzić. plus zawiasy. niech świat wie, że bieniuk to gwałciciel.

   • Realita,
    Jeżeli był seks a kobieta kłamie, że była zgwałcona to kłamie.
    Jesteś parszywym zjebem.

    • a jak jej pajacu chcesz udowodnić, że kłamie??

     może kłamać ws seksu, ale nie w sprawie swoich uczuć.

     jesteście dinozaurami. a dinozaury były debilami. pół warzywa takie żyjące w 10% poziomie tlenu. hohohohowwwwwwooooooooiiiijjjjjjjooooo

     szkoda paznokci.

     • Gwałt to nie samopoczucie imbecylu, nie broniła się tylko noc z nim spędziła a później do taksówki ja odprowadził rozanielona i czule żegnał. W kaftan cię tylko ubrać bo glosisz jakieś chore wizje oparte na czuciu a nie faktach

   • Aleś ty tępy. Nie było żadnego gwałtu a prostytutka chce wyłudzić pieniądze

 3. to już lepiej, że w polsce są ukrainki, ten facet o tym nie wiedział ?

  • wuiedział ale chciał pogwałcić sobie fajną laskę, która będize się czuła dobrze zgwałcona, a nie jakąś ukraińską słoninę.

   bieniuk jest gwałcicielem. nigdy tego nie zapomnijcie, i g.no mnie obchodzi co w tej sprawie będą miały do powiedzienia jakieś sądowe pasożyty.

   jesli był seks, i kobieta mówi, że był gwałt, to był gwałt…. nawet gdyby ten seks był częścią 100 kolesi którzy ją dymają pod rząd, i tym gwałcącym był koleś nr 88. to ona decyduje.

   • Zakładasz, że kobieta nigdy nie skłamie dla zysku i w sprawach seksu jej opinia jest święta? Nie denerwuj się, po prostu pytam.

    • oczywiście, że zakładam, że kobiety kłamią dla zysku. zakładam też, że one dla zysku z Tobą idą do wyra. tylko się potem czasem okazuje, że słabo na tym wyszły… więc czują się zgwałcone… i niestety trzeba im ten przepis dać, bo inaczej wszscy będą się gwałcić na ulicy jak zwierzęta.

     rolą faceta jest by upewnić się, że kobieta nie czuje się zgwałcona. niektórzy nie umieją dotknąć dziewczyny po pośladku, a inni umieją sprawić, że dziewczyny będą jadły ich góvvno.

     bienuk niech ma pretensje do siebie. zle wybrał, żle rozegral. i teraz ponosi konsekwencje…

     … co innego, że faktycznie miał b. trudne zadanie, więc uważam, że karę powinien mieć minimalną, bo jednak koleżank dziewicą nie była, do hotelu poszła, alko piła, itd itp… ale zgwałcona była, jeśli tak mówi… a ocywiście, że jest b. spoa szansa, że kłamie, albo, że jest wręcz szantażowana by tak mówić, ale nie ma jak wejsc w jej głowę i jej to udowodnić (w przeciwieństwie do szantażu który udowodnić faktycznie już faktucznie jakoś można).

     może tak być, że nie była zgwałcona, ale mówi, że była zgwałcona, bo ktoś ją do tego zmusza. tę opcję też trzba wziąć pod uwagę, ale nie, że jest wyrafinowaną pindą która kłamie ws bycia zgwałconą.

     i tak Edziu, wiem, że być może każda z byłych nagle może Cię oskarżyć. takie życie. zresztą trochę to co pisze podchodzi pod słowa JKM o tym ,że każdy seks to gwałt, z tym, że ja tego nie uspawiedliwiam tylko sugeruję karać – ale na wniosek poszkodowanej.

    • co świadczy o tym, ze prostytutki znał tylko z pornoli… czyli, że nawet dobry chłop z niego był.

     ale znów. może lepper założył, że każda kobieta to szmata i każdą można gwałcić… tylko, że wtedy będzie sodoma i gomora na całego i gwałty non stop, i armagedon genetyczny.

     zresztą armagedon genetyczny już jest. każde dzieco ma setki tatusiów. vide: telegonia. martwicie się LGBT, a prawdziwa ragedia jest w domu.

