Cimoszewicz plącze się w zeznaniach po potrąceniu rowerzystki. Dyletancko tłumaczy dlaczego jego samochód nie miał ważnych badań technicznych

Były działacz PZPR Włodzimierz Cimoszewicz. Foto: PAP
Były działacz PZPR Włodzimierz Cimoszewicz. Foto: PAP

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz potrącił kobietę samochodem, który nie miał ważnych badań technicznych. Tłumaczy się, że był świecie przekonany, iż je posiadał.

„Byłem święcie przekonany, że badania są ważne cały rok. Nie spojrzałem” – powiedział w TVN24 Włodzimierz Cimoszewicz, który teraz jest kandydatem Koalicji Europejskiej do PE.

Cimoszewicz potrącił rowerzystkę na pasach i w dodatku jechał samochodem, który nie miał ważnych badań technicznych. Kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Ofiara doznała złamania kości prawego podudzia, ma również otarcia na twarzy i dłoni. Obrażenia wymagają leczenia dłuższego niż siedem dni, co oznacza, że jest to wypadek drogowy, a nie kolizja.

„Okazało się, że samochód nie miał ważnych badań technicznych, ale nie miało to żadnego związku z wypadkiem, bo był on w stu procentach sprawny. Jest teraz u biegłego i będzie przez niego oceniany. Kupiłem ten samochód w ubiegłym roku, w sierpniu zrobiłem badania techniczne i byłem święcie przekonany, że są ważne na cały rok. Okazało się, że są krócej ważne, ale samochód był sprawny” – stwierdził Włodzimierz Cimoszewicz w TVN24.

Polityk zapomina, że brak ważnych badań oznacza, że jechał pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

„Na szczęście dzięki mojej niewielkiej prędkości, około 30 km/godz., poszkodowana pani odniosła niegroźne obrażenia. Udzieliłem jej natychmiastowej pomocy i po przekonaniu o konieczności poddania się badaniu lekarskiemu została ona odwieziona do szpitala. W tej chwili znajduje się w domu. Wyrażam ubolewanie z powodu tego zdarzenia i szczególne współczucie poszkodowanej. Jest mi bardzo przykro z powodu tego niefortunnego wydarzenia w dniu jej urodzin. Pewnym usprawiedliwieniem był fakt jazdy pod słońce. Nie wykluczam również, że bolesna dla mnie informacja sprzed dwóch dni o wykryciu u mnie choroby nowotworowej mogła mieć wpływ na moje samopoczucie” – napisał Cimoszewicz w oświadczeniu.

Źródło: WP Wiadomości

66 KOMENTARZE

  • Ciekawe jak tłumaczył się Najsztub. tamten nie miał nawet prawa jazdy i ubezpieczenia. hamulców pewnie też nie

  • W warunkach krytycznych nawet ateiści wierzą w Boga.
   To nic dziwnego, na szkoleniu wojskowym dowiedziałem się, że w warunkach bojowych kąt prosty może mieć 120 stopni Fahrenheita, a kolbę do kałasznikowa można wykonać nawet z drzewa genealogicznego, byleby było odpowiednio twarde!

   • W warunkach bojowych tylko dwie rzeczy nie są do wykonania: okopanie się w wodzie i wywinięcie hełmu na lewą stronę.

    • Muszę Cie rozczarować, to wszystko jest możliwe w krainie absurdów jaką mamy w III RP!

  • całkiem jak POPIS którzy są”święcie przekonani” że senat kongres prezydent usa i żydowskie organizacje stworzyły” nieistniejącą i nie działającą” ustawe act 447

  • Nie drwij z rowerzystki, teraz będzie obciążona kosztami naprawy auta jaśniepana Cimoszewicza.. Bez Prowidenta się nie obejdzie!

