Konfederacja odpowiada Kaczyńskiemu. „Powinniśmy połączyć wszystkie siły, aby ratować naszą Ojczyznę!”

Jarosław Kaczyński i plakat promujący marsz STOP447/fot. Prt Sc RMF FM/ustawa447.pl
Jarosław Kaczyński i plakat promujący marsz STOP447/fot. Prt Sc RMF FM/ustawa447.pl

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że Polska na pewno nie zapłaci żadnych roszczeń żydowskich w związku z II wojną światową. Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości chce, by w związku z tym Kaczyński poszedł na marsz przeciwko roszczeniom 11 maja.

Od kilku tygodni na prawicy mówi się cały czas na temat roszczeń żydowskich wobec Polski. Temat nie znika, mimo najpierw milczenia, a potem przekłamywania tego tematu przez państwowe media.

Temat wybrzmiał szczególnie mocno, gdy Stanisław Michalkiewicz opublikował notatkę ze spotkania przedstawicieli polskiego i amerykańskiego rządu. Wynika z niej, że Stany Zjednoczone nie oczekują żadnych prawnych ani medialnych działań ze strony Polski w kierunku spłaty utraconego mienia bezspadkowego aż do zakończenia wyborów parlamentarnych, które odbędą się na jesieni.

Podczas spotkania w Pułtusku Jarosław Kaczyński zadeklarował, że Polska nie będzie płacić żadnych żydowskich roszczeń.

Są zobowiązania finansowe wobec Polski i wobec Polaków, a Polska żadnych zobowiązań nie ma – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

W odpowiedzi na tę deklarację Robert Bąkiewicz, prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości zaprosił Kaczyńskiego na marsz STOP447, który odbędzie się 11 maja w Warszawie.

Panie Prezesie w takim razie zapraszam na Marsz #STOP447 11 maja godz.14.00 do W-wy pod KPRM. Polacy będą tam protestować przeciw roszczeniom żydowskim. Powinniśmy połączyć wszystkie siły, aby ratować naszą Ojczyznę! – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

Witold Tumanowicz, członek zarządu Ruchu Narodowego i jedynka Konfederacji na liście lubelskiej przypomina jednak, że wiarygodność „stanowczych deklaracji” nie jest mocną stroną PiS.

Poniższa deklaracja rzeczniczki PiS nie zakończyła sprawy ustawy o IPN! Tak samo niewiarygodna deklaracja Kaczyńskiego nie kończy sprawy roszczeń! Dlaczego mamy mu wierzyć? – pyta na Twitterze udostępniając screena ze „stanowczymi deklaracjami” Beaty Mazurek oraz Adama Andruszkiewicza, którzy zapewniali, że nie będzie zmian w nowelizacji ustawy o IPN. Jak pamiętamy, zmiany przeforsowano w Sejmie w ciągu jednej doby.

Ostro podsumował też deklarację poseł Robert Winnicki. – Po 1.5 roku upokarzania Polski przez polityków z USA i Izraela bez reakcji ze strony tego rządu słowa Kaczyńskiego skierowane do polskich wyborców (a nie USA i Żydów) w sprawie roszczeń majątkowych są tak wiarygodne… jak zapewnienia, że nie zmienią ustawy o IPN – ocenił.

Tumanowicz wraz z Krzysztofem Bosakiem zapraszają też na marsz STOP447. Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Rozpocznie się on o godz. 14 pod Kancelarią Premiera w Warszawie.

Źródła: medianarodowe.com/twitter.com/nczas.com

117 KOMENTARZE

 1. Polacy to debile. Klucz się na forach kto mądrzejszy a prawda jest taka, że Polska rządzą agentura niemiecka jak i ruska. Kradną nam biliony od lat a wy się stracie czy mają rządzić ci od Ruskich czy ci od Niemców. Zamiast prawdziwych Polaków wybrać i nie mam tu na myśli korwinowcow i całej tej bandy bo oni nawet się nie kryją, że robią co ruskie im każą. Żadna partia powyżej 1% nie jest Polska !!!!

  • Jestes zwyczjnym idiota…. czy to ruskie czy niemieckie to sa ZYDZI!
   POLACY za goscinnosc naszego kraju dla tych prchow, ze ludnosc Polska ratowala ich w czsie wojny…. teraz jestesmy ponizanii poniewaz Polska rzadza ZYDZI. Zydzi przejeli kompletna wladze nad Polska po 1990… POPIS to zydzi! A w Polskim Sejmie jest moze -kllku Polakow jeden z nich to Posel ROBERT MAJKA, reszta zydzi bez jarmulek !!

   Rodacy glosujmy na NARODOWCOW -KONFEDERACJE… caly Polski narod zywciezy, musimy zniszczyc POPIS! Kroluj nam Chryste zawsze i wszedzie!

   • Idiotą to raczej jesteś Ty i tobie podobni. Oto dlaczego (zacznę w odpowiedniej kolejności):
    – z twojej wypowiedzi wynika że jesteś osobą wierzącą, wierzysz i czcisz żydowskiego Boga.
    – polscy politycy zawierzyli losy Polski matce żydowskiego Boga i to kilka razy.
    Więc może żądzenie polską przez żydów to część boskiego planu, jeśli Polacy mają z tym problem i proszą mitycznych przedstawicieli narodu wybranego o pomoc ?
    To jest chyba jakiś rodzaj upośledzenia umysłowego.