 4. będę wam małpy to pisał aż skumacie.

  każdy seks który kobieta uzna za gwałt, jest gwałtem. z automatu. rolą faceta jest by kobieta nie czuła się zgwałcona, i jeśi oznacza to wpłatę 400k to ma on grzecznie wpłacić 400k i temat jest zamknięty. ona juz będzie wiedziała ile od kogo chce.

  naturalnie nie ma mowy o gwałcie brutalnym, i z racji na historię dziewczyny kara dla gwałciiela bieniuka powinna być minimalna, ale niech mi nikt nie mówi, że nie było gwałtu bo ześlę na was małpy jakąś plagę byście lepiej to skumały.

  każdy seks, który kobieta uzna za gwałt, szczególnie szybko, jest gwałtem, ALE, może być też tak, że kobieta po 20 latach małżeństwa przypomni sobie, że pierwszy raz to był gwałt, i wtedy to też będzie gwałt, tyle, że uśpiony i opłacony przez 20 lat, a więc kara minimalna. NADAL KARA.

  bieniuk, nie kompromituj się ty cpunie, gwałcicieliu, alkoholiku i tatusiu nastoletnich córeczek.

  idzcie w świat z dobrą nowiną.

  • Skoro znasz szczegóły ( ja ich nie znam) to będziesz świadkiem w sprawie zapewne.

   • nie świadkiem. sędzią. i to masowym.

    jak nie skumacie tak prostej logiki, że jeśli kobieta czuje się po seksie zgwałcona to była zgwałcona, to nie zasługujecie na miano „ludzi” i jako zwierzęta dostaniecie adekwatną karę, i tak się złożyło, że to ja jestem w pozycji i będę tę karę wymierzał, nawet gdyby miało to oznaczać np eksterminację całego sopotu.

    nie będę się z bydłem patyczkował. od tego mieliście jezusa.

    • @REALista napisał „i tak się złożyło, że to ja jestem w pozycji i będę tę karę wymierzał,”
     A niby jak, ty parszywa lewacka świnio?

     • są różne metody.

      na pewno wszystko będę robił legalnie. bez pozwolenia demokratycznego Sejmu ani mi się śni łamać prawo. zresztą nie ma potrzeby. ludzie sami się wybiją, wygwałcą, okradną, itd. ja spokojnie poczekam.

  • tzn w sprawie gwałtu brutalnego, to nie wiem. ale wiem, że gwłt był, i wiem, że z racji na okoliczności kara raczej powinna być minimalna… ale musi być.

   jeśli kobieta uwża, że była zgwałcona, a seks był, to żaden chvj czy pisda nie ma prawa myślić, że jest inaczej. nie jesteście w jej głowie.

   • Ty też nie jesteś w jej głowie więc skąd możesz wiedzieć, że nie próbowała naciągnąć gościa na kase?

    • bo tak mówi.

     zresztą ja nie mówię, że nie próbuje, tylko, że i tak nie ma to znaczenia. każdy chce każdego naciągnąć na kasę. to normalne. Bieniuk zle ocenil sytuację. jakaś kara musi być.

  • Czyli wniosek z tego taki, że ten gwałt to nic złego. I gdyby nie te gwałty to pewnie ludzkość już dawno by wymarła.

   • brawo. dokładnie tak jest. zresztą natura to potwierdza. zapłodnienie jest reakcją psychologiczną a nie fizyczną (sperma atakuje, jajo się broni, powiększa, otwiera, sperma ją zapładnia)… co btw dowodzi, że partenogeneza jest pewniakiem.

    kłopot w tym, że skoro to sobie już uświadomiłeś, to zrozumiałeś też, że następnym etapem tej ewolucji jest dokumentna świadoma sodoma i gomora.

    dlatego zamiast żydovvsko sterowanej sodomy wolę zastosowanie logiki, która dając kobietom pałeczkę normalizuje sytuację. innego rozwiązania po prostu nie ma.

 5. Prostytutka chciała wyłudzić od niego pieniądze ale się nie udało. Nie brnij dalej w te kłamstwa bo jesteś coraz większym posmiewiskiem.

  • moze i prostytutka, i może i chciała wyłudzić, i może przesadziła z kwotą, ale nie zmienia to faktu, ze czuje sie zgwałcona i gwałt był, a bieniuk jest gwałcicielem, i powinien jej kilka tysi odpalić. ewentualnie oświadczyny. i skoro tego nie umiał załagodzić, to jego wina.

   zakadamy oczywiście, że seks był.

   • moze np ona się zgodziła na „humanitarne” posuwanko, a on wyżył swoje kompleksy z 10 lat, na co ona się nie pisała.

    jest tysiące wariantów, ale nikt z was nigdy nawet nie widział kobiety na oczy, bo gdybyście widzieli, to byście wiedizeli, że to był gwałt,i wina jest bieniuka… nawt jeśli minimalna, bo trafił na cwaniarę.