   • Dla zajmujących się wyjaśnieniem szczegółów wydarzenia kluczowa jest ocena obrażeń, jakie odniosła kobieta. Ze źródeł tvn24.pl w podlaskiej policji wynika, że winą za zdarzenie zostanie obciążony najprawdopodobniej były premier. – Kobieta powinna przeprowadzać rower w tym miejscu, jednak kierowca jest zobowiązany do zachowania szczególnej ostrożności. Ostateczne decyzje jednak jeszcze nie zapadły – mówi nasz rozmówca, prosząc o zachowanie anonimowości. (.tvn24.pl)

    czyli jeśli nawet kobieta złamała prawo to i tak winny jest kierowca bo nie uważał

    • Do zachowania szczególnej ostrożności zobowiązany jest rowerzysta nawet jeśli łamie przepisy jadąc tam gdzie nie wolno mu jechać.

 1. TW Carex jeździ bez ważnych badań technicznych i rozjeżdża starszą panią na przejściu dla pieszych , a dwa lata temu rozwalił w drobny mak ciągnik rolniczy i tylko cudem rolnik przeżył to zdarzenie ! Brak badania technicznego pojazdu, czyli zero wypłaty z ubezpieczenia OC i NW ! Ofiara powinna wziąć teraz dobrego adwokata i ściągnąć sporą kasę od zamożnego komucha.

 2. ch—-j mnie dziadu komunistyczny,synu zydowskiego zbira z IW twoje swiete przekonanie obchodzi. na spotkanie z timmermansem nie zapomniales zajrzec w kajet?
  juz na litosc bierzesz wzorem POmrocznego,slepego wujca? kiedy zud bedzie traktowany na rowni z gojem w judeopoloni?

 3. Typowa roszczeniowa lewacka ciota, zamiast przyznać się do błędu jak prawdziwy facet, dalej kręci i mataczy.

 4. kurwiniści doczekają się swoich marzeń, za brak przegladu przeglosują niebawem kary wiezienia , a za brak ubezpieczenia rzad wyplaci kazdemu odszkodowania

  • Co Ty, tak cienko fantazjujesz? Więzienie u prawicowców będzie obowiązywać za brak „osobniku” z czerwoną flagą idącego 50 kroków przed samochodem!

 5. więzienia są pełne takich którzy jechali pod słońce, wypili tylko jedno piwo dwa dni temu, mają raka odbytu, ewentualnie nie oni prowadzili ale Carexem jest tylko jeden :P

  • w prawicowej polsce zdecydowanie
   od groma siedzi za alimenty, nieoplacone mandaty, jazde po piwie rowerem itp
   teraz dojda ci co robili przeglad rzadziej niz raz w roku

    • unia nic nie ma do prawicowego prawa ktore wsadza do wiezienia glupich i glupszych
     np znam idiote co zwinal 2 tarcze w markecie ale nie wiedzial ze sa warte tyle ze grzywny nie mogli mu za to wystawic
     i siedzi na koszt bogatych polakow ktorych stac na kazda prawicową prawną zachciankę, dzis nczas pisal o postawieniu zarzutow ukrwajacemu sie za granica osobniku co zrobil maryję w tęczy

     • Przypominam, że gradobicia, trąby powietrzne, pożar i trzęsienie ziemi też są prawicowe.

     • dokładnie, jak opisane zjawiska wystepuje prawicowy motloch mowi ze to kara boska za zbyt liberalne prawo

     • A jak jest ze strzałem w potylicę za pochodzenie społeczne: prawicowe, czy lewicowe?

     • kara śmierci jest prawicowa i prawicowy był komunizm – surowe prawo, konserwatyzm obyczajowy, militaryzm, mundurki, granice, cła, cenzura, tylko nie wchodzili w doope klechom

     • Polska w Rankingu Wolności Gospodarczej wegetuje na 46 miejscu i dalej spada.

      Hong Kong – pierwsze miejsce w Rankingu Wolności Gospodarczej, PKB 61 tys USD na mieszkańca.

