To nie żart! Lewactwo w USA wymyśliło nową nazwę dla chrześcijan. Zaczęło się od wpisu Obamy. Mocny komentarz Cejrowskiego

Wojciech Cejrowski. Foto: yt.com
Wojciech Cejrowski. Foto: yt.com

„Ataki na turystów i czcicieli Wielkanocy na Sri Lance są atakiem na ludzkość. W dzień poświęcony miłości, odkupieniu i odnowie modlimy się za ofiary i jesteśmy z ludem Sri Lanki” – takiej treści wpis opublikował na Twitterze były prezydent USA, Barrack Obama.

Hasztag #EasterWorshippers – Czciciele Wielkanocy wywołał burzę na Twitterze. „Panie Obama, ci czciciele Wielkanocy to chrześcijanie” – to jeden z łagodniejszych komentarzy. „Czciciele Wielkanocy zostali zamordowani przez czcicieli meczetów” – napisał inny internauta.

Jednocześnie b. prezydent USA jak tylko mógł unikał użycia słowa „islam”.

Do wpisu o „czcicielach Wielkanocy” odniósł się Wojciech Cejrowski. Jego wpis pokazuje, do jakich absurdów mogą nad doprowadzić fanatycy politycznej poprawności.

Zachodnie media, wzorem Obamy, również starają się unikać słowa „chrześcijanie” w opisach celów ataku islamskich terrorystów. Internauci nie zamierzając jednak owijać prawdy w bawełnę.

30 KOMENTARZE

 1. Rzecz w tym, że tu akurat jestem niemal pewien, że to było inspirowane przez czcicieli namiotów. Czciciele namiotów sporo inwestują aby napuścić na siebie chrześcijan i muzułmanów.

  • Tylko czekać aż rozeźleni chrześcijanie zburzą meczet Al-Aksa. Dziesiąta czerwona jałówka niecierpliwie czeka.

  • Brednie, najpierw edukacja podstawowa o islamie i historii, a później brednie w „internetach”.

  • Rzecz w tym, ze worship, worshipper sa calkiem trafnymi slowami, i nic w nich obrazliwego nie ma. Cejrowski angielskiego nie zna–wiem, bo go slyszlem (choc udaje amerykanina i bzdur o Ameryce nagadal juz wiecej niz ktokolwiek inny). Ci oburzeni anglo-americano tez maja problem z ponoc ich wlasnym jezykiem. kazdy bioracy udzial w msze sw. czy ustanowionych przez kalendarz liturgiczny uroczystosciach , „attends worship”, czyli bierze udzial w oficjalnych ceremoniach religijnych.
   Nie pieprzyc wiec glupstw.
   Nie znaczy to wcale, ze slowo „chrzescijanin” nie byloby stosowne.

 2. Obama znów popełnił gafę. Mądry to on nigdy nie był. Ale teraz to przeholował. Niech muzułmanom powie że są „czcicielami meczetów”. Ciekawe czy go nie zlinczują…

 3. a co powiedzieć o tych Bohemian Groove z usa, czciciele sowy (owl), czy innego shatana (shitana)?

  • To bardzo bogaci i/lub wpływowi ludzie. Sowa jest od starożytnych czasów symbolem mądrości, może też symbolizować widzenie w ciemności. Nie widzę powodu do paniki. Znak sowy często błędnie utożsamia się z satanizmem.

 4. Cejrowski p…li!!! Milczy w temacie 447 i w każdym innym, który dotyczy szydów. Nie ufam mu za grosz.

  • Milczy? Czy aby na pewno? „Ta ustawa jest obrzydliwa dla Polski i niebezpieczna, wbrew temu, co mówią nasi politycy – że tam nic o Polsce nie ma, nic nie można nam zrobić, bo to jest ustawa bezzębna, oni się tylko będą przyglądać z Kongresu, co tam się dzieje, natomiast nic na nie mogą zrobić. To nie jest prawda.” Zresztą nawet gdyby milczał, to nie byłoby to dowodem, że p…li na inny temat. To taki elementarz logiki. Mam nadzieję, że pomogłem.

