Jej wygląd zaniepokoił fanów. Britney Spears na przepustce ze szpitala psychiatrycznego [FOTO]

Fani załamani jak wygląda Britney Spears po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Foto: freepik/ PAP
Fani załamani jak wygląda Britney Spears po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Foto: freepik/ PAP

Fani są załamani tym jak wygląda ich ulubiona artystka. Jak poddają amerykańskie media Britney Spears dostała jednodniową przepustkę ze szpitala psychiatrycznego, by móc spędzić Święta Wielkanocne razem z rodziną. Na zdjęciach widać, że z Briney nie jest najlepiej.

Jak podają amerykańskie media są pierwsze zdjęcia Britney Spears od 3,5 miesiąca. Paparazzi mieli przyłapać piosenkarkę, gdy w towarzystwie swojego partnera, Sama Asgharima, wychodziła z jednego z hoteli w Beverly Hills.

Obserwując Twittera bądź Facebooka nie trudno zauważyć, że fani Britney są mocno zaniepokojeni wyglądem ich idolki. Gwiazda pop wygląda na nich na bardzo zmęczoną i smutną.

Jej cera również jest jak twierdzą „niezdrowa”. Co więcej po tych zdjęciach wielu fanów wręcz twierdzi, że Britney Spears jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym wbrew własnej woli.

Britney trafiła do ośrodka 3,5 miesiąca temu. Powodem miały być problemy zdrowotne jej ojca, które załamały piosenkarkę. Fani spekulują jednak, że to właśnie Jamie Spears umieścił ją w placówce, ponieważ nie chciała brać leków. Od 2008 r. ojciec sprawuje nad nią dozór kuratorski.

Poniżej zdj. pokazujące jak wygląda Britney Spears obecnie.

Źródło: Twitter

7 KOMENTARZE

  1. Zgenderyzowany świat lewactwa LGBT będzie pełen czubków podobnych do niej.

  2. Na jednym zdjęciu wygląda jak chłop, te pseudo gwiazdy z USRAELA robią za pożytecznych idiotów masonów i syjonistów, jak ci idioci wykonają swoje zdanie to też pójdą do gazu niech się nie łudzą.

    • Lewacki pedał Hitler najpierw wykorzystał pedałów z SA po czym kazał ich zasztyletować gdy wykonali zadanie.

  3. Britney Spears to ofiara MK-ULTRA (projektu Monarch), tak jak większość amerykańskich celebrytów. To bezwolne marionetki, a gdy zaczynają odzyskiwać świadomość, co się wokół nich dzieje i co im robiono i zaczynają się przeciw temu buntować, media zaczynają nagłaśniać, że zbuntowane „gwiazdy” mają problemy psychiczne i trafiają do psychiatryka, gdzie ich „naprawiają” by znowu były bezwolnymi kukłami.

  4. Ja współczuję tej rodzinie i piosenkarce bo życie z chorobą afektywną dwubiegunową to trudna sprawa. A ci dziennikarze nie mają za grosz wstydu filmować z ukrycia chorą kobietę która potrzebuje pomocy.

  5. a jak ma wyglądać osoba chora psychicznie? raczej nie kwitnąco; wygląda adekwatnie do sytuacji; inna rzecz, że, jak każdej osobie, należy współczuć i życzyć powrotu do zdrowia; zdrowia i opamiętania się;

Comments are closed.