      Standardowa stawka podatku dochodowego wynosi 15 procent, a najwyższa stawka podatku od przedsiębiorstw wynosi 16,5 procent. System podatkowy jest prosty i skuteczny. Całkowite obciążenie podatkowe wynosi 14 procent całkowitego dochodu krajowego. W ciągu ostatnich trzech lat wydatki rządowe wyniosły 17,9% całkowitej produkcji (PKB), a nadwyżki budżetowe wynosiły średnio 3,4% PKB. Dług publiczny odpowiada równowartości 0,1 proc. PKB.

      heritage.org/index/country/hongkong

    • a dokladnie wczoraj gdy Mikke chwaił Putina i Rosję za prawicowość …
     zgodnie z rozporządzeniem premiera Dmitrija Miedwiediewa, każdemu użytkownikowi komunikatorów internetowych w Rosji od niedzieli zostanie przypisany personalny numer identyfikacyjny

     • jedyny autentyczny zakaz homopropagandy to taki co dziala w 2 strony
      czyli nczas w rosji tez powinni zamknac bo co rusz tylko o golej doopie pisza i nie podoba sie to wielu konserwatystom oraz osobom postronnym

      czy tak jest, nie wiem

     • mikke kiedys mowil ze w normalnej rzeczywistosci chlopak co zgwalcil chlopca nigdy by sie tego nie dopuscil bo po prostu by mu to do glowy nie przyszlo

      nczas to ohydny promotor pedalstwa i pedofilii, gorsi od srodowisk lgbt

     • Rosja jako mocarstwo atomowe i gigant terytorialny ma inne problemy. Tam nigdy nie było dekomunizacji dlatego Putin choć jest prawicowcem ma twardy orzech do zgryzienia obcując z komunistami dla których Stalin był dobrym dziadkiem. Musi lawirować żeby utrzymać ten kraj w ryzach i chronić przez kompletnym chaosem i rozpadem.

 6. O to grubo. Normalny obywatel miałby już unieważnione OC, ale to nie jest normalny obywatel i może spać spokojnie. Nietykalni są dalej nietykalni. No to teraz popatrzymy jak zachowa się „państwo prawa”. Będzie próba generalna. Bo zwykły człowiek byłby od razu skuty i zapuszkowany.

 7. Hm, jak to możliwe, że badanie techniczne nie było ważne cały rok? Wstyd przyznać, ale ja chyba też bym założył, że przegląd z sierpnia 2018 jest ważny do sierpnia 2019…

 8. Zdarzyć się mogło, ale czy obrońca „praworządności” nie wie, że jeśli w wypadku są ranni, powiadomienie Policji jest obowiązkowe ? Ale komuch kręci, słońce, choroba, a tu samochód bez badań. Jak on mógł stwierdzić, że ta pani odniosła niegroźne obrażenia? W związku z zaistniałym negatywnym samopoczuciem u Włodzimierza Cimoszewicza, powinien on wycofać się z kandydowania do PE, dyrektywa unijna wyklucza kandydatów do PE, u których występuje depresja. Jakim prawem po potrąceniu odjechał z miejsca wypadku?? czy po to wy tuszować sprawę? teraz jego zeznania są niewiarygodne, tu musi być ostra kara 2 lata bezwględnej paki.

 9. Wszystko wskazuje , że starsza pani prowadziła rower przechodząc na przejściu . Gdyby. było inaczej powiedział by , że wjechała na przejście z prędkością światła. Tzw. ” linia obrony ” jaką przyjął chazarski miot Goldstein v el Cimoszko w istocie nie da się obronić . Słońce , kiepski nastrój. Lipa , panie szanowny. I jeszcze auto bez badań technicznych. A najbardziej zabawne było tłumaczenie z braku badań technicznych. Auto kupił w sierpniu i myślał , że badania są ważne do sierpnia.

  • „w sierpniu zrobiłem badania techniczne i byłem święcie przekonany, że są ważne na cały rok”

   No i fajnie, W państwie Korwina każdy kto spowoduje kolizję, nawet przy 30km/h pójdzie siedzieć, a przeglądy będą obowiązkowe co 3 miesiące.

