Europą rządzą nieroby i ignoranci! Przerażająca prawda o Parlamencie Europejskim [VIDEO]

Latający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTV
Latający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTV

Dobromir Sośnierz wypuścił do sieci kolejny odcinek ,,Latającego Cyrku €uro Parlamentona” czyli serii dokumentów ukazujących niekompetencję brukselskich posłów. W nagraniu zadaje pytanie: „Czy to możliwe, znać tysiące poprawek na pamięć? Lub głosować bez spoglądania w dokumentację?”. Cóż, po obejrzeniu zamieszczonego na YouTube materiału, można by stwierdzić, że faktycznie jest to możliwe. A jak to możliwe?

Europoseł Wolności nagrał „pracę” socjalistki Iratxy Garcíi Pérez – cudzysłów został użyty dlatego, że nie można z czystym sumieniem nazwać pracą, tego co wyprawia europosłanka Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

Rozstrzygnięcia głosowań są często zależne od jednego, czy dwóch głosów „za” lub „przeciw” – nie przeszkadza to jednak dużej części europosłów głosować na tzw. „wyczucie”. Podnoszą ręce tak jak ich koledzy z ław, lub zupełnie losowo – przecież to tylko prawo dotykające milionów Europejczyków, prawda? Po co w ogóle się do tego przykładać?

Do pracy z półgodzinnym spóźnieniem? W Europarlamencie to przejdzie!

Bezczelność niektórych europosłów dobrze obrazuje postawa koleżanki przywołanej już wcześniej socjalistki, która na godzinne posiedzenie spóźnia się prawie pół godziny, a później biorąc przykład z ławowej sąsiadki, zamiast zająć się pracą, bawi się telefonem i zajmuje rozmową.

Filmiki dokumentalne, takie jak te, które zamieszcza poseł Sośnierz, są potrzebne aby ludzie w końcu zrozumieli, że nie rządzi nimi żadna nadzwyczajna kasta, żadni specjaliści tylko bardzo często ignoranci i osoby niechętne uczciwej pracy.

15 KOMENTARZE

  • Ja już to chciałem zrobić 15 lat temu i wcześniej, jak to nie było tak jeszcze modne.

 1. a on co, taki rozgarnięty?! tak samo bierze kasę za nicnierobienie, poza tym nie wywiązał się z obietnic wyborczych, nie zniszczył Unii, mam nadzieję, że wyborycy będą o tym pamiętali przy urnach wyborczych i nie zagłosują za kandydatami Konfederacji, bo oni tylko chcą sobie napchać kieszenie

  • Akurat ci którym na niczym nie zależy oprócz kasy nigdy nie pokażą co się dzieje w tym euroburdelu od środka. Zobaczyłem filmik i mam ochotę zagłosować na Pinocheta.

  • Zwróć uwagę że przed kadencją JKM unia prowadziła rozmowy o anschlussie kilku krajów, a w chwili obecnej mamy Brexit i silne ruchy eurosceptyczne we Włoszech, Francji i Niemczech, czyli rdzeniu konstrukcji, jaką jest UE!

   • Z tym do Czarneckiego z Pisu,ktory robi sobie foty i promuje w dokumentach PE trrorystow z Mek. MEK uzywal wielokrotnie trotylu do zabijania Amerykanow,Europejczykow i rodakow. Czy Rysio robi im dobrze za free?

   • To jedyny debil ktory w srod kilkuset poslow nigdy nic nie rozumie i wciaz ma problem..moze lepiej by mu poszlo w trojce klasowej niz w ue tytul zas sugeruje ze Polska rzadza roby i inteligenci!brawo.

  • Głupcze tępaku!!!!!!! Gdyby tam nie był i nie widział,to ty także byś nic nie wiedział!! Za to co robi niech miliardy zarabia….To dzięki takim ludziom jak on,śpiący oczy otwierają.

 2. żadnych eurokołchozowych instytucji i stanowisk, powrót do Wspólnoty Europejskiej, do tego, tak jak teraz rotacyjnie, każde państwo przewodniczy przez 1/2 roku- ale prawdziwe przewodnictwo- państwo to bierze na siebie koszty przewodnictwa, wszelkich spotkań głów państw czy szefów rządów oraz odpowiednich ministrów, co powinno być określone w odpowiednich PRAWDZIWYCH TRAKTATACH – nie tak jak teraz, gdy banda nicnieroboli i darmozjadów, pasożytuje na wszystkich obywatelach eurokołchozu, łamiąc wszelkie tzw. traktaty – oczywiście ścisłe określenie ilości spotkań, a jak długo będą trwały, to zależy od danego państwa, inaczej pójdą w koszty, a to każdy potrafi liczyć, oprócz lewactwa z pustymi łbami, napełnionych próżnią, ale do tego trzeba odpowiednich ludzi, którzy znajdują się w KONFEDERACJI

 3. Na Wikipedi mozna przeczytac o pani Rozy Thun ze:
  Zajmowala sie organizacja…
  byla uczestnikiem…
  kolportowala…
  pelnila funkcje…
  wspolorganizowala…
  sprawowala…
  wspierala…
  objela funkcje…
  dolaczyla do….
  tylko nie ma jednej informacji – ze gdzies pracowala ? ? ? ?? ? ? ?
  Ostatnio ta pani byla zazenowana tym ze nowi ludzie do Parlamentu Europejskiego nie maja do tego kwalifikacji. A na czym sie zna pani Roza Thun?
  Czy zna sie na: rolnictwie, rybolustwie, przemysle, lotnictwie, gornictwie, hutnictwie, energetyce, finansach….. NIE ! na niczym. Pani Roza Thun zna sie na:
  organizacji manif. z kwiatami
  organizacji manif ze swieczkami
  brania udzialu w konferencjach z podnoszeniem reki w gore
  na wywiadach televizyjnych
  podpisywaniu apeli i odezw
  na wystapieniach z roznych okazji
  itd, itd, itd.
  Jak tak niekwalifikowana osoba moze reprezentowac caly kraj ? Kto ja wybral ?
  A ona nie jest tam jedyna taka.

Comments are closed.