Lidl przebija Biedronkę. Przygotował MEGA ofertę dla piwoszy. Uwaga, tylko do wyczerpania zapasów

Lidl. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA
Lidl. Zdjęcie ilustracyjne. Foto: PAP/EPA

„Piątek, piąteczek, piątunio” – to hasło, które przyświeca tysiącom Polaków. Przed nami ciepły weekend, a to na pewno zachęci do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wiadomo, takie okoliczności przyrody mogą zachęcić do spożycia uwielbianego przez nas piwa. Prawdziwą mega ofertę przygotował Lidl.

Choć wybór „złotego z pianką” w sieci sklepów jest ogromny, to w tym przypadku w ofercie naleźć można kilka prawdziwych perełek, które muszą trafić na naszą listę zakupów.

Jeśli w weekend planujemy spożyć na prawdę sporo, to na pewno zainteresować powinna nas oferta zestawu piwa Perlenbacher Pils. Jeśli kupimy karton, w którym znajduje się 18 butelek, to zapłacimy za nie zaledwie 1,79 zł.

Równie atrakcyjna jest oferta na piwo Żywiec. Jeśli zdecydujemy się zakupić dwa 4-paki, to cena za jedną puszkę to jedynie 2,25 zł. W ofercie promocyjnej znajdziemy również popularne piwo Tyskie, w tym wypadku butelka o pojemności 330ml kosztować będzie 1,49 zł za sztukę, jeśli zdecydujemy się na zakup dwóch 6-paków.

Bardzo ciekawą ofertę dostaną również fani piw kraftowych. Zadowoleni mogą być między innymi fani IPY. Za Vermont IPA zapłacić będzie trzeba zaledwie 4,49 zł, trochę więcej kosztować będzie Hula Hop White IPA, wówczas za butelkę trzeba będzie zapłacić 6,99 zł.

W podobnej cenie, bo za 6,59 trafić możemy na specjalną edycję Pilsner Długi Weekend oraz piwo Charlotte za 6,89 zł.

Źródło: Lidl.pl / NCzas.com