Bolesne słowa w „Kuchennych Rewolucjach”. Magda Gessler doprowadziła właścicielkę do łez

Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje w Barze Tarchomin fot. screen TVN
Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje w Barze Tarchomin fot. screen TVN

Kolejny odcinek i kolejna bardzo burzliwa rewolucja. Magda Gessler nie pozostawiła suchej nitki na właścicielach restauracji „Bar Tarchomin”. Szczególnie boleśnie przekonała się o tym 41-letnia Katarzyna, która zalewała się łzami.

Ponad 450 tysięcy kredytów i kilkadziesiąt chwilówek do spłacenia, zdecydowanie nie tak miało to wyglądać, gdy Adrian i Kasia marzyli o własnej restauracji. Niewielki lokal na warszawskim Tarchominie miał być przystankiem, w którym mieszkańcy odkryją ciekawe zakątki z kuchni świata. Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna.

Na pomoc ruszyła Magda Gessler, restauratorka prowadząca program „Kuchenne rewolucje” już na początku nie ukrywała, że nie jest zachwycona kuchnią serwowaną w lokalu.

Da się zjeść (…) ale nie wiadomo skąd – stwierdziła, gdy otrzymała krewetki i bruschette.

To była jednak zaledwie zapowiedź najgorszego. Gessler praktycznie załamana opuszczała kuchnię na w której królował brud i zniszczone do granic możliwości patelnie. Restauratorka nie omieszkała również mocno skrytykować właścicielki Katarzyny, która pomimo ogromnego zadłużenia, wydaje znaczne kwoty na swój wygląd.

Nie rozumiem, co mówisz… To przez to, że niedawno zrobiłaś usta! Ja cię nie słyszę, bo jestem trochę przygłucha, a ty masz za duże usta. Wszystko wychodzi nie tak! – mówiła Magda Gessler, jednocześnie zarzucając właścicielce lokalu zakupomanię.

Pomimo początkowych problemów, szybko okazało się, że szef kuchni i jednocześnie właściciel potrafi bardzo dobrze gotować, a zmotywowana do działania grupa współpracowników potrafi zdziałać w kuchni prawdziwe cuda. Zmiana nazwy na „Viva Ibiza” i menu pełne tortilli i owoców morza zachwyciło klientów.

Po kilku tygodniach po „Kuchennych Rewolucjach”, gdy Magda Gessler powróciła do lokalu zauważyła znaczną poprawę. Dania, które jej podano były smaczne, a poprawki jakie zaproponowała restauratorka były na prawdę minimalne.

Źródło: TVN / NCzas.com

Comments are closed.