Skandal! Prokuratura niszczy firmę Jerzego Zięby. „To jest niszczenie działalności gospodarczej, to jest niszczenie przedsiębiorców” [VIDEO]

Jerzy Zięba. / foto: Facebook
Jerzy Zięba. / foto: Facebook

Policja na polecenie warszawskiej prokuratury weszła do firmy Jerzego Zięby i zabezpieczyła materiały, które „mogą być uznane za produkty lecznicze”. Jak mówi w nagraniu Jerzy Zięba, w tej sprawie nie chodziło wprost o leki, ale o produkty jego firmy, które nie znajdują się na liście leków. Głos zabrał także przedstawiciel Prokuratury.

Pan Prokurator z Prokuratory Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ, właśnie spowodował, że mają nam zamknąć praktycznie działalność. Prokurator wydał decyzję, że mają nam zaplombować wszystkie pomieszczenia. Decyzję jaką policjanci tutaj mają, mówi o tym, że policja ma zabezpieczyć produkty lecznicze, czyli Koenzym Q10, nano, srebro i złoto, i trawa z pszenicy – zaczął Zięba.

Prokurator chce zaplombować wszystkie pomieszczenia, czyli właściwie uniemożliwić nam działalność. W postanowieniu które było wydane, jest napisane, że policja ma zabezpieczyć produkty lecznicze L4 i wszystkie produkty, gdzie zachodzi podejrzenie, że są produktami leczniczymi. Można wówczas zamknąć wszystko, bo wszystko można podejrzewać, że są produktami leczniczymi – dodawał.

To jest niszczenie firmy z premedytacją pełną, nikt nie prowadzi tutaj postępowania. My żądamy od prokuratury pokazania listy leków w Polsce i pokazania, że te produkty które mamy w naszym magazynie, że jest na liście leków. Oczywiście żadnego produktu na liście leków nie ma. Tu jest dowolność prokuratury jak widzicie. To jest niszczenie działalności gospodarczej, to jest niszczenie przedsiębiorców – podsumował Zięba.

Głos w sprawie zabrał także rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. – Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście Północ nadzoruje dochodzenie przeciwko m.in. Jerzemu Z. podejrzanemu o to, wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami – również objętymi zarzutami jako członkowie zarządu spółki z.o.o. podjęli bez wymaganego zezwolenia działalność gospodarczą w zakresie obrotu z wykorzystaniem sieci Internet za pośrednictwem stron internetowych produktami leczniczymi wskazanymi w postanowieniu o przedstawieniu zarzutów – mówi Łukasz Łapczyński „Newsweekowi”.

To skandaliczna decyzja prokuratury – wszak każdy powinien mieć prawo leczyć się tym, co uzna za stosowne. Tym razem jednak „kapitan państwo” postanowiło zainterweniować i wskazać, co może być sprzedawane, a co nie. Z całą pewnością jednak korzystniejsze dla pacjentów byłoby pozostawienie dowolności stosowanych środków leczniczych i metod terapii, w innym przypadku hamowany jest rozwój, przez dopuszczanie jedynie metod zaakceptowanych przez biurokratów.

Z drugiej strony, jeżeli produkty Zięby komuś zaszkodziły – to w pierwszej kolejności on poniesie negatywne tego skutki. Jeżeli natomiast pan Zięba sprzedawałby swoje produkty z fałszywą reklamą, czy okłamywał klientów co do skutków ich stosowania – co dałoby się udowodnić – to wówczas te osoby, lub ich bliscy powinni dochodzić swoich praw na drodze postępowań prywatnych. Jednak taką interwencję ze strony „kapitana państwo” trzeba ocenić negatywnie.

93 KOMENTARZE

    • Ten ,,szarlatan,,uratował życie i zdrowie bardzo wielu ludziom a lekarze pracują dla koncernów i jak widać razem z wierchuszką.Polska jest krajem bezprawia,taka ,,dobra,,zmiana.Ale to się zmieni,bo zmieni się ten system na ludzki.

      • Trzy razy lekarze chcieli mnie położyć na drogie i zbędne operacje a wystarczyło posiąść wiedzę przekazaną przez inż. ZIĘBĘ a nie dałem zarobić PRZEMYSŁOWI FARMACEUTYCZNEMU I naszym K O N O W A Ł O M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Teraz szykują zemstę poprzez nasze służby prokuratorskie.

    • Prokosz…. pewnie lekarzem jesteś ! Walnij się w łeb ! jak ci lekarz nie pomoże, to Ziębę w d…będziesz całował prosząc o pomoc .

      • Nie preferuję takich fetyszy, jak całowanie starszego pana w anus. Współczuję zainteresowań.

    • a ty kim jestes..zryj antybiotyki i sluchaj sie bialych fartuchow i pamietaj, ze tobie big farma nie bedzie placila

    • Słusznie. Wielka pochwała dla Prokuratury za sprawne działanie wyjaśniające. Należy też przyjrzeć się dotychczasowym wypowiedziom tego pana w kwestiach medycznych i oszacować ich społeczną użyteczność bądź szkodliwość. Jeśli ten pan uważa, że zostały naruszone jego dobra osobiste, złoży odpowiednie zażalenia i wygra bez problemu.

