Wstrząsające wyznanie byłego pilota CIA. „Na księżycu żyje ponad 250 milionów ludzi” [VIDEO]

UFO koło księżyca i John Lear/fot. YouTube/UFOmania - The truth is out there
UFO koło księżyca i John Lear/fot. YouTube/UFOmania - The truth is out there

Były pilot CIA John Lear opublikował ostatnio szokujące oświadczenie. Wynika z niego, że na naszym naturalnym satelicie, księżycu żyje ćwierć miliarda ludzi. Znajdują się tam tajne laboratoria i miasta nadzorowane przez rząd USA.

Księżyc jest od lat potajemnie kolonizowany przez mieszkańców naszej planety oraz obcych cywilizacji. John Lear twierdzi, że żyje tam 250 mln osób.

Według byłego pilota CIA, obok ludzi żyją przedstawiciele pozaziemskich humanoidów. Miasta i laboratoria znajdują się głównie pod powierzchnią księżyca. Wszystko kontrolowane jest przez rząd USA.

Wszystko, co do tej pory słyszałeś o Księżycu jest kłamstwem, fikcją i wypromowaną manipulacją. Niestety nie mogę tego udowodnić, bo inaczej już byłbym martwy. Ale zaufajcie mi, że to, co mówię ma sens i odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po tym jak rząd USA wpompował miliardy lub nawet biliony w niedokończone badania Tesli, droga do kolonizacji Księżyca stała się otwarta i nadzwyczaj prosta. Księżyc jest domem dla ludzi i obcych cywilizacji, pośród których znajduje się tak zwana rasa Szarych – poinformował Lear.

John Lear był jednym z najbardziej znanych pilotów CIA i kapitanem US Air Force.

Źródła: youtube.com/koniec-swiata.org

Comments are closed.