 10. Towarzysz Cimoszewicz broni Kasty Sądowej, wiec na pewno Kasta Sądowa nie będzie dłużna i obroni towarzysza Cimoszewicza. A ludek Stolycy tylko czeka by go zesłać do Brukseli, co najmniej na dwie kadencje. Prawie 70 letni emeryt, dodatkowo ciężko chory ma nas reprezentować w PE ??? Jeżeli naprawdę jest chory to mu współczuję i życzę zdrowia ale czy można wierzyć komuniście? Kolejny celebryta jak w przypadku znanego dziennikarza usiłuje ze sprawcy stać się ofiarą. Brak przeglądu , kolizja na przejściu dla pieszych,ofiara w szpitalu bez powiadamiania policji. To matactwo

  • bronic przed czym? w tamtym roku leciwy sasiad mial powazniejsza kolizje z jego winy, nikt mu nie wyskoczyl nagle rowerem, sprawa opisana w gazecie i go puscili wolno bo nie rzadzą polską korwinowcy psychopaci

   michnik juz dawno przewidzial „zakonnice na pasach”

   • Trzy głupki, znaczy się, trzy kropki – skończ te skecze, bo one nawet trochę śmieszne nie są.

 11. przeraza mnie korwinowski zamordyzm, wiadomo jakie pozniej prawo ustanowili by dla obywateli bo przeciez przepisy nigdy nie sa stanowione dla jednej grupy ale calego spoleczenstwa

  korwinizm jest gorszy od komunizmu a nawet stalinizmu

  • Masz komunistyczną obsesje na punkcie Korwina, który od lat powtarza na czym polega wolnorynkowy kapitalizm opisany w setkach książek ekonomicznych liberałów gospodarczych.
   Wystarczy przeczytać jedną z książek wolnorynkowych, żeby wiedzieć o czym mówi Korwin.

   Na początek polecam wszystkim książke pt „Ekonomia w jednej lekcji” autor Henry Hazlitt

   • wole czytac wasze komentarze bo to jest prawdziwe zycie a nie zmyslona bajka

    „w warunkach bojowych kąt prosty może mieć 120 stopni Fahrenheita, a kolbę do kałasznikowa można wykonać nawet z drzewa genealogicznego” i to jest jedyna prawda

    • Myślisz, że państwem można rządzić bez posiadania żadnej wiedzy ekonomicznej? Jakieś nowe standardy lewackie?

     • wg ciebie tak bo wszystko zrobi sie samo tylko trzeba przeczytac ksiazke jak to sami sie zrobi
      jestes dowcipny jak seksedukatorzy bez ktorych dzieci by nie bylo

     • Mechanizm państwa obracającego setkami miliardów złotych i kilkudziesięcioma milionami obywateli porównujesz do jakiegoś kursu seksedukatora?
      Chirurg wg ciebie też uczy się operacji na otwartym sercu bez przeczytania choć jednej książki?

      Z takim podejściem nie dziwie się że kraje rządzone przez lewactwo cienko przędą i bankrutują.

     • Jakich miliardów przyglupie?
      W waszym kurwinizmie panstwo podobno ma tylko nie przeszkadzac zbierajac pogłówne.
      żadnych wykresów, tabelek, dotacji, znizek, ulg nic
      taka wiedza jest potrzebna dzis np trumpwoi ktory probuje wycisnac z chinoli ile wlezie ale moze przegiąć

     • Nawet z pogłównym będą miliardy do zarządzania lewacka niedorajdo.

      Ponadto żeby stworzyć wydajny wolnorynkowy system kapitalistyczny trzeba posiadać wiedzę na temat praw ekonomicznych.

      Jesteś tylko marną ofiarą socjalistycznej państwowej edukacji i wtórnego analfabetyzmu.

