Niemki coraz bardziej ubogacane. Magazyn dla pań uczy je, jak radzić sobie z ranami po pchnięciach nożem [VIDEO]

Niemiecki magazyn
Niemiecki magazyn "Illu der Frau" wzbogaca wiedzę pań ucząc je jak radzić sobie z ranami od noża.

Kobiecy magazyn w Niemczech wyszedł na przeciw oczekiwaniom Niemek, które coraz częściej ubogacane są przez przybyszy. Specjalnie dla nich w kwietniowym wydaniu pisma przygotowano poradnik o tym jak radzić sobie z ranami od noża.

Bardzo potrzebne Niemkom porady magazyn „Illu der Frau” zamieścił w dziale „zdrowie i fitness”. Wskazówki są przeznaczone dla pań, które same zostały ubogacone nożem, albo były świadkiem takiej multikulturowej interakcji.

Pierwsze o czym panie powinny pamiętać to to, by upewnić się, że napastnicy zniknęli. „Najważniejsze jest, byście zanim zaczniecie udzielać pierwszej pomocy upewniły się, że napastnicy już się oddalili. Wasze własne bezpieczeństwo jest priorytetem” – radzi paniom magazyn pod nagłówkiem „Jak radzić sobie z kłutymi ranami”.

Artykuł zilustrowany jest zdjęciem szczupłej pani w skąpej spódniczce za którą czai się mężczyzna z długim nożem. Po publikacji wybuchł skandal i wydawca tłumaczył się dlaczego użył zdjęcia sugerującego napady na kobiety. Według niektórych, np. policji z Wolfsburga, gdzie mieści się siedziba redakcji, problem radzenia sobie z kłutymi ranami można było zilustrować, czy opisać posługując się historyjką o wyprawie do lasu, albo o tym jak pani idzie sobie do ogródka naciąć szczypiorku, potyka się i nadziewa na nóż.

Jörg Scharffetter, wydawca tłumaczy, że zdjęcie z czyhającym z nożem mężczyzną przyciąga uwagę bardziej niż ilustracja z ogródka, w którym się obcina szczypiorek.

Magazyn, jakże mądrze radzi Niemkom, by jak tylko mają do czynienia z raną od noża i napadem zadzwoniły pod numer 112. Po drugiej stronie słuchawki usłyszą przeszkolonych profesjonalistów, którzy podpowiedzą jak zapanować nad sytuacją, zanim pojawi się zespół ratunkowy. Panie powinny się uspokoić w czym pomoże im rozmówca. Nie wolno panikować – dowiadują się Niemki, które mogą nadziać się na nóż obcinając szczypiorek.

Jednak o panikę, a właściwie jej rozsiewanie oskarżony został wydawca pisma, który zasugerował, że może dochodzić do jakichś napadów. Niektórzy komentujący stwierdzają, że ciężko jest dzwonić po tym jak się „upadło 15-20 razy na nóż”.

Kolejnym krokiem może być przygotowanie przez niemieckie media poradnika dla pań jak robić sobie makijaż po pobiciu, albo po tym jak się kilka razy niechcący upadło na twarz. Tu niedoścignionym wzorem może być marokańska telewizja, która wytłumaczyła paniom jak zachować urodę nawet w takich sytuacjach.

17 KOMENTARZE

 1. My tez powinniśmy. W bójce między banderowcami a Polakami jeden z naszych zmarł w wyniku obrażeń.

 2. Polki są swojsko, narodowo ubogacane, może tym się zajmiecie ? Co was obchodzą Niemki ?
  Według danych z 2016 roku ponad 90 tys. osób w Polsce uznano za ofiary przemocy domowej. 90 proc. z nich to kobiety i dzieci. Każdego tygodnia w Polsce z powodu przemocy domowej giną 3 Polki. Co 7 dni umierają 3 matki, które zwykle pozostawiają w osamotnieniu osierocone dzieci. Rocznie śmiertelnych ofiar agresji w rodzinie jest około pół tysiąca. Nieco ponad 80 tys. kobiet ma odwagę powiadomić służby o tym, że są maltretowane, wyzywane, bite i upokarzane przez najbliższych członków rodziny. Reszta woli milczeć i godzi się z tym, co je spotyka. Szacuje się, że ofiar przemocy w rodzinie jest około 100 tys. rocznie. Policjanci w 2016 roku wypełnili jednak nieco ponad 73,5 tys. niebieskich kart.

  Mimo zapowiadanych zmian w prawie zaostrzających kary pozbawienia wolności za znęcanie się nad najbliższymi, okazuje się, że obecnej władzy niezbyt zależy ani na tym, by poprawić sytuację osób poszkodowanych przez najbliższych członków rodziny, ani nawet na utrzymaniu dotychczasowego status quo w tej kwestii.

  Oprócz tego, że oprawcy będą dłużej przebywać w więzieniach (na koszt podatników), sytuacja ofiar przemocy w rodzinie może być jeszcze trudniejsza niż do tej pory. Przez ograniczenie dotacji dla organizacji niosących im pomoc będą mieć coraz mniej szans na profesjonalną opiekę psychologów oraz wsparcie ze strony specjalistów.

  • „Według danych z 2016 roku ponad 90 tys. osób w Polsce uznano za ofiary przemocy domowej. 90 proc. z nich to kobiety i dzieci. ”

   No tak, bo który mężczyzna się przyzna, że jest ofiarą przemocy domowej. No jak się przyzna, to wszyscy uznają, że jest piz..dą, a nie chłopem. Więc statystyki wyglądają tak, jak wyglądają.

