Jej wygląd zaniepokoił fanów. Britney Spears na przepustce ze szpitala psychiatrycznego [FOTO]

Fani załamani jak wygląda Britney Spears po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Foto: freepik/ PAP
Fani załamani jak wygląda Britney Spears po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego. Foto: freepik/ PAP

Fani są załamani tym jak wygląda ich ulubiona artystka. Jak poddają amerykańskie media Britney Spears dostała jednodniową przepustkę ze szpitala psychiatrycznego, by móc spędzić Święta Wielkanocne razem z rodziną. Na zdjęciach widać, że z Briney nie jest najlepiej.

Jak podają amerykańskie media są pierwsze zdjęcia Britney Spears od 3,5 miesiąca. Paparazzi mieli przyłapać piosenkarkę, gdy w towarzystwie swojego partnera, Sama Asgharima, wychodziła z jednego z hoteli w Beverly Hills.

Obserwując Twittera bądź Facebooka nie trudno zauważyć, że fani Britney są mocno zaniepokojeni wyglądem ich idolki. Gwiazda pop wygląda na nich na bardzo zmęczoną i smutną.

Jej cera również jest jak twierdzą „niezdrowa”. Co więcej po tych zdjęciach wielu fanów wręcz twierdzi, że Britney Spears jest przetrzymywana w szpitalu psychiatrycznym wbrew własnej woli.

Britney trafiła do ośrodka 3,5 miesiąca temu. Powodem miały być problemy zdrowotne jej ojca, które załamały piosenkarkę. Fani spekulują jednak, że to właśnie Jamie Spears umieścił ją w placówce, ponieważ nie chciała brać leków. Od 2008 r. ojciec sprawuje nad nią dozór kuratorski.

Poniżej zdj. pokazujące jak wygląda Britney Spears obecnie.

Źródło: Twitter