     • obchodzi cie komuchu ze panstwo ma iles milionow obywateli a za chwile moze nie byc polowy z nich gdy przy otwartcyh granicach dowalicie poglowne, heroina bedzie w spozywczym, wodka wolnorynkowo po 2zl, skomercjalizoujecie ujecia wodne i jeszcze nikt sie nie zaszczepi

      wojny opiumowe to nie byl s-f a wojny o wode to terazniejszosc

      jestes kretynem wyprodukowanym przez sekte mikkego

      diabel tkwi w szczegolach, tak jak pisalem wczesniej, kurwinizm jest gorszy od stalinizmu

     • Masz komunistyczną obsesje na punkcie Korwina, który od lat powtarza na czym polega wolnorynkowy kapitalizm opisany w setkach książek ekonomicznych liberałów gospodarczych.
      Wystarczy przeczytać jedną z książek wolnorynkowych, żeby wiedzieć o czym mówi Korwin.

      Na początek polecam wszystkim książke pt „Ekonomia w jednej lekcji” autor Henry Hazlitt

 12. 1/2
  Zmiany, zmiany, zmiany!
  czyli
  Carex destruction
  (inwokacja poematu entomologicznego)
  dedykuję koleżankom i kolegom z dorzeczy.pl

  1.
  Zmiany chcę śpiewać, o towarzysze!
  Poniekąd zmiany ciał w inne ciała…
  (Wesprzyjcie zamiar, rzućcie po dysze!
  Bo leśniczówka się rozleciała
  A u Sorosa z kredytem wiszę,
  Jak wraz z futryną drzwi odłupane.)
  Z puszczy – Bruksela! – pora na zmianę.
  2.
  Przed Unią w Polsce panował zamęt,
  Co się ze sprzecznych żywiołów klecił.
  Po dawnym szczęściu nasz głośny lament
  Wciąż było słychać. Ten płacz rozniecił
  Ludu tęsknotę. I na firmament
  Nie wzbił się wróg nasz, orzeł – tfu! – biały,
  Lecz gwiazda, wiecej: tuzin gwiazd cały!
  3.
  Na leśniczówki ścianach poroże
  Wisiało jeszcze z czasów Tytana,
  Demiurga dziejów co świat w kolorze
  Czerwonym widziałby chętnie… Zmiana!
  O historycznym zamilczmy sporze,
  Bo tęcza tuzin gwiazd rozwesela!
  Lepiej od Moskwy płaci Bruksela.
  4.
  Dla niej więc dzisiaj moją samotnię
  W puszczy porzucam. Lasy Państwowe
  Chcą leśniczówkę. Nim złomiarz potnie
  W niej instalacje, ja postępowe
  Tradycje rodu czczę. Wiodąc sotnie
  W kraj przywiślański dziadek kochany,
  Zostawiał tylko piopiół lub ściany.
  5.
  Ja nic nie palę. (Teczki spaliłem
  Już dawno temu!) Środków mizeria
  Przed przeprowadzką (euro nabyłem)
  Zmusza mnie… Moja jest boazeria,
  Futryny, kable… Sr. acz zostawiłem.
  Przez moich potrzeb katalog mnogi
  Musiałem jednak zerwać podłogi.
  6.
  Meble, samowar, piec – były moje!
  Kontakty także… (Nigdy nie zdradzę
  Moich kontaktów!!!) Mówią, że „broję
  W puszczy, a teraz w Europie władzę
  Uzyskam”. Czyli wszystkich wydoję.
  To potwarz! Agent wysokiej marki
  Na zachód ciągnie nie po zegarki.
  7.
  W tym właśnie widać, że zaszła zmiana
  I że tradycje rodu przekraczam.
  Mogłem podpalić ją. A kochana
  Buda wciąż stoi… Nie, nie przebaczam!
  Pan premier… Premier? Ja tego pana
  Będę zwać łgarzem. On sugerował,
  Że leśniczówkę ktoś zdemolował.
  8.
  Kłamstwo! Odczuwam wstyd za premiera,
  Który z powodu zacieków, grzyba
  I zdarcia podłóg, słów nie przebiera.
  „Zdemolowanie”? Destrukcja chyba!
  Carex destruction to nazwa szczera
  Jest mojej firmy. Zgarniam caresy.
  Z żubrami obce mi są ekscesy.
  9.
  Tak, mogłem spalić, lub żubrów stado
  Przez leśniczówkę przepuścić śmiało.
  Lecz przy korniku wypada blado
  I żubr dostojny – niszczy za mało!
  Czerwonych kleszczy zowią gromadą
  Moją rodzinę. Chcą „Polskę leczyć”.
  A trzeba było się ubezpieczyć!
  10.
  Była umowa. Armia Czerwona
  Na pobyt w Polszy także ją miała.
  A ja na działkę. Została ona
  Oraz garaże. Ich nie zabrała
  Moja ekipa. Ulegalniona
  Dla aut budowla powinna zostać.
  A wdzięczność dla mnie mieć euro postać!
  11.
  (Podobnie w Armii Czerwonej wzorzec
  Odnośny miałem do elektryki.
  O co afera więc? trudno orzec.)
  Bolek (elektryk!), Kwach, Bul, Michniki
  Bronią mnie: „wziąłem miedź pod swój korzec”.
  (Krasarmia całość zwinęła sznura
  Na trasie Wrocław-Jelenia Góra.)

