Aktor Jarosław Jakimowicz napisał co myśli. Lewicowe media rzuciły się na niego. „Dostałem ok. 300 postów z groźbami i obelgami!”

Jarosław Jakimowicz. Foto: PAP
Jarosław Jakimowicz. Foto: PAP

W Polsce już nie można nawet wspomnieć o Żydach czy o ich niesłusznych roszczeniach by nie być nazwanym antysemitą. Teraz doświadcza tego aktor Jarosław Jakimowicz, który bardzo dyplomatycznym hasłem „Poland not Polin” wywoływał istne wycie lewicy i zwolenników „totalnej opozycji”. Za to stwierdzenie lewicowe media okrzyknęły go antysemitą. Jak opisuje aktor został zwyzywany i zaatakowany w sieci. „Dostałem ok. 300 postów z groźbami i obelgami!”

Jak informuje Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy ustawa 447 to największe niebezpieczeństwo dla Polski od wybuchu II Wojny Światowej. Jednak w mediach głównego nurtu mówić o tym nie można.

W ogóle lepiej nic nie pisać o Żydach czy ustawie 447. Przekonał się o tym aktor Jarosław Jakimowicz.

Jakimowicz zamieścił na swoim profilu na Facebooku grafikę z napisem „Poland, not Polin”. Aktor wyjaśnił, że do takich przemyśleń skłoniło go zagrożenie wynikające z ustawa 447. Lewactwo zawyło i zaczęło go atakować w komentarzach pod postem.

Jednak, co jest budujące, pojawiła się także bardzo duża liczba wpisów popierających wpis Jakimowicza.

Po ogromnej fali ataków aktor zdecydował się na dwa kolejne wpisy.

Odnosząc się do zarzutów o antysemityzm Jakimowicz zamieścił kolejną grafikę z podpisem „wilki nie przejmują się tym, co o nich sądzą barany”.

Oraz napisał jak „tolerancyjni” lewicowcy grozili mu i znieważali.

„TO JAKIŚ ABSURD! CO SIĘ DZIEJE W MOIM KRAJU?? CZUJĘ SIĘ PATRIOTĄ I JESTEM PRZECIWNIKIEM AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 ,KTÓRA JEST NACISKIEM, ZMUSZANIEM POLSKI DO ROZLICZANIA SIĘ ZA HOLOCAUST /MAMY PŁACIĆ ZA NIEMCÓW?!/ DAŁEM TEGO WYRAZ NA FB. NIE NAPISAŁEM SŁOWA O ŻYDACH I DO ŻYDÓW. PRZEŻYŁEM SKOMASOWANY ATAK NA SWÓJ PROFIL I W CIĄGU GODZINY DOSTAŁEM OK 300 POSTÓW Z GROŹBAMI I OBELGAMI.! NIE KIEROWAŁEM POSTU DO ŻYDÓW. MEDIA , KTÓRE SĄ NA USŁUGACH PODCHWYCIŁY TEMAT I PISZĄ O MNIE ANTYSEMITA ??!!! CHORE!!! DLACZEGO NIKT NIE PISZE CO I KTO KIERUJE POLAKAMI , KTÓRZY SĄ ZA PODPISANIEM TEJ USTAWY???? O TYM JAKIMI SĄ PATRIOTAMI???!!! ” – napisał wzburzony Jakimowicz.

W swoim wpisie podał również portale, które nazwały go wprost antysemitą choćby natemat.pl czy pudelek.pl.

Niestety w naszym kraju, co potwierdzają przykłady z Pruchnika czy z wyżej wspomnianego ataku na Jarosława Jakimowicza, o Żydach można pisać tylko pozytywnie. Jakakolwiek negatywna wzmianka i od razu robią z ciebie rasistę i antysemitę. Oni mogą po nas „jechać” jak po łysej kobyle, a my mamy chylić głowę i dziękować…

Wszystko dzięki służalczej postawie obecnej władzy.

Przypomnijmy czym jest amerykańska ustawa 447. Daje ona Departamentowi Stanu możliwość wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holokaustu m.in. w zakresie odzyskania majątków, które nie mają spadkobierców.

Ustawa (Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST) nakłada na Departament Stanu wymóg sporządzenia w ciągu 18 miesięcy raportu dotyczącego stanu realizacji przez poszczególne kraje obowiązku zwrotu mienia żydowskiego i monitorowania informacji w tym zakresie.

Według danych znawcy tematu – Stanisława Michalkiewicza żydzi chcą od nas wyrwać około 300 miliardów dolarów.

Źródło: Facebook: Jarek Jakimowicz

Comments are closed.