   • Gdzieś tam czytałem, że kobiecie może to pomóc na wątrobę, żeby nie gniła.

  • A gdzie szkolenia przedmałżeńskie o różnicach psychicznych między płciami Kobieta w swej mentalności nie rozumie, nie potrafi ustapić, drąży temat jak sledczy no i dostaje od krewkich podsądnych

 3. Prawiczki nadal tęsknią za Białymi Aryjskimi Niemcami z 1939?

  Bo ja wolę Niemcy słabe i lewackie.

  • ala wilk napisał(a): „Bo ja wolę Niemcy słabe i lewackie.”
   Tu się zgadzamy.
   Co do nieszczęśliwych przewróceń się na ulicy i upadków na nóż to Polki też powinny się szybko uczyć.
   Bardzo lubią beżowych i tak są w nich zapatrzone i zakochane, że łatwo mogą się potknąć i przewrócić.

  • Socjalistyczna III Rzesza z 1939 roku była lewacka i gotowa na wojnę żeby ukryć bankructwo rozbudowanego systemu państwa opiekuńczego.

   • III Rzesza przecież była państwem białym i aryjskim a to zdaje się wasz prawiczkowy ideał.

    • Rwanda była w pełni murzyńska więc skąd ludobójstwo między Tutsi i Hutu?

   • No to napisz prawiczku jak się III Rzesza „opiekowała” Żydami i Polakami.

    • „Klasy i rasy, za słabe by opanować nowe warunki życia muszą zniknąć […] Muszą zginąć w rewolucyjnym holokauście”
     Karol Marks, New York Daily Tribune, 22 marca 1853

     Główny socjalistyczny ideolog NSDAP Joseph Goebbels:
     „Zgodnie z ideą NSDAP to my jesteśmy niemiecką lewicą […]. Niczego bardziej nie nienawidzimy niż prawicowego narodowego bloku bogatego mieszczaństwa”
     Joseph Goebbels, 1931

     W roku 1927 Adolf Hitler powiedział:
     „Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami dzisiejszego kapitalistycznego systemu gospodarczego (…) i jesteśmy zdeterminowani, aby zniszczyć ten system w jakikolwiek sposób.”

     Podobnie Józef Goebbels, minister propagandy III Rzeszy, podkreślał socjalistyczny charakter nazizmu – w latach dwudziestych dwudziestego wieku napisał wręcz, że jeśli miałby wybierać pomiędzy bolszewizmem a kapitalizmem, wybrałby bolszewizm.

     „Hitlera można śmiało porównywać z Leninem, Lenin był największym człowiekiem po Hitlerze, a różnice pomiędzy komunizmem a myślą Hitlera są niewielkie.”
     Joseph Goebbels, New York Times, listopad 1925

    • Nadopiekowała się tylko Niemcami, stąd nazwa „narodowy” tego szczególnego gatunku wirusa socjalizmu.

   • III Rzesza była oficjalnie katolicka !!
    „Pomimo mniejszościowego statusu katolików w Niemczech lat 30 ubiegłego stulecia, to właśnie ich polityka doprowadziła do zdobycia przez faszystów władzy przez Hitlera. Gdy przewodniczącym katolickiej partii Centrum został ksiądz Ludwig Kaas, wziął on aktywny udział w demontażu demokratycznych rządów, w tym w szczególności samej Partii Centrum.
    Pobożny, katolicki kanclerz Franz von Papen, który był zdeklarowanym prawicowcem, umożliwił Hitlerowi dojście do władzy. Katastrofalne rozwiązanie Reichstagu, jakiego dokonał Papen w 1932 r., doprowadziło do zawarcia koalicji partii Centrum z nazistami i zerwania z wszelkimi dotychczasowymi zasadami. W 1933 r. Papen uczynił Hitlera kanclerzem, podczas gdy sam objął stanowisko vice-kanclerza. Kościół pogratulował Hitlerowi przejęcia władzy. Niemieccy biskupi wydali oświadczenie, w którym odżegnali się od wcześniejszych krytycznych ocen nazizmu i zaakceptowali nowy reżim. W tej sytuacji, gdy katolicy przyczynili się do zdobycia władzy przez Hitlera i zasiedli w jego rządzie, biskupom pozostało już tylko współpracować. Konformistyczny Kościół wezwał członków swojej trzódki do poparcia i współpracy z faszystami.
    Niemiecki konkordat zawarty z Watykanem w lipcu 1933r. stanowi jedno z najbardziej niemoralnych, obłudnych i niebezpiecznych porozumień, jakie zostały kiedykolwiek zawarte pomiędzy dwiema autorytarnymi potęgami”
    Gregory S. Paul „ROLA CHRZEŚCIJAŃSTWA W POWSTANIU NAZIZMU”

 4. Zasady pierwsza pomoc i nawet elementy medycyny polowej powinny być pokazywane jak najczęściej w mediach i w szkołach. Tu nie ma nic śmiesznego, pożyteczniejszy jest taki artykuł, niż opisywanie w kółko nieskromnych fatałaszków czy cudzołożnych celebrytów.

 5. Na nic zdał się heroiczny wysiłek armii czerwonej której narzędziem służącym do podniesienia inteligencji rasy panów były masowe gwałty.

Comments are closed.