  • 2/2

   12.
   Mam dość. Mijają już cztery lata
   I słyszę w Polsce, jak larum grają.
   Deptania prawa – dość! Demokrata
   Każdy to czuje. I uciekają
   Stąd towarzysze, stąd – z Ubu-świata!
   (Bo zamiast króla Ubu dziś woli
   Każdy z nas nasze państwo UBoli.)
   13.
   Cimoszyć będę odtąd w Brukseli.
   Zmiana!… (Ach, gdyby Lasy Państwowe
   Sprywatyzować, byście widzieli:
   Miałbym prócz działki puszczy połowę!)
   Syn został posłem. Nie usunęli
   Córki ze studiów. (Gdy premierzyłem,
   Choć nie dostała się, załatwiłem.)
   14.
   Nic mnie nie trzyma. Tylko wstyd gnębi.
   Wstyd mi po prostu jest za premiera –
   Co teraz rządzi! Schodzę do głębi,
   Plwam na skorupę. Niech sobie gdera
   O tej „demolce”. Wcale nie ziębi
   Mnie to, ni grzeje. (Czasem się zdarza,
   Że nazwać łgarzem potrzeba łgarza.)
   15.
   Zmiany opiewać chcę i zmian zmiany,
   Które w katolskiej trwają pamięci,
   Jak w leśniczówce dziurawe ściany.
   (W dziurach żołnierze byli wyklęci!?)
   Jan Paweł Drugi jest wyrywany…
   Byle dokładać po słówkach słówka,
   A będzie Polska… jak leśniczówka!
   16.
   Pisząc, pochylić się też należy
   Nad troską Unii. Są nią odpady.
   Śmietnisko stało się dla młodzierzy
   Wykopaliskiem! Znaleźli ślady
   Kości… Jeżeli się nie uderzy
   W to dziwne hobby („ojczyste dzieje”),
   Z Polaków nigdy nie będą geje!
   17.
   Śmiało na jedną stawiam dziś kartę:
   Kandydowanie. Pewien wyboru
   Jestem. Przekroczę Wisłę i Wartę,
   I Ren – bez Boga oraz honoru.
   I będę czynił zmiany uparte
   Godny mych przodków… Każdy to przyzna!
   Gdzie żłób, tam moja jest też ojczyzna.
   18.
   Jaka do startu była zachęta?
   Okręg wyborczy mój to lemingi;
   Warszawa w zmianach równie napięta,
   Jak są na tyłku Kalisza stringi.
   Carex destruction – marka agenta!
   Korporacyjne ludu myślenie,
   Jak brak wycinki w mej puszczy cenię.
   19.
   A zatem zmiany, o towarzysze!
   Wczoraj rosyjski, dzisiaj angielski…
   Do polskiej mowy niechęcią dyszę.
   Lecz w niej opieję dawny czas sielski
   I czas współczesny. Poemat piszę.
   Tatuś utrwalał władzę ludową.
   Ja też to robię – wciąż postępowo!
   20.
   Ach, zmiany, zmiany, zmiany!… PRZEMIANY!
   I stąd destrukcja. Bo od początku
   Bez niej nie przetrwałby kurs obrany.
   Larwa zmarniałaby w kokoniątku.
   Ten, kto chce przetrwać, dostosowany
   Być musi, niby kleszcz albo kornik.
   To dialektyki jest naszej zwornik!
   21.
   Stefan zwan jurnym, w entomologii
   Biegły (na równi z kobiet poznaniem,
   Kiedy wylinkę ma ze swej togi),
   Z pewnością zgodzi się z moim zdaniem:
   Taki pasożyt będzie ubogi,
   Co się nie zmienia. Dostosowanie
   To, tow… koledzy nasze zadanie!
   22.
   Poniekąd zmiany ciał w inne ciała…
   I trwanie, ssanie wciąż żywiciela!
   Ta rzecz nam dotąd się udawała.
   O tym więc śpiewam: jak się powiela
   Wiek złoty… Sygnał „Aurora” dała.
   Złota, czerwona, czy też różowa?
   Zmiany!… jutrzenka jest dziś tęczowa!!!

