Róża Thun nawet się nie wstydzi! „Obecność komunistów na listach KE szalenie imponuje moim kolegom w PE” [VIDEO]

Róża Thun. Foto: Twitter
Róża Thun. Foto: Twitter

Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein, czyli niemiecko-polska europosłanka czuję się już tak pewnie, że już nawet się nie wstydzi z obecności komunistów w swoich szeregach. „Obecność komunistów na listach KE szalenie imponuje moim kolegom w PE” – mówi bez zażenowania Thun.

„To jest coś, co szalenie imponuje moim kolegom w Parlamencie Europejskim” – powiedziała podczas spotkania z wyborcami w Tarnowie europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Thun.

Wypowiedziała te słowa, odnosząc się do faktu, że z list Koalicji Europejskiej do PE startują,  „komuniści” tacy jak Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Belka czy Leszek Miller.

Jak widzimy na nagraniu, posłanka PO, twierdzi wręcz, że lewicowa Unia Europejska z tego faktu jest niezwykle zadowolona. Jak oświadczyła Róża Thun, jej „kolegom w Parlamencie Europejskim” imponuje, że na listach Koalicja znaleźli się „komuniści”.

„Koalicja Europejska, też w Polsce często słyszę, jak wy możecie, z Millerem, z komunistami na jednej liście albo z kimś tam. To jest coś, co szalenie imponuje moim kolegom w Parlamencie Europejskim” – mówiła bez żenady Thun.

Źródło: Twitter: Maciej Stańczyk

Comments are closed.