  • Przecież już powiedział co myśli, ma się ciągle powtarzać, bo komuś się nie chce poszukać? ;)

  • Prawdziwym ojcem komunisty Obamy był Frank Marshall Davis, czarny bolszewik a matką Ann Dunham, agentka CIA pracująca jako prostytutka.
   Najlepiej wyraził się o tej szmacie prezydent Filipin, Rodrigo Duterte podczas jednej z sesji ONZ, gdy odpowiedział Obamie na zarzuty, że nie przestrzega praw człowieka zabijając handlarzy narkotyków : „Who the fuck you think you are you son of a whore to tell me what to do in my own country ?”. Co prawda, przeprosił później za to, ale miał rację.

 5. To fakt, ze dla wielu katolików jest szokiem ujawnianie prawdy o tradycji koscioła katolickiego. Babilońskie obrzędy zostały im narzucone jako „chrześcijańskie” a prawda wywołuje oburzenie. Dajcie spokój z tym gniewem, wezcie Pismo Święte i przestańcie się dawać wodzić za nos wszelkiej maści szarlatanom. Waszym przewodnikiem duchowym powinien być Jezus Chrystus a nie człowiek w sukience.

  • Zadziwiająca ilość biskupów polskich miała pochodzenie po części żydowskie. Do twarzy im w kolorowych myckach.

   • A może mycka ciągnie do mycki? I tak powstał legion mycek.

    czasem mi się wydaje, że mycka na głowie to namiastka usuniętego napletka,
    czy może coś pokręciłem?

  • Pewnie nie lubisz Trumpa z powodu, że wstrzymał finansowanie placówek aborcyjnych z pieniędzy państwowych (bo tyle mógł), że staje w obronie chrześcijan. Taki Obama to pozwalał na aborcję do 9 miesiąca ciąży, rozumiem cię szatanie.

 6. Barrack Obama to zdaje się kryptomuzułmanin. Te oskarżenia o kryptoislam w USA ciągle się powtarzają.
  Najbardziej, by go zabolała taka odpowiedź na jego tweet:
  Nie zapominajmy, że zamachu dokonali czciciele Allaha, boga Księżyca.
  Muzułmanie o sobie mówią, że są monoteistami. Jednakże poważne prace naukowe wywodzą islam z pogańskiego kultu Księżyca w Arabii, na który nałożył się judaizm i chrześcijaństwo. Ten fakt wzbudza wręcz wściekłość muzułmanów. Autorzy boją się pisać pod własnym nazwiskami ze względu na objawy miłości wyznawców religii pokoju.

 7. Klasyczna operacja „fałszywej flagi”. Prowokacja by wywołać wojnę na podłożu religijnym. Jak mówi rzymska zasada: „Dziel i rządź” albo inaczej mówiąc: gdzie dwóch się bije, am trzeci korzysta…

 8. faktycznie, używanie terminu wielkanoc czy boże narodzenie jest lewackie i tak jak 99% obywateli polskich nie popierających Korwina jest fałszywymi Polakami tak Obama nie jest chrześcijaninem

 9. A jak Obama czy ktoś z inny z obecnej lub byłej administracji amerykańskiej składał życzenia np. żydom świętującym Pesach, to pisał o „żydach” czy ludziach / przyjaciołach / Amerykanach itp obchodzących Pesach? Wystarczy, że chrześcijaństwo jest na świecie w defensywie, nie musicie jeszcze dodatkowo ośmieszać go taką paranoją.

  • Jest znacznie gorzej. Obama obraził chrzescijan mowiac o wielkiej nocy i żydów nie mówiąc o hanuce.

   Tevi Troy, dotychczas jeden z najbardziej wpływowych przedstawicieli żydowskiej społeczności w Białym Domu mówi wprost: – Administracja Obamy ma widocznie gdzieś nasze głosy. Dowodem na to ma być m.in. sposób podejścia do konfliktu izraelsko-palestyńskiego – Obama ma zbyt słabo wspierać Izrael w tej sprawie.

   Żydów uraziła jednak nie tylko zbyt mała liczba gości, ale również treść zaproszeń na przyjęcie. Gospodarze napisali w nich bowiem, że zapraszają na „świąteczne przyjęcie”, pomijając słowo „Chanuka”

Comments are closed.