 13. Nie miał badań technicznych, ale był święcie przekonany, że je miał, bo żyje w traumie odkąd się dowiedział, że ma na nowotwór, w związku z tym trzeba go traktować pobłażliwie. Cimoszewicz zapomina, że ten patent już wcześniej zarezerwowali Żydzi: trauma holokaustu, oraz z tego powodu prawo do wyjątkowego traktowania na całym świecie Żydów przechodzi na kolejne pokolenia Mośków.

 14. „W dniu dzisiejszym 4 maja w godzinach porannych doszło w Hajnówce do przykrego zdarzenia z moim udziałem. Kierując samochodem potrąciłem przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystkę. Na szczęście dzięki mojej niewielkiej prędkości, około 30 km/h, poszkodowana Pani odniosła niegroźne obrażenia. Udzieliłem jej natychmiastowej pomocy i po przekonaniu o konieczności poddania się badaniu lekarskiemu została ona odwieziona do szpitala. W tej chwili znajduje się w domu” – napisał były premier w oświadczeniu.

  • „Polityk zapomina, że brak ważnych badań oznacza, że jechał pojazdem niedopuszczonym do ruchu.”

   Lewactwo jest ponad przepisami które sami ustanawiali?

   • A interesuje cię ludzki śmieciu czy pojazd był sprawny i czy faktycznie ostatni przegląd był mniej niż rok temu?
    Wątpie. bo jesteś tylko członkiem nazistowskiej rzeszy Korwina.

    Wszystkie wasze komentarze do tego zdarzenia jakich na codzień w Polsce wiele będę przypominał przy każdej okazji.

   • W Polsce nigdy nie będzie normalnie dopóki za libertarian będą się podawać naziści.

   • ps
    Nazistowski śmieciu, Sprawa przeglądu, którego swoją drogą rzekomo nie popieracie, to generalnie świeży temat a wasze komentarze krążą od soboty.
    Wasze komentarze.

    Ne wyprzecie się ich.

  • Kary za brak ważnego przeglądu technicznego pojazdu:
   1.zabranie dowodu rejestracyjnego
   2.mandat karny
   3.odmowa wypłaty odszkodowania przez ubezpieczyciela jeśli pojazd brał udział w kolizji
   Ocena prawno- karna kolizji drogowej ktorej w są osoby poszkodowane przez kierującego

   Zresztą mnie guzik obchodzi Cimoszewicz. Dla mnie obcy człowiek. Mnie interesuje że Ziobro toleruje działalność nazistowskiej partii Mikke która chwali antypolskich zachodnich bandytów jak mający krew na rękach Polaków Farage, i której celem jest budowa Auschwitz dla społeczeństwa polskiego.

   • Ty, panie jak tam piszesz,… śmieciu, ty aby z Tworek nie uciekłeś. Wróć tam, synek, wróć. Dostaniesz z powrotem czerwoną chorągiewkę, dostaniesz. Ordynator mówił w wywiadzie, że żartował.

Comments are closed.