    • Adekwatny nick. Pasuje do ciebie jak ulał.
     Rzeczywiście wolno myślisz. Nie byłoby w tym aż tak wielkiej wady, gdyby nie to że z tego myślenia wychodzi bełkot. Taki wielki wysiłek wkładasz i … g*wno z tego.
     No, ale czego innego można oczekiwać od „osiełka”, który pisze „żądzenie” mając na myśli „rządzenie”.

     Wbij sobie do swojego bardzo wolno myślącego łba:
     Nikt tutaj nie wierzy w żadnego żydowskiego boga. Nikt z wyjątkiem ciebie, ale to twój problem.

     Dobra rada:
     Nie myśl. Jak już wyda ci się, że „pomyślałeś”, to niech cię twój żydowski bóg broni by to zapisywać. Jednak zapisałeś, ale pod żadnym pozorem nigdzie tego nie publikuj. Jak już coś opublikowałeś (jak tutaj) to nie bądź zdziwiony. Nawet twój żydowski bożek ci nie pomoże – kompromitacja pełna.
     Czas z powrotem na drzewo do swoich bezpośrednich przodków. Schodź powoli tak jak myślisz.

 2. Do „PiS to nie jest centrum, tylko lewica”… w pełni podzielam Pana opinię, mam w rodzinie niestety jednego pisiora-rozmowa jak z obłąkanym….Co do Korwina, bardzo go lubię i cenię, ale wydaje mi się, że on od 30 lat stoi dokładnie w tym samym miejscu i , że o to dokładnie mu chodzi i tak jest mu wygodnie…jest wytrawnym politykiem, gdyby tylko zechciał miałby znacznie wyższe noty..ale to tylko takie moje osobiste zdanie przeciętnej „Kowalskiej”

  • Wszystkie partie Libertariańskie na świecie stoją w dokładnie tym samym miejscu co Korwin. Od 40 lat nic się nie zmieniło. W Stanach Zjednoczonych biznesmeni miliarderzy sponsorują partię Libertariańską, Wolnościowcy w USA mają swoje telewizje i kanały na youtube, ale to nic nie daje – jak krew w piach. Korwin i tak osiągnął więcej w Polsce, niż Libertarianie w USA. Proszę bardzo, niech ktoś zrobi to lepiej, niż Korwin, Ja nie mam nic przeciwko temu.

   • Libertarianie to tylko grupka dziwakow na marginesie polityki. Trudno zbudowac cokolwiek w oparciu o ideologie promujaca skrajny indywidualizm. Chocby partie polityczna, ktora dostanie 5% w wyborach. Libertarianizm to taki komunizm au rebours. O ile jednak komunizm posypal sie na etapie praktyki, o tyle libertarianizm sypie sie juz na etapie teorii. A Mikke to monarchista-zamordysta, a nie zaden libertarianin.

    • Libertarianie to elita tego świata, a prawda nigdy nie zależała od większości. Kopernik też był w mniejszości, ale zdołał wywrzeć wpływ na autorytety.

     Twoje zdanie się kompletnie nie liczy. Korwin jest Konserwatywnym liberałem uznanym przez innych Libertarian na świecie.

     • Buhahaha. Mikke to zamordysta, a nie zaden libertarianin. Gdyby bylo inaczej nie wychwalalby rezimow, ktore odbieraja ludziom podstawowa wolnosc- wolnosc slowa.

    • Tak jak już napisałem, twoje zdanie się nie liczy śmieciu ludzki. Co ma do rzeczy wychwalanie Chin za reformy wolnorynkowe czy cokolwiek innego z faktycznymi poglądami na gospodarkę, wolność osobistą i wolność słowa? Zamordysta nie chciałby przywrócenia zasady Chcącemu nie dzieje się krzywda (Volenti non fit iniuria) i Ustawy Wilczka.

     Nie pisałem, że jest libertarianinem tylko Konserwatywnym liberałem ułomna PiSdo.

  • Do Iwony,też mam w rodzinie pisowca i trafnie to napisałaś,rozmowa z takim jak z obłąkanym,u mnie jest tak samo do nich nic nie dociera,mają klapki na oczach i wszyscy co nie z nimi to wrogowie i tak cię też traktują,nikt nie ma racji tylko pisowcy

   • Do Mark ..najśmieszniejsze jest to (i zarazem wkurzające), że gdy takiemu pisiorowi próbuję wytłumaczyć, że jest takim samym lewakiem jak ten z PO, mówię o układzie w Magdalence itd..itp..to mnie od komuchów wyzywa ;-)) paranoja…żadna merytoryczna rozmowa nie wchodzi w grę…całkowicie zaślepieni tą telewizyjną propagandą..

 3. PO i PIS to lewactwo, rozdawnictwo… Dług publiczny rośnie, a żydostwo się cieszy. PISowcy doprowadzą do rozbiorów Polski za długi jak w 18 wieku

 4. Dokładnie tak, jak powiedział Winnicki, PiS podszywa się pod patriotów ale zastosujmy biblijne „po owocach ich poznacie” obiecywali znieść ustawę 1066 w koszmarny sposób rozszerzyli, ustawę o IPN przysięgali, że nie pozwolą dalej opluwać Polski i ustawy nie zmienią, ile trwała zmiana stanowiska ? jak można tym oszustom realizującym od Magdalenki ( pod menorą) wspólny PO pod wierzyć.

 5. I co panie Kaczyński poprze pan ludzi walczących o Polskę ? Czy nie ?A może pół na pół żeby wyjść z tego z umytymi ręcami.

Comments are closed.