Morawiecki jako Jagiełło. Terlecki i Suski rycerzami spod Grunwaldu. Kolejny żenujący spot wyborczy w kampanii wyborczej PiS [VIDEO]

Kadr z amatorskiego spotu wyborczego PiS. Terlecki i Suski śpiewają pod Grunwaldem Bogurodzicę. Źródło: Twitter/Franek PiS4US Real Timmermanss
Kadr z amatorskiego spotu wyborczego PiS. Terlecki i Suski śpiewają pod Grunwaldem Bogurodzicę. Źródło: Twitter/Franek PiS4US Real Timmermanss

Po sieci zaczyna krążyć kolejny spot wyborczy PiS nawiązujący do rycerzy dawnej Polski. To produkcja amatorska i tak żenująca, że mógł ją nawet zrobić jakiś przeciwnik PiS.

Swym żałosnym klipem wyborczym poseł Karski – występujący w nim jako walczący z Krzyżakami polski rycerz – otworzył prawdziwą puszkę Pandory. Produkcję komentowano pisząc o Karskim jako zakutym łbie. Teraz zaś pojawiają się kolejne produkcje nawiązujące do chwały polskiego rycerstwa.

Jego współczesnym ucieleśnieniem mają być działacze PiS. W najnowszej produkcji jako rycerze stający do bitwy pod Grunwaldem wystąpili m.in. minister Suski, marszałek Terlecki, a królem Jagiełłą jest premier Morawiecki. W postać Wielkiego Mistrza Zakonu Krzyżackiego Ulricha von Jungingena wciela się się Grzegorz Schetyna. Przed wyruszeniem na śmiertelny bój ze Schetyną Suski i Terlecki śpiewają oczywiście Bogurodzicę.

Nie ma znaczenia czy to dzieło jakiegoś PiS-owskiego fanatyka, czy też kogoś niechętnego, kto robi prowokację. Swą propagandą i żałosnymi spotami PiS sam się prosi o kpiny i szyderstwa.

Miłego oglądania.

21 KOMENTARZE

 1. To jest wspaniałe, otwieramy klub idiotów Polsce.
  Problemem jest tylko to, że tak naprawdę to jest smutne, a śmieszne być przestało.

  • ! ! ! ! ! ŚWIĘTA PRAWDA ! ! ! ! !
   głupota i żenada i debilizm AŻ się chce rzy_ać…
   bredzenie debili…
   ! ! ! ! ! DO PIEKŁA Z nimi WSZYSTKIMI CZYLI kapo i NIECH TAM ZGNIJĄ, A NA SKU_WIONYM PIER_OLONYM SĄDZIE OSTATECZNYM NIECH ZGINĄ NA WIECZNOŚĆ ! ! ! ! !
   A M E N ! ! ! ! !
   KTO CHCE ZOBACZYĆ JAK ORZEŁ DOPADŁ węża NIECH OTWORZY SOBIE LINK PONIŻEJ ! ! ! ! !
   lh4.googleusercontent.com/-GiVWOW1uJ5s/U2nvNTVJefI/AAAAAAAACTU/311762wNgFo/w800-h800/taken-in-right-moment-eagle-catches-snake.jpg
   pis = partia interesów syjonistycznych
   po = partia odniemiecka
   frühling (z germański’ego=niemieckiego) = wiosna
   jest jeszcze więcej jakichś parchówlewusów „nowoczesne czy jakieś inne”
   pis + po + frühling + parchylewusyWSZYSTKIEinne = JEDNO ZŁO !!!!!
   parchate i sku_wiałe kapo nad POLAKAMI ! ! ! ! !
   O TYM CO TRZEBA ZROBIĆ Z “lewusami” WSZELKIEJ “maści i nazwy” NAWET “euro(pseudo)prawicowej” :
   START UP THE ROTORS
   youtube.com/watch?v=4KOddPQc7hk&t=11s
   KTOŚ JUŻ KIEDYŚ WALCZYŁ PRZECIWKO “lewusom” W OBRONIE SWOJEGO NARODU DAJĄC NAM PRZYKŁAD, ŻE MOŻNA ZWYCIĘŻYĆ :
   Hammer of the Right – NAPISY PL
   youtube.com/watch?v=SISWg0tPzLo
   NIEdamy SIĘ “omamić-zaczarować-uśpić” i BĘDZIEMY WALCZYĆ :
   CONTRA MUNDUM – Pieśń Konfederatów Barskich
   youtube.com/watch?v=-0e3vOouvqs
   ! ! ! ! !
   Horytnica – Lis Kula ( Jest Z Nami )
   youtube.com/watch?v=1Za282a4K_s

   • Raczej Aleksander Ford, tylko on nie żyje. Brakuje Timmermansa wtopionego z Jungingena i byłby komplet.
    Pozdrawiam.

 2. Morawiecki powinien być raczej przedstawiony jako Konrad Mazowiecki zapraszający Krzyżaków tfu, Żydów do Polski.

 3. Zakute łby to oni mają ale nijak chamom do rycerzy…

 4. Doczekamy czasów gdy Układ z Magdalenki w miarę ubywania elektoratu połączy siły i utworzy coś na wzór POPiSu już w jednej socjalistycznej formacji antypolskiej.

  • Też o tym często myślę.
   Najgorsze, że te skur…syny mogą mieć wtedy większość konstytucyjną.

   • Myślę, że na tak desperacki krok pójdą wtedy gdy naprawdę słupki im drastycznie spadną. Narazie Magdalenka utrzymuje fikcyjny podział żeby nie spłoszyć ich wiernych naiwnych fanatyków.

 5. Precz POPIS–S 447 zydzi!

  Rodacy tylko KONFEDERACJA – RUCH NARODOWY…. tak nam dopomóż Bog!

 6. Po czym poznać zdrajców ? Kiedyś zapraszali tu Krzyżaków, a dziś amerykańskie wojska okupacyjne w celu dopilnowania grabieży przez organizacje przemysłu holokaustu. Tym współczesnym zdrajcą jest PiS.
  Nie coorva Biedroń, nie PO, nie SLD, tylko szmaty z PiS. Zapamiętajcie to sobie, szanowna redakcjo NCzas, kiedy będziecie tu promować jak zwykle jakąś pisowską szmatę. Zaczynam podejrzewać, że NCzas jest ukrytym promotorem pisowskich gnid takich jak Sumliński, Żebrowski, Karoń Rydzyk, prof Nowak, redaktor Rola, Gadowski i inne lewackie gady.
  Ja popieram Konfederację. Niech redakcja NCzas określi się wyraźnie: jesteście za żydoamerykańskim PiS, czy za polską Konfederacją ?

  • Gdyby nie umieścili tej PiSokomunistycznej błazenady, nie mógłbyś na nich powyklinać i nazwać jak trzeba.

   Głosujemy na KONFEDERACJE

   • Oczywiście że głosujemy na KONFEDERACJĘ, tylko pamiętajmy na miłość boską, że naszym największym zagrożeniem jest PiS, który udaje prawicę. To właśnie dlatego ja tak ostro zwalczam PiS.

  • Nie dziw się! Obowiązuje zasada: górą nasi, a którzy nasi, no ci co górą. Wybitnie określił to TW Bolek, jesteśmy za, a nawet przeciw!
   Obowiązują plusy dodatnie i ujemne, taka antymateria, Buuum!

Comments are closed.