Rządowi kierowcy w akcji. Samochód należący do SOP potrącił rowerzystkę. Kobieta została przewieziona do szpitala

Matusz Morawiecki wysiada z limuzyny należącej do SOP zdjęcie ilustracyjne PAP/Jakub Kamiński
Matusz Morawiecki wysiada z limuzyny należącej do SOP zdjęcie ilustracyjne PAP/Jakub Kamiński

Kolejna kolizja drogowa z udziałem samochodu należącego do Służby Ochrony Państwa. Kierowca SOP potrącił rowerzystkę. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Do kolizji doszło w Warszawie na skrzyżowaniu ul. Czerniakowskiej i 29 Listopada. Samochód BMW należący do SOP wyjeżdżał z ulicy i zderzył się z rowerzystką. Kobieta nie odniosła na szczęście poważniejszych obrażeń tylko potłuczenia.

Funkcjonariusz SOP prowadzący samochód sam miał wezwać na miejsce policję i pogotowie. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w jego krwi. Rowerzystka nie została przebadana ponieważ karetka zabrała ją do szpitala. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia.

Samochód BMW jest wykorzystywany przez SOP jako limuzyna do przewozu VIP. W trakcie zdarzenia nie była nią przewożona osoba ochraniana.

4 KOMENTARZE

  1. W naszym kraju kultura jazdy jest na psim poziomie.Kierowcy SOP sa tego przykladem

  2. o jezy normalny szary polak tez nie ma pojecia jak jedzić wiec dajcie spokój SOP bo jak postawił bym kilka radów nie oznaczonychb w swoim mieście przy przejściach dla pieszych lub skrzożowaniach to w ciągu tygodnia ich pracy było by wiecej niż 200 fotek i mandatów za wykroczenia drogowe

  3. Tępe, głupie polaczki nie potrafią prowadzić auta. Trzymam kciuki za drugi Smoleńsk! Oby jak najszybciej buahahahahahaha

Comments are closed.