  1. Komu przeszkadza, że ktoś propaguje zdrowy tryb życia? Witaminy. Wyszłam ze szpitala bez diagnozy, he he he. Szukali wszędzie u mnie raka. Profesorowie, docenci, doktoranci he he he..rozkładali ręce…..teraz jestem zdrowa jak koń, pracuję na 2 etaty, patrzę na etykiety, kupuję blisko za płotem, wiem co jem.

    • To jak musisz pracować na życie na dwa etaty to współczuje, kiedy znajdujesz czas na pisanie tak śmiesznych komentarzy?

      he he he…

      • Taki mamy kraj ,że aby przeżyć trzeba pracować jak niewolnik na 2 etaty i ledwo starcza.

    • Pani Hano,
      Ci dwaj – Robert i Etacista – to najwyraźniej lewackie próżniaki siedzące na dobrze płatnych synekurach i kpiący z uczciwie pracujących ludzi.
      Takich trzeba gonić ze wszelkich miejsc pracy i nie daj Boże aby mieli jakąkolwiek władzę w Polsce bo nie potrafią uszanować człowieka.

  2. Takimi suplementami handluje mnóstwo firm, ale wiadomo dlaczego czepili się akurat Pana Zięby. Jeden z nielicznych odważnych ludzi, któremu zależy na zdrowiu innych. Tym bardziej, że pieniądze ze sprzedaży trafiają w 100% do chorych dzieci.

    • No patrz, jak to się uczepili. A innych odważnych ludzi się nie czepiają.

      • Głupiś.
        Tego nie mówią ale go niszczą głównie dlatego, że krytykuje rządzących za niszczenie Narodu Polskiego. Krytykuje talmudystów i filosemitów za podłe działania przeciw Polakom. Dlatego niszczą jego działalność aby go wypędzić z Polski jako Polaka i głos prawości krytykujący drani na stanowiskach decyzyjnych.
        W Polsce obecnie panuje klasyczny faszyzm i wyraźny powrót do czasów stalinowskich gdzie niszczono każdego bezprawnie na podstawie fałszywych oskarżeń kto był przeciw waadzy.

  3. Słuszny ruch Prokuratury. Wyjaśnią i po sprawie. Jeśli ten pan nie robi nic złego, to prawda zwycięży.

    • Wierzysz w sprawiedliwość w naszym skorumpowanym kraju? Już niejedną firme wykończyli.

  4. Panu Ziębie proponuję wynająć mieszkanie za zachodnią granicą np.Görlitz za 20e założyć działalność i interes dla jego zwolenników kreci się dalej. Pan Zięba będzie zadowolony niemiecka skarbówka tym bardziej….a i problemow pod gorkę tez nie bedzie .Takich przedsiebiorcow tam jest mnóstwo.

  5. Komuna still live..Nie mogli czlowieka uciszyc to zniszcza go finansowo.Czyli suplementy pana Zieby musialy byc naprawde dobre skoro zaczelo swedziec przedstawicieli farmacji aby uruchomic prokuratora.A ze jest to jedna mafia wiec rzeczy potoczyly sie szybko.Tylko to smierdzi prokuratorze …lizesz d…… parchom.A my to zapamietamy.

  6. ludzie polacy nie pozwolmy zeby niszczono nam taki skarb jak pan Zieba.

  7. Proponuję aby wszyscy tak chętnie krytykujący Pana Jerzego przeczytali ze zrozumieniem chociaż pierwszą jego książkę, zastosowali którąś z zalecanych przez niego metod i potem się wypowiadali. Krytycy opierają się na informacji, że Pan Jerzy nie jest lekarzem a gdyby poczytali, pogłębili wiedzę, dowiedzieli by się, że Pan Jerzy nie zrobił nic innego, tylko zebrał skrupulatnie i opisał pod najbardziej wskazanym tytułem Ukryte terapie. Terapie, które z powodzeniem stosowało wielu znakomitych lekarzy na świecie, a że były skuteczne ale tanie nie mogły wygrać z koncernami farmaceutycznymi, były prześladowane i ukrywane. Na szczęście znalazł się entuzjasta, poświęcił szmat swojego życia aby dotrzeć do wiedzy opartej na wielu badaniach zebrał to i przekazał szerokiej rzeszy zainteresowanych, którzy stosują, TAK STOSUJĄ np. mega dawki witaminy C ( albo dla wtajemniczonych kwasu L-askorbinowego) według opisanych przed wieloma laty przez lekarzy leczących z doskonałymi rezultatami tysiące swoich pacjętów wit.C. Można by tak opisać wiele przekazanych przez Pana Jerzego zaleceń, których On sam nie wymyślił, On je tylko znalazł, wiele z nich na sobie sprawdził i pomagał innym. Jestem w 100% pewien, że jego sprawa znajdzie pozytywne zakończenie. Przeczytałem jego książki nie raz, przeczytałem inne książki lekarzy (nie polskich) opisujących stosowane kuracje, o których Pan Jerzy wspominał. Wiem o czym piszę, bo też ma nie małą wiedzę w tym zakresie.
    Nie lekarz, tylko emerytowany inżynier elektroenergetyk.

Comments are closed.