Paweł Kukiz „odgrzewa kotlety”. Najwyraźniej musi atakować Konfederację, a powodów brak

Paweł Kukiz. / foto: PAP
Paweł Kukiz. / foto: PAP

Paweł Kukiz zdecydował się na zaatakowanie Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Wygląda na to, że brakuje mu jednak pomysłów, bowiem próbuje robić sensację z fakenewsa, którego zdementowano już tydzień temu.

Kukiz zamieścił na swoim profilu na Facebooku post, w którym niedwuznacznie sugeruje współpracę startującego z list Konfederacji Włodzimierz Osadczego z obcym krajem. Chodzi o Rosję i rzekome powiązania z Armią Czerwoną.

A tu o innej służbie 🙂Zagranicznej 🙂 – czytamy we wpisie z załączonym artykułem pod tytułem „Niegdyś żołnierz radzieckiej armii, dziś kandydat Konfederacji w wyborach do PE” portalu telewizji Republika.

Poseł Kukiz liczy najwyraźniej, że czytający ten post ograniczą się do przeczytania jego tytułu i na tej podstawie wyrobią negatywną opinię o kandydacie Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy bez zagłębiania w wyjaśnienia zawarte w artykule.

Jest to próba zmanipulowania czytelników. Sam temat wypłynął jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi za sprawą „Niezależnej”, która zamieściła artykuł pod sensacyjnym tytułem „Jest na liście Narodowców, a kiedyś służył w radzieckiej armii. Potwierdził! »Piękne wspomnienie«„.

Afera rozpętana przez sakiewiczówkę dotyczy człowieka, który odbył obowiązkową służbę w radzieckiej armii w ramach poboru ponieważ żył wówczas na terenie obecnej Ukrainy. Sam Osadczy zdementował też fałszywą informację publicysty Otoki-Frąckiewicza podaną w artykule, aby brał udział w interwencji w Afganistanie.

Pawłowi Kukizowi brak chyba rzeczowych argumentów skoro sięga po „odgrzewane kotlety” tak wątpliwego kalibru. Czyżby widmo porażki wyborczej w starciu z kandydatami Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy zajrzało mu w oczy?

Źródła: facebook.com/nczas.com

24 KOMENTARZE

 1. PiSdożydokomunistyczna przystawka znowu zachlała, czy jak na Szmatę przystało nieudolnie próbował zabłysnąć jak wtedy, gdy śpiewał banderowcom na majdanie?
  Przestępczy Pitaś nie upilnował Pawlika Kukizowa czy przeciwnie: kazał zarzyganemu pieskowi zaszczekać?

 2. I pomyśleć, że na tego cymbała głosowałem. Przyznaję jest mi wstyd!

 3. Nie ma co demonizować Kukiza, bo to trochę bez sensu. Jak wchodził do polityki, to były jakieś nadzieje. Teraz nie ma o czym gadać. Przyznaję, że do ostatniej chwili liczyłem, że jednak i Kukiz wejdzie do Konfederacji. Wtedy nawet nie mielibyśmy co do dziś dyskutować czy będzie 5%, bo 10% byłoby w takim układzie po prostu minimum… Podium a może i drugie miejsce całkiem realne. Tak głosy się podzielą i w najgorszym z możliwych wypadków oba ugrupowania dostaną po 4.5%… Razem zawsze można więcej – tyle, że Kukiza opuścili kolejno Robert Winnicki, Piotr Liroy Marzec, Jacek Wilk, Jakub Kulesza i Marek Jakubiak. Kornel Morawiecki założył tam swoje koło z innymi – i tak 50% jego ludzi z sejmu jest poza strukturami Kukiz15. Pytanie czemu pan Paweł jest taki uparty? Odpowiedź jest prosta: po prostu chce do rządu, chce tworzyć ponad wszystko koalicję z PiS. Nie ma co do tego wątpliwości. Dlatego jego formacja jest ciągle pompowana i lansowana a sondaże prawie zawsze (poza kilkoma wyjątkami) dają im 5-6% poparcia.

 4. Cóż, jedni odgrzewają kotlet „dziadka z Wehrmachtu”, choć to dokładnie taki sam przypadek jak Osadczego, inni szukają Żydów w rodzinie, te same metody (żadnych nie popieram, żeby była jasność).

  • Tylko ten ryży zdrajca, podnóżek Angeli, kapciowy Junckera, kłamał mówiąc, że nie zna przeszłości swojego dziadka. A tak na marginesie, jaką trzeba być szmatą, żeby nie znać losów swojej rodziny.

 5. Miałem głosować na Konfederację ale wy nic tylko atakujecie Kukiza od kilku tygodni. Pogięło was? Mój głos już straciliście#

   • w kuluarach huczy, w ten sposób można o każdym napisać dowolną bzdurę. Pan Paweł stara się uzmysłowić Konfederatom że to jest gra nie fair.

  • Podoba mi się formuła Konfederacji, trochę wam kibicuję, ale takie bezpardonowe, nie poparte żadnymi argumentami ataki na Kukiz’15 a szczególnie na Pana Pawła nie przystają konserwatywnym liberałom.

   • To co napisał skjot51 – jeszcze bardziej ordynarne.
    Kto Wam doradza tę żałość?

 6. Głupie to strasznie. Wzięli człowieka do armii pod przymusem, był przecież obywatelem sowieckim. A Kukiz był w wojsku ?

 7. A Piłsudski służył w wojsku nie niemieckim, nie austryjackim, a tylko 100% polskim, choć nie było Polski, rządu polskiego, tak sobie łazili samopas. I wierzy w to 100%, ha ha.

 8. genderysta i tyle. A gendersyta wiadomo: 7-8 raz dziennie onanizm plu grupowa ejakulacja ku czci kuronia i szechteriady

 9. Korwin wstrzymał się od głosowania nad nazwą partii Wolność.. Widziałem post oskarżający go o kontakty z modelka.. sic. Był pytany o sprawy prywatne przez Tymochowicza, awanturę z synem… Czy ktoś nie próbuje się za nim ustawiać, Skoro PiS jest skompromitowany…?

Comments are closed.