    • ja się zgodzę w 100%, że kara da bieniuka powinna być minimana, a odszkodowanie dla niej w wysokości 2tysi, czyli jej stawki nocnej, chyba, że udowodni, że należy jej się wiećej, bo przez siniaki będzie out of action np dwa miesiące (wtedy 2 x 60 = 120). oczywiście wcześniej jej trzeba udowodnić fach, powołać świadków itd… ale nie zmienia to faktu, że ona czuje, że została zgwacona, a więc nie można jej odebrać tego prawa tylko dlatego, że zakładamy, ze jest prostytutką.

     samo oskarżenie o gwałt jest wyrokiem, chyba, że Bieniuk powie, że jej nie tknął, a DNA ukradła z gaci gdy się onanizował do pornol. wtedy musi być sprawa która to osądzi. nie można jednak osądzać cudzego uczucia.

     jeśli ja się czegoś bałem, to nie może mi ktoś powiedzieć, że się nie bałem… chyba, że stwierdzicie, że strach nie istnieje… wtedy ok.. macie mnie.

     dlatego albo akceptujemy, że ona mówi prawdę, albo, że gwaly nie istnieją.

 6. Trochę chciała trochę nie chciała? – ale na noc w hotelu została. Komu chce wmówić że ją zgwałcił. Przejrzyj na oczy, sutenerka i prostytutka powiązana z szumowinami 3-miejskimi którym sypie się grunt pod nogami.

 7. Poza tym, jak ona zamierza się wytłumaczyć z nagrania monitoringu, w którym czule żegna się przy taksowce niby ze swoim „oprawcą”? Przecież to się kupy nie trzyma. Większość nie wierzy w winę Bieniuka, zwłaszcza chyba prokurator skoro kaucja to 20 tys na waciki.

  • powodów jest dziesiątki, np, że się śpieszyła do domu na obiad, albo, że nie chciała wtedy robić scen bo bała jeog reakcji i jego wpływów,…

   … ale oczywiście, że czas nie gra tu na jej korzyść. dlatego też kara dla niego minimalna, i odszkodowanie dla niej również. dziewicą nie była.

   ja nie atakuję typa by go okraść ze wszystkiego. on i tak swoją nauczkę wyniesie. fatalnie ocenił sytuację. został gwałcicielem. ale na dobre mu to wyjdzie. próbuję Wam tylko pokazać logicznie, że nie można mówić, że gwałtu nie było, bo nikt z nas nie siedzi w jej głowie i nie wie co ona myśli. zresztą ja kiedyś na tej zasadzie dostałem (pół roku), bo kogoś nękałem, i też się broniłem, że to brednia, i wtedy sąd mi powiedział… że skąd Ty możesz stwierdzić, czy ten ktoś się czuje nękany czy nie, na co ja sędziemu, że „w takim razie samo oskarżenie jest wyrokiem”, na co sąd mówi, że dokładnie tak jest, więc lepiej dla mnie bym się przyznał, na co ja, że nie…

   … to dostałem maksimum kary, a temat zrozumiałem dopiero kilka lat później, ekstrapolując tę logike np tu.

   • To nie logika. Prostytutka chciała wyłudzić od niego pieniądze. Jest powiązana ze światem przestępczym. Szukała wiele razy sposobności aby tylko się z Jarkiem spotkać. Pieprzysz takie głupoty że głowa mała. Gwałt jest tylko w twojej głowie, a szlauf który go oskarża trafi do więzienia za wprowadzanie organów ścigania w błąd i fałszywe oskarżenia przed sądem i prokuratorem. Masz pomylony tok myślenia. Bo idąc dalej tym tropem kobieta wyraża zgodę na sex, a po sexie stwierdza „wiesz, ja jednak nie chciałam sexu”. Masz zdrowo nasrane w tej głowie…

    • … mogla nawet i otworzyć nogi na uicy i zapraszać każdego na darmowe dymanko, i jeśli potem oskarży go o gwałt to by gwałt.

     nie włazisz jak idiota w pierwszą lepszą pułapkę bo chcesz sobie popsić.

     moze należy wprowadzić nowy KK i nazwałć go Psiarnią, która czasem jest gwałtona, a czasem brualna.

     nadal, kobieta czuje sie wykorzystana, i teeraz zastanów się jaka to sprweidliwość jeśi ne dość, że została wydymana to jeszcze teraz osmieszona, i wręcz zabita za to, że komuś dała.

     jesteśmy gorsi od arabów. to oni zabijają cudzołożnice.

 8. Jaka tam modelka. Luksusowa prostytutka po prostu , która chce wyciągnąć więcej kasy od gościa. Nikt na siłę nie wlewał jej alkoholu ani nie podawał kokainy. Bajeczki.

 9. Tłumaczenia realisty nie są trafne. Idąc tym tokiem rozumowania, kobieta przed sexem może wyrazić na niego zgodę. A tuż po sexie stwierdzić, „wiesz, ja chyba jednak nie chciałam sexu”. Zdaje się że nastąpiła tu nadinterpretacja.

