[RELACJA NA ŻYWO] Antifa próbowała zablokować Marsz Suwerenności w Warszawie. Tysiące patriotów idą dalej. „Tu jest Polska!” Korwin-Mikke, Braun, Liroy, Winnicki, Bosak, Sośnierz, Jakubiak, Godek, Berkowicz

Marsz Suwerenności w Warszawie. Relacja na żywo.
Marsz Suwerenności w Warszawie.

W Warszawie na pl. Zamkowym rozpoczął się marsz Suwerenności organizowany przez Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy, Młodzież Wszechpolską oraz Stowarzyszenie marsz Niepodległości. Przed 14:00 zgromadziło się już około 5 tysięcy patriotów. Około godz. 15:00 na skrzyżowaniu Nowego Światu i Świętokrzyskiej marsz próbowali zablokować lewacy.

NAJNOWSZE WPISY NA GÓRZE -> ODŚWIEŻ STRONĘ

Relacja video na żywo wRealu24.

15:48 Na zakończenie organizatorzy zaprosili na marsz przeciwko roszczeniom żydowskim 11 maja w Warszawie. Robert Winnicki rozwiązał zgromadzenie. „Zwyciężymy 26 maja! Głosujcie na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy.”

15:45 Happening na zakończenie. Pocięto sekatorem flagę UE. Korwin-Mikke: „Teraz oni mają problem. Jeżeli UE jest państwem to pocięliśmy flagę państwową, ale tym samym musieli by przyznać, że UE jest państwem i Polska utraciła suwerenność.”

15:43 Kasprzak: „Nie chcemy aborcji, homopropagandy i innych brukselskich szaleństw w naszej Ojczyźnie!”

15:35 Sośnierz: „Jeżeli pójdziemy na wybory to możemy odwołać np. ACTA2. Namawiam do pójścia na wybory i zagłosowania na Konfederację.” Tłum skanduje: „Dobromir! Dobromir!”

15:32 Korwin-Mikke: „Jeśli ja nazwę zboczeńca zboczeńcem to idę siedzieć. Czy to jest wolność? To jest wolność tylko dla tych z Unii, a reszta nie ma wolności.”

15:28 Lewicki: „Faszyzm Trzaskowskiego nie przeszedł!” Tłum skanduje: „Polska wolna od faszyzmu!”

15:25 Tak wyglądała lewacka prowokacja na rogu Świętokrzyskiej i Nowego Światu.

15:23 Godek: „Tu jest Polska, nie Bruksela, tu się zboczem nie popiera” – z tysięcy gardeł pod siedzibą przedstawicielstwa UE na Jasnej w Warszawie.

15:18 Bosak: „Prawo unijne ma pierwszeństwo przed prawem krajowym, pamiętajmy o tym! Unia Europejska jest odwrotnością wolności, suwerenności. Granice dla imigracji w Europie otwierała prawica!”

15:15 Marsz Suwerenności to frekwencyjny sukces. Największe zgromadzenie w dniu dzisiejszym Komuniści, prounijni PiSowcy i Platformwrsi z KODomitami nie zmobilizowali tylu ludzi. Polskę się ma w sercu! A UE w czterech literach ;)

15:10 Marsz już pod siedzibą UE w Warszawie. Unioentuzjaści przemykają bokami ;)

15:00 Antifa, marksiści i inni czerwoni pomyleńcy próbowali zablokować Marsz Suwerenności. Nie dali rady.

14:55 To chyba przedstawiciele KODomitów :D

14:50 Marsz już za Królewską, wchodzą w ludzi wracających z prounijnego spędu.

14:40 Marcin Rola w relacji wRealu24 przepytuje przypadkowych sympatyków Unii Europejskiej. Większość mówi, że jest za UE, ale nie wie dlaczego, a jak już wiedzą to mówią np. bo UE daje nam wolność… Tragedia :/

14:35 W pierwszym rzędzie maszerują: Wilk, Winnicki, Korwin-Mikke, Berkowicz, Kasprzak, Kulesza, Liroy, Bosak, Tumanowicz, Godek, Sośnierz.

14:30 Polsat pokazał, rządowa TVP Info milczy.

14:22 Na tym własnie polega różnica pomiędzy polskimi patriotami a PiSem. :/

14:20 Bardzo duże zainteresowanie Marszem Suwerenności w internecie. Już 10 tysięcy widzów na żywo.

14:10 Marsz Suwerenności wyruszył z pl. Zamkowego.

14:05 Winnicki: Dlaczego nie ma polskiej flagi na Zamku Królewskim!?

14:01 Kasprzak: „Powinniśmy się uczyć od Żydów, powiem Wam czego. Powinniśmy się uczyć polityki zagranicznej, by nie ulec słabym państwom. Powinniśmy się uczyć polityki wewnętrznej bo izraelskie ustawy pisze się w Izraelu. Powinniśmy się uczyć od nich polityki obronnej.”

13:58 Godek: „Bruksela ma pomysł na Polskę: aborcja, lgbt, niszczenie gospodarki, pozbawianie możliwości suwerennego podejmowania decyzji. Za odebrane Polakom pieniądze sponsoruje lewackie organizacje, homobojówki i feministki.”

13:53 Jakubiak: „Chcemy unii wolnych, suwerennych państw.”

13:53 Tumanowicz: „Myślimy po polsku i nasze interesy opieramy na polskiej racji stanu!”

13:52 Nie dla roszczeń!

13:46 Żydzi uważnie obserwują…

13:43 Wilk: „Już 26 maja będziemy trzecią siłą polityczną w Polsce!”

13:41 Winnicki: „Polacy mają prawo stanowić własne prawo, nie będzie Bruksela pisać polskiego prawa!”

13:38 „Konfederacja! Konfederacja!”

13:37 Winnicki: „Nie będziemy płacić żydowskich roszczeń z mienia bezspadkowego. Jedna z koncepcji to zapłata lasami państwowymi!!!”

13:35 Godek: „Nie chcemy lobby LGBT w przestrzeni publicznej!”

13:32 Jest także Jerzy Robert Nowak.

Robert Winnicki: – Tu jest Polska!

Bosak: Na obrzeżach #MarszSuwerenności od rana trwa multimedialna akcja uświadamiająca Polaków o zagrożeniu roszczeniami żydowskimi, ustawą 447 i biernością oraz filosemityzmem rządu PiS. Duże zainteresowanie przechodniów!

Są i przeciwnicy polskich patriotów. Całych dwóch ;)

Liroy: – Jesteśmy Konfederacją wolnych Polaków!

Trwają przemówienia.

Przed marszem Konfederacja kręciła materiały do klipów wyborczych.

Za chwilę się zacznie.

Comments are closed.