  • REALista jest po prostu zjebem.
   Gwałt należy udowodnić a nie stwierdzić.
   Każda może sobie powiedzieć że była zgwałcona.

    • Dyskutujemy tu z jakąś padliną lewacką, która wcale nie rozumie mechanizmów postępowań sądowych i podjudza tak żeby jeszcze bardziej poskłócać mężczyzn z kobietami, żeby się dzieci nie rodziły.
     W jego pustym lewackim łbie żona mogłaby np pójść do sądu po 20 latach i wywodzić że ciągle była gwałcona itd.

  • powiem Ci więcej… ona może pisemnie nawet wyrazić zgodę na abc seks, ale było abcd seks (albo ab seks*), więc cczuje się zgwałcona, i trzeba jej to uznać, chociaż sam dokument abc będzie kluczową formą obrony ws minimaizacji kary. może być nawet też tak, że coś podpiała, ale potem, i to po seksie, zmieniła zdanie, i znów trzeba jej to uznać. rolą faceta jest by kobieta nigdy nie poczuła się zgwałcona, czy nawet wykorzystana, ani w trakcie, ani po, ani nawet 20 lat po, i jeśli facet nie umie tak rozegrać akcji to nie jest facetem… i nie Gula nie jestem babą, chociąz doskonale się z nimi identyfikuję, mimo, iż codziennie się zastanawiam, czy któraś kiedś mnie nie posądzi o gwałt, i kurcze, będę musiął z miejsca się przyznać o winę, przepraszając za to, że byłem słaby (jedna feministka kiedyś powiedziała, że gwałt to slaby seks).

   ten przepis o gwałtach jest dla mnie zbyt mało elastyczny, ale nie tak bardzo jak się wydaje. myślę, że np rok (albo 9 miesięcy) w zawiasach jako minium byłby ok. facet by wtedy poczekał do następnej wiosny, i za rok znowu odwazył się zaatakować jakąś panienkę, tym razem licząc, że jej nie zgwałci.

   *znam dziewczynę której koleś na internecie pwiedział że ma 20cm pytonka, a miał 10cm pytonga, i ona czuła się zgwałcona… i absolunie uważam, że tak jest, zresztą każdy jak się dobrze zastanowi to z miejsca zrozumie. może więc np ta domniemana prostytka uważa, że Bielik ją za mało pobił… bo miał ją pobić a nie tylko jej wsadzić…. i to też będzie gwałt i poczucie bycia wykorzystaną przez jakiegoś frajera.

   • Prostytutka pomawia Bieniuka dla pieniędzy. Już za stara jest dla tej branży i szuka frajera co jej emeryturę zapewni. Pieprzysz jak potluczona o jakimś „poczuciu” a w nicku masz realista, podwójne standardy. Gwałt to nie poczucie we łbie tylko fizyczne wzięcie siłą wbrew czyjejś woli, nie poczucie w twojej chorej głowie.

    • nie musi być siły.

     mógł się oświadczuć a potem zmienić zdanie.

     mógł powiedzieć, że zapłaci 1000 zl by potem nie zapłacic.

     mógł jak ten doktorek od Rosatki dać wywaic, że ma czwórkę dorosłych dzieci, by potem ją zapłodnić i by okazało się, że ma jeszcze trójkę nowych bobasót o których ne wpspomniał.

     może jak Klawisz tej żony od Amber Gold ją wydymać bo ona chce np ekstra porcje jedzenia, wykorzystując swoją pozycję.

     mogl zapewnic, ze ma 20cm pytobga by okazać się jednojajowym 10cmtrowcem.

     jest tysiące definicji gwałtów, która często są bardziej brutalne niż te siłowe.

 10. nie musi być siły.

  mógł się oświadczuć a potem zmienić zdanie.

  mógł powiedzieć, że zapłaci 1000 zl by potem nie zapłacic.

  mógł jak ten doktorek od Rosatki dać wywaic, że ma czwórkę dorosłych dzieci, by potem ją zapłodnić i by okazało się, że ma jeszcze trójkę nowych bobasót o których wpspomniał.

  może jak Klawisz tej żony od Amber Gold ją wydymać bo ona chce np ekstra porcje jedzenia, wykorzystując swoją pozycję.

  mogl zapewnic, ze ma 20cm pytobga by okazać się jednojajowym 10cmtrowcem.

  jest tysiące definicji gwałtów, która często są bardziej brutalne niż te siłowe.

 11. Realista jest odrealniony. Może to ten gangus od prostytutki który wypisuje chore rzeczy? Już nie mogę się doczekać aż lafirynda stanie na ławie oskarżonych za wprowadzanie organów ścigania w błąd i pomawianie niewinnego człowieka.

Comments are closed.